נגיעה ממני

חחחחח

חמודי, אני יכול ללמד אותך דברים שלא חלמת עליהם, אז הייתי מציע לך לא להפוך למהפחות חביבים עלים בהנחה ומעניין אותך קונספירציות באמת אגב, מהתגובות שלך בלבד ניתן לראות שאתה לא יודע אפילו עשירית של עשירית האחוז אבל סבבה, תמשיך להשתעשע, זה כיף

Gilliana

New member
אולי כדאי שלפני שתלמד אותי...

תלמד בעצמך את האבחנה הבסיסית בין זכר לנקבה.

וואלה עכשיו עוד יותר גרוע

לגברים עוד יש סוג של מוח, אז לפעמים נופל אסימון, אבל נשים..... מה אני אגיד לך,.... עצוב ותסבירו לי איך יכול ליהיות שאני מדבר איתכם על קונספירציה שהיא הכי מוכרת היום ונחשבת ה"אמא של הקונספירציות" וכולכם בשוק כאילו מה קרה, במיוחד זו פה שבאדום שדווקא היא אמורה ליהיות לכאורה הכי בעיניינים מבחינת דרג, לא? אבל בינתיים לא ראיתי צדיק אחד פה, מה קורה עם זה, אז על איזה קונספירציות אתם מדברים פה, על ביג פוט?

Gilliana

New member
לגברים יש סוג של מח - נכון

אבל לא בראש אלא הרבה יותר דרומה. וכשהוא כזה קטנטן ובלתי נראה כמו שלך, אזי ההתנהגות הזו לגמרי מובנת, הכל בא כדי לפצות על חוסר במקום ההוא...

במיקרה את מדברת פה עם תימני

שבשימחה יעלה תמונה של איבר מיני המרשים ולפני שתפקפקי בתמונה, אני מודיע לך שאם ממש תתעקשי אני מוכן גם לכתוב עליו את שמך בשביל שלא יהיה לך חשש לפוטושופ מומלץ, הוא קיבל המון מחמאות בחייו תבקשי אישור מהמנהל קודם

Gilliana

New member
יודע מה? נניח שזה נכון

רק לצורך הויכוח - אז כנראה שזה בא על חשבון הראש. אני מאד מקווה שהביצועים בתחום ההוא יותר טובים מהביצועים בתחום החשיבה, אחרת גם אם יהיה בגודל של הטיטאניק, זה לא ממש יעזור לך...

Handy Alley

New member
נבגים של חכמה

ככה אני קורא לגזענות, בין אם היא בגברים או נשים. או חייזרים.

Gilliana

New member
אני ממש לא גזענית נגד גברים

טיפסת מה זה על העץ הלא נכון! אם כבר, אני נגד פמיניזם וארגוני הנשים, במיוחד בישראל.

Gilliana

New member
על ארגוני הנשים?

אתה בטוח שאתה רוצה לשמוע? עדיף לספר על ערפדים, או אנשי זאב, הם שותים פחות דם...

Handy Alley

New member
את באמת מעורה בכל האנדרגראונד

של מידע על השחיתות... בטח מאוד... :/ ספרי לי על זה אבל עם קיק של אלגוריה ופלפול מלא הומור :p ^_^

Gilliana

New member
OK, אז הנה... ../images/Emo3.gif

האמת על ארגוני הנשים - חבורה של נשים מתוסכלות וממורמרות, שאף אחד לא ממש רוצה אתה יודע מה, שחלומן הרטוב הוא לסרס כל גבר, ואם אי אפשר, אז לפחות להכניס אותו לכלא כמה שיותר מהר. בכלל, אם היו יכולות להעביר חוק שגבר שמסתכל על אישה יישפט אוטומטית למאסר עולם, הן היו ממהרות להעביר כזה.

Handy Alley

New member
זה מעניין ממה את חושבת שזה נובע

ההתנהגות הזו... האם ההכללה הזו מדויקת? ...

Gilliana

New member
קשה לענות על השאלה הזו על רגל אחת

נדרשים כנראה הרבה מאד מחקרים פסיכולוגיים וסוציולוגיים לצורך העניין, אך לדעתי עומד בבסיסי ההתנהגות הזו איזשהו יצר נקמנות. לא אחת שמעתי התטאויות מצד נשים (ואפילו ממש לאחרונה) שהיו "מסרסות גברים בכיף". לעומת זאת, מעולם לא שמעתי התבטאויות דומות של גברים לגבי נשים. בכלל, מטבעם של ארגונים "למען זכויות X" שבמקום לדאוג באמת לזכויות של המגזר אותו הם אמורים לייצג ולהגן עליו (בין אם נשים, בעלי חיים וכו'), הם עוסקים בהסתה מתמדת ולא ממש עוזרים.

Handy Alley

New member
הבעיה היא, שאתה מניח

שמישהו רוצה לשמוע מה שיש לך להגיד, למה שהם יעשו את זה? אתה כמו גבר שבא לאשה ואומר לה גרסא מאוד ארוכה של "אבא שלך גנן..?" והיא כזה מתבלבלת ואז שואלת : "רגע, לא! אני -איי נוט פרום היר, יו גו דר, יו ספיק, יו אסק פיפול, דיי טל יו!"

תגיד, איזה מן פורום זה ?

לא שאכפת לי שהאוטיסטים קופצים ומשתוללים, אבל בינתיים לא ראיתי פה בנאדם אחד שבכלל מדבר רבע לעיניין אז איזה פורום קונספירציות זה?

למעלה