נגיעה ממני

Gilliana

New member
אני לא מבינה

איך אפשר לעשות הכללות? כל מקרה לגופו. דומה הדבר אילו היית מבקש לפתוח אשכול כללי בנושא רפואה...

Gilliana

New member
לא, אני רוצה להבין מה זה היה אמור להיות

כי אם לא אקבל הסבר, אני מושכת את ידי ורגלי מכל הדיון בנושא.

Handy Alley

New member
ואז אף אחד לא יוסיף לדבר גם הוא

והביקורת שלי תשאר בעיתה ובמקומה, בועטת ו... איך אומרים bright eyed aND BUSHY TAILED! :D

Gilliana

New member
למה אף אחד לא יוסיף?

אני פשוט לא מוכנה להתדיין עם מישהו שמציג אותי כחולת נפש, זכותי לא? זה לא אומר שהאחרים צריכים להחרים את הנושא. אלא אם כן הבנתי את התרופות לא נכון...

Gilliana

New member
עדיין לא מבינה למה...

זה נקרא "מידע אלטרנטיבי" - זה לא מידע אלטרנטיבי, זה מידע - נקודה.

Handy Alley

New member
שניה, אני לא עוקב...

*ככה* נראים ערפדים היום בטלויזיה? סבבה..

Gilliana

New member
אחלה, אז אני אשמח...

להחליף רשמים וחוויות כשתראה, אם תראה.

Handy Alley

New member
i'm still grappeling with various movies

and gilmore girls... :eek: but i'm sure... i'l somwhow, someday, get to it. :] cool

arielez

New member
טעות לא קטנה בידך

כתגובה להודעה שכותרתה "נגיעה ממני" ולא נכנסתי לכל השרשור הארוך הזה. הבנק מחוייב להחזיק 10% ממה שהגוף מצהיר שיש בחזקתו ומדובר על 10% ממשיים ופיזיים בצורת שטרות שיפדו אם הציבור יבקש. שאר ה90% זה לא וירטואלי ולא נמצא באויר אך יש לזה משמעויות אחרות מאשר כסף פיזי. שאר ה90% הם השקעות שונות שהבנק עושה עם כסף שהופקד אצלו ואין לו איסור שימוש בכסף. נדלן, השקעות, הלוואות שהבנק מממן ועוד כהנה וכהנה דברים. זה לא אומר שזה לא קורה ויש התרחשויות כפי שאתה מתאר (כמו הקנייה הידועה לשמצה של בנק פועלים ע"י אריסון והקריסה הכלכלית של בנקים בארה"ב שהשתמשו בכסף במשחקים מסוכנים), אלא שהן לא בדיוק הדרך שבה אמור לפעול בנק.

למעלה