לפני דקה נשאלנו כאן: "מה ישראלי"? אז הנה תראו מה זה ישראלי. (סליחה על ההכללה הגורפת)

משתפרת1

Well-known member
אתה פשוט חלק ממחנה "רקלוביבי" והשנאה הזאת אפילו גורמת לך להעדיף ממשלת מיעוט שמאלנית הנתמכת מבחוץ על ידי ערבים אנטי ציוניים.
אתה תעשה הכל כדי להיפטר מנתניהו אפילו תעמיד את ישראל בפני מצב סחיטה. :-D
רק לנתניהו מותר לדון עם חלקים מהמפלגה המאוחדת ולהסתמך על תמיכתם.
כל פעם שתחזור על המנטרה הזו (תמיכת הערבים האנטי ציוניים) אזכיר לך את השיחות שנערכו בחודש האחרון ואת ההצבעה בשבוע שעבר.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
יבוא היום שתפנים. לא רחוק כל כך אגב.
תקשיב, אני עוד לא נחונתי ביכולת הנבואה, כמוך.
אני בסה"כ בנאדם פשוט, אני לא קורא בקלפים או בכוכבים.
אני מבין שאתה כבר יודע מראש מה תהיה החלטת בית המשפט
ועל סמך הנבואה שלך אתה כבר ביצעת בו הרשעת שדה.
אני מאמין גדול במשפט: "אדם זכאי, עד אשר הוכחה אשמתו".
אבל אתה כבר הרשעת אותו מיד ובדיעבד, מבלי להמתין להחלטת בית המשפט.
אולי אתה גם מצליח לרפא אנשים ממחלות? :-D
אני שמח על הזכות הגדולה שנפלה לידיי לשוחח עם אדם ברוך כישרונות כמוך. :-D

פונדיצ'רי

Active member
זה מאד מעניין מה שאתה אומר.
כי אני באופן מאד מתמיה ואף מוזר, עוד לא ראיתי בשום ערכאה משפטית החלטה כזאת.
הקוסם שלך ("המדינה זה אני"), סבא, גורר אותנו למערכת בחירות 4, מונע העברת תקציב כבר שנה, מדינה שלמה משמשת כשכפץ מפני העמדה לדין, ניהול מטורלל של הקורונה, ממלאי מקום במקום מינויים, רמיסת הדמוקרטיה, כולנו נועדנו לשרת את האינטרסים האישיים שלו באופן חסר עכבות, ואתה חי עם זה בשלום. מגיע לך ראש ממשלה כזה, בלי ספק.
אז קיבלת כמה סוכריות כמו העברת השגרירות האמריקנית לירושלים ונורמליזציה עם הערביות במפרץ. (בעידן טראמפ כל מנהיג ישראלי היה יכול להשיג את זה). בראייה כוללת, כל זה עולה לנו יקר מאד מאד.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הקוסם שלך ("המדינה זה אני"), סבא, גורר אותנו למערכת בחירות 4, מונע העברת תקציב כבר שנה, מדינה שלמה משמשת כשכפץ מפני העמדה לדין, ניהול מטורלל של הקורונה, ממלאי מקום במקום מינויים, רמיסת הדמוקרטיה, כולנו נועדנו לשרת את האינטרסים האישיים שלו באופן חסר עכבות, ואתה חי עם זה בשלום. מגיע לך ראש ממשלה כזה, בלי ספק.
אז קיבלת כמה סוכריות כמו העברת השגרירות האמריקנית לירושלים ונורמליזציה עם הערביות במפרץ. (בעידן טראמפ כל מנהיג ישראלי היה יכול להשיג את זה). בראייה כוללת, כל זה עולה לנו יקר מאד מאד.
יקירתי הנכבדת.
את כנראה שכחת מה מהות הביטוי דמוקרטיה.
מה לעשות שגם ברגעים אלו נתניהו מוערך בכ30 מנדטים וזאת על ידי סקרים שמאלנים. (מציע לך לכל סקר שמאלני להוסיף 3 מנדטים מינימום למפלגת הליכוד) שיהיה לך ברור, שלא תטעי. משפטו של נתניהו כבר החל.
שום דבר לא יעצור אותו, אבל נתניהו ימשיך לנהל את המדינה כל עוד הוא יצליח לקבץ תחתיו את מרבית האזרחים ולכן, נתניהו הצליח לקבץ תחתיו גם את גנץ הלא כל כך חכם ועכשיו אחרי שהכושי עשה את שלו...|חיוךרחב|
נתניהו יבעט אותו קיבינימט ובעזרת ה' יביא לימין נצחון חד משמעי ומוחלט בבחירות הבאות.
אני מודה ביושר, נתניהו ניצל את גנץ הנאיבי, היטל בו כמו בילד קטן ועכשיו הוא שולח אותו ככל הנראה הביתה כשזנבו בין רגליו.
ראש ממשלה חייב להיות ערמומי, פיקח ובעל יכולות.
גנץ מסתבר לא מתאים לכהן כראש ממשלת ישראל ונתניהו כן.
כל העולם מתמודד עם הקורונה, לא רק אנחנו ויחסית לשאר העולם, מצבנו לא רע בכלל.
הנה עכשיו יגיע חיסון, אחר כך אנחנו נעשה סיכום ונראה אם נתניהו נכשל? או הצליח.
אבל התקבל אצלי הרושם שבמחנה "רקלוביבי" שאת הוא חלק בלתי נפרד ממנו, אתם תאשימו את נתניהו גם אם חתול רחוב שרט אתכם במקרה ברגל
אתם סובלים משינאה תהומית אשר מבלבלת עליכם את דעתכם ולכן גם כשהמצב רחוק מלהיות גרוע אתם זועקים כאילו נפלה עליכם פצצת אטום
ובעקבותיה נזרקתם לרחוב ואתם אוכלים מהיד לפה.
מה לעשות, אני חושב שאתם כבר מזמן איבדתם מינימום רציונליות.
אתם חיים במציאות מלנכולית חליפית ולכן אתם כל כך דיכאוניים.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member
לויפה סבא, גנץ חכם, לגנץ יש יועצים, הם תיכננו משהו גדול נגד נתניהו, כנראה מצאו משהו טוב יותר, לכן פורשים ממהמשלה.

אני פשוט חושבת, שאתה ביחד עם כל רפי השכל שתומכים בנתניהו, פשוט לא מסוגלים להבין מה קורה כאן. וכך...המטומטמים, שהם ההמון מחליטים על מטומטם שיוליך אותנו לטמטום. אז לכו אתה והוא וכולכם להז%$#* .

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני פשוט חושבת, שאתה ביחד עם כל רפי השכל שתומכים בנתניהו, פשוט לא מסוגלים להבין מה קורה כאן. וכך...המטומטמים, שהם ההמון מחליטים על מטומטם שיוליך אותנו לטמטום. אז לכו אתה והוא וכולכם להז%$#* .
גברת רייצ'ל (רחל) הנפלאה והיקרה באדם.
אני חושב שהדבר שהכי מפריע לך הוא שלמרוקאי כמוני יש קול שווה לשלך בקלפי. :-D
העובדה הזאת מוציאה אותך מדעתך.
כל הגזענות הטמונה בך מתפרצת החוצה כשאת חושבת על העובדה שיצאה ממקלדתי עכשיו
ואני חייב לומר לך שאני מאד שמח על כך.
זה כל כך כייף לי לראות אותך רותחת מזעם ואני חושב לעצמי, מתי יגיע הרגע בו תבקשי לעזוב את ישראל וללכת לאירופה.
שם תוכלי להתגורר לצד אירופאים עדינים ומתורבתים ולא לצד רף שכל כמוני. :-D
הפטריוטיות שלך תמיד לקתה בחסר.
ת'כלס, את ורוב חברייך השמאלנים הם יהודים בסימן שאלה, יהודים על תנאי.
במוקדם או במאוחר אתם או צאצאכם תתבוללו מאיתנו.
מרוב שאתם כל כך נאורים ומתקדמים.
אני מאד אשמח על לכתכם.
גם ככה אין מכם שום ח'ייר. :-D
לסיכום המשוררת רח'ל... (בניב של שוק מקומי)
אני מוכן לממן לך כרטיס טיסה במחלקה ראשונה לכל יעד על גבי הגלובוס אותו תבחרי.
בתנאי שלא תציבי שוב את כף רגלך הלא יציבה, על אדמתה המקודשת של ארץ כנען.
ובא לציון גואל.

אני מתביישת בשורשי המרוקנים כשאני שומעת אותך. אה, טוב, כנראה אתה מהרי האטלס. אנחנו ממקנס, אכן מתורבתים. אתם מההרים..טוב, אפריקנים אמיתיים. אני מניחה ששלמה שרף היה מציע לך בננה עלמנת שתסתום.

משתפרת1

Well-known member
אני מתביישת בשורשי המרוקנים כשאני שומעת אותך. אה, טוב, כנראה אתה מהרי האטלס. אנחנו ממקנס, אכן מתורבתים. אתם מההרים..טוב, אפריקנים אמיתיים. אני מניחה ששלמה שרף היה מציע לך בננה עלמנת שתסתום.
ריצ'י, הריטואל הקבוע הוא שכעת יכנו אותך משתכנזת, ויסבירו לך כמה זה מגעיל.

למעלה