קולולושששששששששששששששששששש

הזוייה

New member
יאללה, ידעתי שבסוף תתאמצי בשבילי

ותפתחי פורום לאחת כמוני, מהכיתה הטיפולית שהמשפט אישה למטבח לא קביל עבורה. אני חושבת שבעקבות הידיעה המרעישה הזו אני אשחרר את הדבק המוגלתי הצהבהב ששמר יפה על אורון הסירים ואשחרר אותו לחופשי. ועכשיו, אני אשב בשקט ואחכה לרשימת המתכונים המפוארת שבטח הנשים סְלֶשׁ גברים שידיהם מערבבות במיומנות חומרים ויוצרים תפארת של מנה ירשמו. מברוק יא עריסה (לא עֲרִיסָה של תינוק, נו אני לא מרוקאית זה עִרִיסָה ולא ערְסִית) בטח גם לא אומרים עריסה אומרים אריס, אבל מה אני מבינה...

איפה את? איפה את? איפה את????????????????????

יש לך בכלל מושג כמה התגעגעתי לתגובות האלו שלך? אני מאוהבת בך משוגעת!!!!! אם תעלמי לי אני גומרת עליך. את מקבלת ממני סופר וי . איי . פי. פה. שיו... אין לך מושג כמה התגעגעתי. טוב, תיכף עושה משהו בנדון.

אהובה שלי../images/Emo24.gif

כמה, כמה התגעגעתי...שיוווו. טוב, עכשיו אני רגועה יותר מקודם, אז אני יכולה לומר לך עד כמה היית חסרה. חזרי לחיי ומייד. שמעת? לא יכולה בלעדיך. }{}{}{

רובי א26

New member
קולולושששששששששששששששששששש

לו לו לו לו ששששששש..... יקירתי ככה לא לעדכן אותי?!!!! טוב
. רוצה לאחל לך בהצלחה !!!!אוהב אותך!!!!!:)

רוביייייי אהבת חיי !!!!!!!!!!!!!!

יא מלעון, התגעגעתי אליך חתיך שלי. טוב, דבר איתי מהר... כעת חזרתי מהבית השני שלנו.... אוהבת אותך טילים.

VASANA

New member
../images/Emo32.gifשרשור ברכות חדש?

אני הולכת לאיבוד בסבך...חחח... ציפיתי לראות "התחלה" של פורום. לאט... טיפין טיפין... ופתאום - איזה שוונג! נהדר, כל הכבוד, יפתי! אני מברכת אותך מעומק הלב, ובשמחה רבה, ילדה מתוקה שלנ >>> שיהיה בהצלחה♥♥ זה מקום טבעי כ"כ עבורך ----בלי להתחנפן
את יודעת, אין לי כלום עם בישולים
אהבה נטו

../images/Emo6.gif זה היה צפוי ,לא?

יש פה אחלה אנשים, ובזכותם זה נראה כך, ולמעשה עוד לא התחלנו בכלל... הדרך עוד לפנינו. ואסינ'קה... איי לאב יו סואו מוצ'ו... מוי כיף שאת כאן... תקראי לכל החבורה, והופל'ה יש לנו בית חדש. מה עם מנתחת הפלסטית שלך? דברי איתה, כן? התגעגעתי אליה.... אוהבת אותך אישה יפה שלי. דברי אלי לכשתסיימי את כל הלחצוציות הרגילה בענייניך.

למעלה