קולולושששששששששששששששששששש

אוחחחחחח....התמונות האלו שלך......

מה שאתה עושה לי אתן... יקירי, אלפי תודות. אוהבת מלא. אבל מלא-מלא, כן? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

אוחחחחחח....התמונות האלו שלך......

מה שאתה עושה לי אתן... יקירי, אלפי תודות. אוהבת מלא. אבל מלא-מלא, כן? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

מזל טוב לפורום ולכחולה ../images/Emo140.gif

להבדיל אלף הבדלות מהכחולות שאצלי בספינה
הבאתי למסיבת הפתיחה קצת מהשלל הטרי שעלה ברשת היום

למה אין לך קישור לבלוג שלך?

ק-דימההההה. שאנשים שאוהבים מאכלי ים יידעו שאתה קיים עם שלל סיפורי ה... ים הכחול שלך. }{ ♥

למה אין לך קישור לבלוג שלך?

ק-דימההההה. שאנשים שאוהבים מאכלי ים יידעו שאתה קיים עם שלל סיפורי ה... ים הכחול שלך. }{ ♥

י-ק-י-ר-ת-י האהובה../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

ברוכה הבאה. איזו הפתעה!! אוהבת אותך המונים! רק בשביל זה היה שווה. ♥♥♥

גם את הפתעת אותי בגדול ../images/Emo210.gif

שיהיה לך ולפורום בהצלחה. מחכה למתכונים קלים ומגניבים. נו תוציאי אותם......

חכי אהובתי, לאט - לאט הכל יגיע.

צריך לתת לגולשים גם מקום ... הכל יגיע בזמנו. חיבוקים יקירתי ונשיקות לילד המדהים שלך. ♥♥♥

malka3

New member
ערב טוב ו.. congratulations

אחותי מזל טובבבב ב- ה- צ- ל- ח- ה

בלונדה שלי../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

מה-זה תודה. אני בונה עליך שתתני קישורים למתכונים ההורסים והקלים שלך, כן? את יודעת שאני מחזיקה ממך השפית המתערטלת... {זה בהשפעת הגרביונים ההם...} מאמושה, לאב יו ביג טיים. וק-דימה.... תתחילי להעלות קישורים למתכונים שלך. אלופה נשארת אלופה.

smo

New member
../images/Emo41.gifאיזה יופי../images/Emo41.gifתתחדשי יקירתי והמון ../images/Emo50.gif

והכי חשוב...בתאבון

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מיכל שלי, ממש תודה ענקית, ו.... שימי פה יד, כן? את יודעת לבשל, ועוד יותר... להסביר...
♥ ♥ ♥

למעלה