נגיעה ממני

Gilliana

New member
ניגוד אינטרסים של מדינות

אתה באמת חשוב למשל שארה"ב ורוסיה מסוגלות לגשר על הפערים ביניהן? או ארה"ב ואירן?

תראי

זה תלוי על איזה פערים את מדברת, בין המנהיגים אין הרבה פערים, כל הפערים שיש זה רק מה שמציגים לצי-בור בשביל שהצי-בור ישתף פעולה ואף יתרום מעצמו ארה"ב רוצה לצאת על איראן בגלל שהיא רוצה את האוצרות של איראן, ולא בגלל איזה שלום או משהו, איראן מתחמשת בגלל שאיראן ראתה מה קרה לשכנתה (עיראק) והיא יודעת שהיא הבאה בתור, פשוט לנו מספרים סיפור לפני השינה אי אפשר לבוא לצי-בור ולהגיד לו "חברה, יש שם נפט שאנחנו צריכים כי ככה נעשה עליהם ים של כסף" הצי-בור צריך ליהיות רעב לדם, כי הצי-בור הוא זה שמתגייס ונילחם כך שזה הכל הצגה אחת גדולה עבורינו, כשבעצם מתנהל משהו אחר לגמרי ברוב המקרים ארה"ב היא זו שמממנת את איראן ושכנותיה, בשביל שהמלמה המדומה תמשיך להתנהל עד שהאליטה תשאב את כל הדברים שהיא צריכה בדיוק כמו שעל ספינת הנשק שניתפסה לא מזמן היה דגל של ארה"ב, אז פשוט אמרו לצי-בור שזה כאילו הסחה של הערבים, ואנחנו אוכלים את זה כמו גדולים ואף מאמינים בזה מראש וממציאים גם לעצמינו כבר לבד, כשבעצם משחק אחר לגמרי משחקים פה האליטה שלנו, יש להם שליטה על כל המידע שמגיע אלינו כל מה שאת יודעת על רוסיה איראן וארה"ב זה דרך הטלויזיה שהיא שלהם, ודרך העיתון שהוא שלהם ודרך שאר המדיות שגם הן שלהם, כך ששום מידע אוביקטיבי או אמיתי מגיע אליך מלבד מה שהם רוצים שיגיע אליך אז על איזה פערים מדובר ? רוב הפערים הם דימיוניים

אגב

תראי את הסרט בחתימה שלי וזה קצת יותר יבהיר לך מה קורה בעיניין של מדינות ומי שולט בהן ואיך

Gilliana

New member
למה אתה חשוב שאני לא מכירה את הסרט?

מכירה מצויין, והוא מבחינתי מהווה עוד אסמכתא לחוסר הסבירות בתאוריה הזו. לא רואה איך יכול להיות איזשהו גוף שיגשר ע"פי אינטרסים של מאות ואלפי בני אדם בעמדות מפתח. דומה הדבר למשל על העגלה אליה רתומים סוס, דג וציפור - כל אחד מושך לכוון אחר והעגלה ממשיכה להיות תקועה בבוץ. נכון שיש אנשים חזקים שנותנים את הטון, אך כל זה ברמה מקומית בלבד.

הם דת !

יש להם דת משלהם וטקסים משלהם, בדיוק כמו כל דת אחרת שמכילה בתוכה מיליוני אנשים שנית הם קיימים כבר מאות שנים

ולכת הזו יש דת

היא קטנה רק באופן יחסי כנסי לאתר קונספיל יש שם בחור באודיו שמסביר על הדת שלהם ועל האמונה שלהם, מאוד מעניין

Gilliana

New member
תמיד מודדים באופן יחסי

אחרת אין מה למדוד...

Gilliana

New member
לא לא לא - אני לא מדברת על מה שמציגים לציבור

מה שמציגים לציבור זה קשקוש. אתה יכול לתאר לעצמך שבתור מי שאני ומה שאני עושה בחיים, אני חוקרת את הנושא הפוליטי קצת יותר לעומק (בלשון המעטה) מן הנראה לעין ויש ניגודי אינטרסים גדולים מאד. תאמין לי שמגיע אלי הרבה מאד מידע שלא מגיע לאדם הממוצע...

Handy Alley

New member
מה דעתך על הפסיקה החדשה של הממשל הסיני

חוק נגד שחיתות D:!

Gilliana

New member
דעתי שאת המשטר הסיני צריך להפיל, ומהר

אני בכלל אנטי משטרים קומוניסטיים, רעה חולה שאין אח ורע לה.

אני לא מבין מה את רואה כניגוד אינטרסים

את אומרת את זה הרבה, אבל את לא מכירה את האילומינטי ודרכיהם והדת שלהם, אז איך את יכולה לזהות ניגוד אינטרסים ? תני לי דוגמא לכמה

Gilliana

New member
מאד פשוט, הנה דוגמה בסיסית:

מדינה X רוצה לכבוש/להשתלט על שטח Z, גם מדינה Y רוצה את שטח Z לעצמה (ולא משנה כרגע מאילו סיבות). ובכלל, אתה באמת חושב שמדינה X תהיה מוכנה להתחלק עם מדינה Y במשאבים כלשהם? אין סיכוי בכלל...

אל תגידי מדינה, תגידי אנשים עסקים

אין מדינות ואנשים עסקים עושים עסקים, ולמי שיש יותר כסף יש את היד העליונה, זה הכל זה בסך הכל אנשי עסקים שיושבים במשרד ומחליטים בניהם איך להתפשר על האוצר, זה הכל קונפליקט עיסקי בלבד ולא בעייתי בכלל

Gilliana

New member
ממש לא נכון

זה לא קונפליקט עיסקי, זה קונפליקט שלטוני. זו בדיוק הבעיה, שאתה מתרגם הכל לעסקים וזה ממש לא כך.

Gilliana

New member
לא מסכימה עם זה בכלל

אפילו משפחות פשע גדולות נלחמות ביניהן עד המוות, אז אתה רוצה להגיד לי שקבוצה של מספר אנשים בודדים מצליחה להשליט את מרותה על עוד אלפי אנשים שלכל אחד מהם יש אינטרסים פרטיים משלו ולא פחות כח? אין סיכוי בכלל...

משפחות פשע נלחמות על כסף ושליטה

אבל הכת הזו יש לה את המכונה שמדפיסה את הכסף, כך שגם יש לה את כל השליטה מעבר לכך שמשפחת הפשע שנקראת משטרה, הרבה יותר חזקה מהם, ומשפחת הפשע שנקראת ממשל הרבה יותר חזקה מהממשלה, ומשפחת הפשע ששולטת בממשל זה הבונים החופשיים והאילומינטי משפחת פשע לא תצא למלחמה עם המשטר, גם המשטר לא יצא למלחמה עם הממשל והממשל לא יצא למלחמה עם האליטה, מכיוון שכל אחד מממן את הבא אחריו

למעלה