קולולושששששששששששששששששששש

בוקר טוב לכולם ♥♥♥ !!!

אני שמחה להודיע על פתיחה רשמית של הפורום החדש שלנו : "אוכל קל, מהיר וחסכוני". אני מאחלת לנו הצלחה וכמובן... שתוף פעולה פורה ביננו. אני מברכת את כלל הקוראים בברכת ברוכים הבאים ! אני כמובן מזמינה אתכם להרגיש בבית, בבית שלכם. תרגישו חופשי להשתתף, לקרוא, להגיב , לשאול שאלות, ליזום ,להעלות רעיונות יצירתיים, וכו'.... אני כאן בשבילכם, ואשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה. אז יאללה... קדימה, מחכה לכם כאן, אריאלה.

אריאלה ברכות על הקמת וניהול הפורום ../images/Emo49.gif

בהצלחה לך מקסימה
הקישור לא עובד אצלך בבלוג אך כמו שהבטחתי חיפשתי והגעתי
סופ"ש נפלא ושבת מבורכת לך ולכולם

chat girl

New member
ברכות על הפורום החדש :)

היי , אני בטוחה שאני אגיע לפורום הזה הרבה , עקב היותי סטודנטית שממש לא מזמן עברה למעונות בלי כל יכולת לבשל .. ועל מהדרך אני ממש אשמח לטיפים או מתכונים, יש לי כמה תפוחי אדמה מה אפשר לעשות איתם ? שלא מצריך הרבה מאמץ ולא יותר מידי מצרכים מורכבים .. תודה !

מזל טוב למינוי החדש......... בתקוה

שכולנו פה נמשיך להנות מעצמנו באמיתי שלנו . שלום לכל הבשלנים והבשלניות, ממני, אלינוער , הידועה גם כליאור המקורית8 (ממש מקורי, הא!?
מבלוג המטבח. http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=thekitchen שולחת לך אריאלה ולכל הגולשים פה זר פרחים יפיפה לשבת. ומעבר לזה אני פה בשביל ימ של שאלות למתכונים מהירי הכנה......... אהבתי הראשונה. ובינתיים, תהנו מהפרחים, מעצמנו ומהפורום החדש הזה שיביא לנו רק חיוכים, שמחות ועינוגים. אמן

nisso167

Member
מנהל
../images/Emo124.gifקולו קולו קולו../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אריאליטה נשמה. ברכות ומזל טוב לכבוד הארוע הגדול. הרבה הצלחה והרבה כיף לך ולפורום החדש. יודע שתעשי כאן עבודה נהדרת. רק דברים טובים ומתוקים אינשאללה.

שבוע טוב ונפלא לך יקירתי../images/Emo140.gif

שבוע טוב ונפלא לכולם גולי אחותי תתחדשי על הפורום החדש מאחלת לך שגשוג והנאה והרבה הרבה מתכונים ודברים טובים I LOVE YOU מוזהבת

מצטרפת לברכות

אריאלה מזל טוב על פתיחת הפורום עלי והצליחי ! את מקסימה ! אוהבת אותך מלא מלא שירן

היי חמודה, עם תפ"א אפשר לעשות ה-כל....

מה יש לך בנוסף? לא חשוב, תפ"א הולך עם כל דבר, בכל קומבינציה ובכל צורת בישול. יש לך תנור? אם כן, מעט שמן זית ואיזה עשב תיבול עליהם, מלח פלפל ומעט צ'ילי גרוס, יעשו טוב לתפ"א, פזרי מעל מעט פירורי לחם וזה ייצא קריספי וטעים. אם אין לך תנור, טגני בצל, מעט שום, והוסיפי מה שיש לך, תבלי במלח, פלפל, פפריקה אדומה מתוקה וחריפה, כורכום וכמון, הוסיפי מעט מים רותחים {לפי הצורך}, ונגמר. אם יש לך מעט נקניקיות, חתכי והוסיפי בשלב שהבצל מזהיב. כמובן חתכי את תפ"א לקוביות או פרוסות, כן? את יכולה לבשל אותם ברסק עגבניות, מדולל במים רותחים,1 כף אבקת מרק, פפריקה אדומה וחריפה, פלפל ומלח, קורט סוכר, ואם תטגני מעט בצל, שום וגמבה לפני כן... זה יהיה טעים פחד. טעים ביותר להוסיף לרוטב 3-4 גרגירי פלפל אנגלי, ו3-4 עלי דפנה. את יכולה לעשות פשטידה עם תפ"א ובצל, או ניוקי, או מלא דברים, השאלה היא מה את אוהבת, ומה יש לך בנוסף בבית. תני לי עוד פרטים ואתן לך עוד הצעות. שבת שלום לבינתיים, אריאלה.

אלינוער שלי!

ברוכה הבאה אחותי, ואני מתקנת לך את הקישור, כי זה יצא ככתובת, לא כקישור. חברים... אחלה בלוג לאוכל, אלינוער אישה מדליקה ומוכשרת במיוחד. התווספותה אלינו היא ברכה. נשיקות אחותי. הנה לכם הקישור לבלוג: כאן

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

יקירי, שימחת אותי. לגמרי הפתעת. חיבוקים ענקיים לך איש יקר!

יהלומה שליייי..... מי קרועה עליך אוחתי???

איזה טוב לראות אותך אחותי העוברית, כאן. מחבקת אותך מלאאאאא עם מלוא גובהי....

מכניסים את האפליקציה של "הפורומים שלי"

ונדמה לי שזה מתעדכן ישר, כשאת מגיבה מס' פעמים באותו פורום, או שמכניסים באופן ידני. את מאמא חולמת בספרדית , את מכירה? דברי איתה.

גולי לא הבנתי...מה לעשות

כשמדברים איתי מהר מבינה לאט דברי איתי לאט אבין מהר ואת מאמא מכירה ומכבודה שתבוא ותסביר נה-נה-נה
כן אני

מנורה

New member
אריאלה היקרה ../images/Emo50.gif

לניהול פורום מדליק וטעים שבוע נעים עם
ענק

יקירתי המדהימה, תודה רבה מאודדדד!!!!!!!!!!!

שימחת אותי יקירה!! אין עליך ! ריגשת אותי! נשיקות ממני, עוד מעט אני אצלך .... שימי מים..
)

goodwell

New member
אריאלה האיכותית והמדהימה

זכינו שאת כאן יהיה הכי טוב הכי טעים והכי קל להכין אוהב מאוד מאוד יהיה גוד!

למעלה