נגיעה ממני

את יודעת מה

בואי נלך הפוך, בואי תסבירי לי למה את רוצה שאעלם, מאיזה סיבות ומה לא היה נראה לך בדברי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב, את אישה, אין סיבה להתדיין איתך בכל מקרה, סתם רציתי שתגיבי בשביל ששאר הגברים יגיעו כמו כלבים מיוחמים וינסו לעזור לך להלחם ב"רשע" וככה הייתי משפיל פה אחד אחד לא נורא, גם ככה לפי מנת המשכל פה אתם לא ממש שוים את האנרגיה אז חיזרי לחוש את עצמך, לפי האדום את עושה עבודה מעולה בכך

Gilliana

New member
ואתה עוד שואל למה רוצים שתעזוב? ../images/Emo122.gif

יצור גס רוח ודוחה שכמותך? נו, תימני - לא פלא...

חחחחחח ועוד אני הגס רוח

אוח נשים נשים, אי אפשר לחיות איתם.................................................................................................................................................................................................................................................. .......ואי אפשר למצוא חניה בת"א

Gilliana

New member
לאאאאא, מה פתאום אתה!

חס וחלילה! רק צריך לקרוא את כל ההודעות שלך מתחילתן, ועוד לפני שמישהו הגיב לך בכלל כדי להבין איזה יצור נאלח אתה...

לא את !

אני חייב לציין שאת מזה חמודה, מדברת הרבה שטויות, אבל רואים שאת מאמי בטרטוריה הטיבעית שלך עזבי, אני אסלח לך

וואו , איזה קאמבק מטורף !!!

כל הכבוד ג'סיקה (מהיום אני קורא לך ג'סיקה) ממש הומור משובח, בהתחלה הייתי בטוח שתכתבי "הכל עובר עליך והקקה בידיך" , אבל אני חייב לציין שממש התעלת על עצמך התרשמתי לטובה

שמעי ג'סי

בואי ברוח טובה זו ניסלח אחד לשני ונתחיל מהתחלה נתחיל בנעים מאוד אני שחר החתיך, ואני כבר שנתיים בעיניינים של הקונספירציה הגדולה בעולם העונה לשם "האמא של כל הקונספירציות" אני בדרך כלל משתתף בפורומים אחרים של קונספירציה, אבל אמרתי נפנק גם את תפוז, אך מכייון שאני כל הזמן עסוק בהסברה המונית אין לי יותר מידי אנרגיה בלהתחיל כל פעם מהתחלה, אז מה שעשיתי איתכם פה בפורום זה היה פשוט לעשות העתק הדבק מכל מיני שירשורים אחרים שלי, ואמרתי לעצמי בטח יתחיל ויכוח וככה אני אתחיל את ההסברה שלי, אך שום ויכוח לא התחיל, רק קריאות גנאי, ולא שהן מפריעות לי, אבל הייתי בטוח שבגלל שזה פורום שנוגע לקונספירציות אז יהיו פה אנשים שקצת יותר בעיניין של להקשיב ולחקור ולכן חשבתי שיתפתח פה בדיון לאט לאט, אבל זה לא קרה בקיצון מאון לאון, אני אהיה הראשון להתנצל , סליחה ומחילה עכשיו לך יש הזדמנות ליהיות הראשונה מבין כל חברי הפורום להתחיל איתי דיון קונספירטיבי, מה שיעפוך אותך בין רגע לחכמה יותר בסולם הדרגות של תושבי פורום זה אשר דחוני על הסף, ואני מבטיח לך שכשאת תתחילי ותשמעי מה יש לי להגיד פתאום כולם יקפצו להתדיין, אבל אני מבטיח לך שאת תקבלי ממני לכל אורך הדרך יחס מועדף, ואת הקרדיט לכך שכולם פה ילמדו מעט, זה הכל יכול ליהיות בזכותך, ותאמיני לי שאני לא איזה אחד שראה איזה סרט או שניים, אני כבר שנתיים חוקר את הנושא בלי סוף ובלי הפסקות, אז יש לי איזה דבר או שניים להגיד כמובן שאת גם יכולה להמשיך בליצנות כמו כולם ולכתוב לי איזה משהו סתמי כזה כמו "עזוב אתה לא שווה את זה" ונמשיך אלה תבחרי בעצמך מה בא לך, ללמוד או לדחות מידע

Gilliana

New member
טוב נו, אתה מבקש כ"כ יפה

שלא אסרב לך. אבל בוא נלך אחד אחד, OK? אני מקשיבה...

את הקונספירציה עע האילומינטי את מכירה ?

על השליטים של העולם יש לך הכרות עם העיניין ?

Gilliana

New member
יש - בהחלט

רק שאני לא מקבלת אותה. אבל אולי אם תתייחס למשהו נקודתי יותר בתוכה, אוכל להסביר יותר טוב גם למה אני לא מקבלת.

מה בה את לא מקבלת ?

שהם שולטים בעולם ? שהם מאמינים בשטן ? שהם מורכבים מהאנשים הכי חזקים, עשירים, משפיעים בעולם ? זאת אומרת , מה לא נראה לך, מה נשמע לך מופרך ?

Gilliana

New member
לא, פשוט מאד

כל תאורית קונספירציה שגורסת שישנה איזו קבוצה קטנה ששולטת בכל העולם בלתי מתקבלת על הדעת ומחוסרת הגיון בסיסי שכן ניגוד האינטרסים בין גורמים שונים בעולם הוא כה גדול, עד שאין שום אפשרות לגשר עליו.

תראי, אין בעיה שתיהיה תחרות

(וזה לא באמת שיש, כולם שייכים אותם אנשים וזה בעצם מונופל) אבל בתחרות הזו אסור לפגוע בעיקרון חברות יכולות לריב אחת עם השניה, אבל הן יודעות שאסור לדבר או לפגוע באנשים הגדולים שמנהלים את העיניינים למשל מנכ"ל של אפל לא יכול לצאת על ביל גייטס בקטע של להגיד בטלויזיה "ביל גייטס עובד עבור האילומינטי והם רוצים לחדור לכם לפרטיות ולהמשיך להשתלט לכם על העולם כולו וכל פרטיו", הוא יכול לצאת על ביל גייט בקטע של המוצרים שלו והבאגים שיש שם ובלה בלה בלה, אבל שניהם יודעים שה"מריבה" הזו אסור לה לפגוע באלו שבאמת מנהלים את העיניינים העיניין הוא שזה אולי קבוצה קטנה, אבל העיקרון ברור לכולם, והעיקרון הוא שאסור בתחליט האיסור לפגוע בבעלי ההון והממון האמיתיים ובאינטרסים שלהם, אתם רוצים תריבו אחד עם השני אבל אם תפגוע בנו אנחנו נחסל אותכם כלכלית בכל מקרה, רק באופן יחסי זו קבוצה קטנה, אבל היא גם די גדולה וזה ממש לא בעיה בשבילהם , הם הבעלים של כל התאגידים בעולם והם אלו שמשפיעים על הכלכלה של כל העולם, כך שכולם כפופים להם

Gilliana

New member
אבל זה לא עניין של תחרות

זה עניין של ניגוד אינטרסים. והתופעה של לא לפגוע בבבעלי ההון והממון בהחלט קיימת, אך לא משום שקיים ארגון על שדואג להם, אלא משום שבזכות ההון, כל אחד מהם מספיק חזק בפני עצמו כדי לדאוג לכך שכל מי שינסה לפגוע בו יחוסל, אם זה כלכלית, חברתית או אפילו פיזית - אין לכך שום קשר לקונספירציית על כזו או אחרת.

תראי

מצד אחד אני לא מצליח להבין על איזה ניגוד אינטרסים מדובר, אני מבין בין חברות כמו אפל ומיקרוסופט, אבל מבחינת התורה שלהם אין להם ניגוד אינטרסים, שניהם רוצים צרכן טיפש ומהופנט, וזו היא ה"תורה" האמיתית של האליטה שעליו כולם חייבים לשמור כך שאני אשמח לדוגמא של ניגוד אינטרסים עכשיו, מכיוון שהכסף הוא הקובע, אז צריך ללכת למקורות שממנו כסף מגיע, ובארה"ב שכרגע שולטת בעולם יש בנק שניקרא פדרל ריזרב, שהוא מדפיס את הכסף לארה"ב בתמורה לאגרות חוב וריבית, הבנק לא שייך לממשלה ואינו כפוף לה, והמועצה של הבנק היא מורכבת מאותם אנשים שמשתייכים לבונ ים החופשיים והאילומינטי, ואם הם שולטים על הכסף אז הם גם שולטים על הממשלה, ומפה כבר הדרך מאוד קצרה לשליטה על העולם כולו, בעיקר כשכל תאגיד בעולם הוא או שלהם או תחתיהם, הם הקצה של הפירמידה, ולכן גם על הדולר יש פירמידה כולם נותנים תשובות למישהו מעליהם, רק הם אלו שלא נותנים תשובות לאף אחד אין צורך שהם יתקבצו בחדר וירקמו קונספירציות, כל המערכת עובדת על עקרונות שכולם יודעים אותם, הם לא צריכים להפגש ולתכנן שום דבר מומלץ לך לצפות בשני סירטי זייטגיסט שאחד מהם בחתימה שלי

למעלה