לפני דקה נשאלנו כאן: "מה ישראלי"? אז הנה תראו מה זה ישראלי. (סליחה על ההכללה הגורפת)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
והנה סיכמת בצילום אחד ובכמה מלים מדוע עם זה זקוק כל כך למנהיג כושל כמו BB.
ואפרופו זה.
אתמול הייתה כתבה בערוץ 12, שבה הראו פורץ כספות, שהכין לעצמו אוסף של מסמכים, סרטים מגנטיים ומתנה נדירה - שנשיא המדינה (בן צבי) קיבל.
האיש מעמיד מוצגים שונים למכירות פומביות, ובין היתר, הציע למכירה גם את מפתח השנהב שקיבל בן צבי וגם סליל מגנטי עם הקלטה נדירה של הכרזת המדינה.
באה ממשלת ישראל, וטענה שאסור לאיש למכור את המוצגים הללו [שנפלו לידי האספן כחוק], כי מדובר ברכוש המדינה.
והאיש שואל:
"אם סליל ההקלטה נמצא זרוק בערימת אשפה (של רשות השידור) ואני רכשתי אותו מאדם שמצא אותו? האם לאחר שנזרק, הוא עדיין ייחשב כרכוש המדינה?
ואם ביתו של בן צבי ז"ל הציעה את המפתח הזה למכירה ואני רכשתי אותו, האם הוא עדיין ייחשב כרכוש המדינה?
יואיל בית המשפט ויפסוק בנדון.
וגם אם איאלץ להחזיר את המוצגים הללו "למדינה", האם לא יגיע לי תשלום עבור זה?"

אז רגע. למה עשו כזה סיפור מהעובדה שהגב' צרה נתניהו יצרה לעצמה אוסף מתנות בקדנציה הראשונה בה בעלה כיהן כראה"מ?
לא פיר!
והלוא בן צבי הקדים אותה וביתו אף "עשתה מזה לביתה".
אז אם זה היה מותר פעם, מה רע לפעול כך כיום?
ממש לא ברור לי... כי אם מדובר ברכוש מדינה יקר ערך, מדוע נלקח, נמכר או הושלך לאשפה?
ואם אכן באבזרי הפקר אנו דנים, באיזו זכות מתנפלים כעת על האספן?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ואפרופו זה.
אתמול הייתה כתבה בערוץ 12, שבה הראו פורץ כספות, שהכין לעצמו אוסף של מסמכים, סרטים מגנטיים ומתנה נדירה - שנשיא המדינה (בן צבי) קיבל.
האיש מעמיד מוצגים שונים למכירות פומביות, ובין היתר, הציע למכירה גם את מפתח השנהב שקיבל בן צבי וגם סליל מגנטי עם הקלטה נדירה של הכרזת המדינה.
באה ממשלת ישראל, וטענה שאסור לאיש למכור את המוצגים הללו [שנפלו לידי האספן כחוק], כי מדובר ברכוש המדינה.
והאיש שואל:
"אם סליל ההקלטה נמצא זרוק בערימת אשפה (של רשות השידור) ואני רכשתי אותו מאדם שמצא אותו? האם לאחר שנזרק, הוא עדיין ייחשב כרכוש המדינה?
ואם ביתו של בן צבי ז"ל הציעה את המפתח הזה למכירה ואני רכשתי אותו, האם הוא עדיין ייחשב כרכוש המדינה?

אז רגע. למה עשו כזה סיפור מהעובדה שהגב' צרה נתניהו יצרה לעצמה אוסף מתנות בקדנציה הראשונה בה בעלה כיהן כראה"מ?
לא פיר!
ממש לא ברור לי... כי אם מדובר ברכוש מדינה יקר ערך, מדוע נלקח, נמכר או הושלך לאשפה?
זה לא יאה ולא נכון להשליך על המנהיג את תחלואי העם שלו.
אבל אתם השמאליים תקפצו על כל ידיעה כמוצאי שלל רב
ואיך שלא נהפוך את אותה ידיעה, מבחינתם ביבי תמיד יהיה אשם.
דבר שהופך כל דיון אפילו שהוא לא פוליטי, לוויכוח סרק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ממש לא אמרתי את זה. רק אמרתי שמשליכי אשפה בשטח שנועד לציבור זקוקים להנהגה המזוהה עם אשפה ונהפוכו: הוכחתי שגם בעידן ה"קודם", בו שלטו אנשי ה0מול וכאשר בנצבי היה נשיא, עולם כמנהגו נהג.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תהיה חייב לשנות את החשיבה כדי שתוכל להפריד בין ההנהגה לבין העם .
ניסית לשנן את המנטרה?
אולי אחרי שתשנן אותה יהיה לך הרבה יותר קל להפריד.
ומניין צצה ההנהגה אם לא מהעם? מה המנטרה אמורה להביע? שמנהיג טוב הוא מנהיג שהגיע מאמריקה?

נסיך.333

Well-known member
שמעתי שפותחים מחדש את רצח ארלוזורוב, יש להם חשוד חדש, ביבי כמובן...
ואת הבל מי הרג?? כמובן, ביבי...
איך גנבנו להם את ה"גן עדן" שבו חיו ואותו יצרו פה, בושה!!!!!

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
שמעתי שפותחים מחדש את רצח ארלוזורוב, יש להם חשוד חדש, ביבי כמובן...
ואת הבל מי הרג?? כמובן, ביבי...
איך גנבנו להם את ה"גן עדן" שבו חיו ואותו יצרו פה, בושה!!!!!
אבל כשרצחו את ארלוזורוב ביבי עדיין לא נולד. :-P:

משתפרת1

Well-known member
מה זה קשור??
ואפרופו זה.
והאיש שואל:

לא פיר!
ההבדל בין בן-צבי לנתניהו הוא שבימי בן-צבי עדיין לא היה החוק שמגדיר מתנות שהמנהיגים מקבלים כרכוש המדינה.

ובאשר לאשפה בפארק, בטח נתניהו אשם, הוא בא בלילה ופיזר את כל האשפה של כל הפחים ממעון ראש הממשלה על הדשא. ואם לא הוא-אז שרה, או אולי יאיר, או שהם שלחו את המאבטחים והנהג לעשות זאת... :-P::-P: תמצא סיבות הולמות יותר לפסול את BB, כפי שאתה קורא לו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ההבדל בין בן-צבי לנתניהו הוא שבימי בן-צבי עדיין לא היה החוק שמגדיר מתנות שהמנהיגים מקבלים כרכוש המדינה.

ובאשר לאשפה בפארק, בטח נתניהו אשם, הוא בא בלילה ופיזר את כל האשפה של כל הפחים ממעון ראש הממשלה על הדשא. ואם לא הוא-אז שרה, או אולי יאיר, או שהם שלחו את המאבטחים והנהג לעשות זאת... :-P::-P: תמצא סיבות הולמות יותר לפסול את BB, כפי שאתה קורא לו.
לא לזה התכוונתי. כל שרציתי לומר, זה שבמדינה בה האזרחים הופכים כל פינת חמד לפינת זבל, לא מפליא הדבר, שגם הנבחר המועדף שלהם סך בזבל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

עזבי. אם לא הבנת אז לא הבנת. אבל מעבר לכל אלא, אני גם תוהה, מה לגבי ההתקבצות ההמונית שאיש לא התייחס אליה? האם זה גם מותר, כי זה נעשה באישון ליל וכי זה נעשה במקום שאליו לא הגיעו השוטרים? חה!

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עזבי. אם לא הבנת אז לא הבנת. אבל מעבר לכל אלא, אני גם תוהה, מה לגבי ההתקבצות ההמונית שאיש לא התייחס אליה? האם זה גם מותר, כי זה נעשה באישון ליל וכי זה נעשה במקום שאליו לא הגיעו השוטרים? חה!
תראה כמה שאתם צבועים. :-D
התקבצות המונית ברחוב בלפור זה בסדר.
אבל התקבצות המונית בפארק. פסולה?
למה?
כי בבלפור הם במקרה נושאים דגלים שחורים?
בסה"כ הבאתי לכאן פוסט בנושא מפגע עירוני
ואתה ישר שלפת את BB.
גם אם אני אכתוב פוסט על הזין שלי..
אתה תכף תקפוץ ותגיד, ביבי, ביבי.

אתמול כעסתי על ביבי ועל גנץ בקשר לנושא הבחירות ה-4 לכנסת.
כבר כמעט החילותי לחשב מסלול מחדש
אבל כשאני רואה אנשים כמוך..
או למשל כמו אלדד זניב שבתככנות וזחילה נחשית ארסית
מנסים לעקור כל דבר יציב בארץ הזאת
אז אני חושב שאני דווקא אתמוך בביבי גם הפעם
והכל בזכותך, דוד משה.
תודה.|4U|
אתה הראית לי את הדרך הנכונה. :-D
לו הייתם אנשים הגונים ישרים וצנועים
אז אולי הפוליטיקה בארץ הייתה מתקדמת לכיוונים דומים.
אבל שקרנות, נחשיות, תככנות, צביעות, גלותיות,
זה יוצר אצלנו אנטגוניזם וחשק עז להקיא. :-(

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תראה כמה שאתם צבועים. :-D
התקבצות המונית ברחוב בלפור זה בסדר.
אבל התקבצות המונית בפארק. פסולה?
למה?
כי בבלפור הם במקרה נושאים דגלים שחורים?
בסה"כ הבאתי לכאן פוסט בנושא מפגע עירוני
ואתה ישר שלפת את BB.
גם אם אני אכתוב פוסט על הזין שלי..
אתה תכף תקפוץ ותגיד, ביבי, ביבי.

אתמול כעסתי על ביבי ועל גנץ בקשר לנושא הבחירות ה-4 לכנסת.
כבר כמעט החילותי לחשב מסלול מחדש
אבל כשאני רואה אנשים כמוך..
או למשל כמו אלדד זניב שבתככנות וזחילה נחשית ארסית
מנסים לעקור כל דבר יציב בארץ הזאת
אז אני חושב שאני דווקא אתמוך בביבי גם הפעם
והכל בזכותך, דוד משה.
תודה.|4U|
אתה הראית לי את הדרך הנכונה. :-D
לו הייתם אנשים הגונים ישרים וצנועים
אז אולי הפוליטיקה בארץ הייתה מתקדמת לכיוונים דומים.
אבל שקרנות, נחשיות, תככנות, צביעות, גלותיות,
זה יוצר אצלנו אנטגוניזם וחשק עז להקיא. :-(
ההיה מישהו שהצביע על חוסר ההבנה הבולט שלך? כי אם לא, אז הנה, אני פה!

* לי אישית לא אכפת מההפגנות מבלפור, מהחתונות ההמוניות של 'בני הדודים שלנו', מהטקסים רבי המשתתפים של ה"שחורים" ומהעובדה שכאשר בתי הספר סגורים, בישיבות לומדים ולא זונחים את הספסל.
מי שהוציא תקנות ולא עמד במימושן זה לא אני. זה ההוא, שפוחד מדרעי ומ(פ)ליצי.
אבל אין מה לעשות. מי שנדבק בגלל זה, היה מוכן לשלם את המחיר, גם אם הוא עבר על החוק וגם אם מחוקקי החוק שמו Z על אותו חוק שחוקקו.

** ו"גם אם אני אכתוב פוסט על הזין שלי..
אתה תכף תקפוץ ותגיד, ביבי, ביבי."
אז תרשה לי להזכיר לך... זה ממש לא נכון, כי מה-Z שלך לעולם לא ייוולד BB או בן זן שידמה או יזכיר את הדרעק הזה. מהZ שלך לא ייצא מישהו שיזכה לכהן כראש ממשלה במדינת ישראל. אז אל דאגה. לא אקפוץ ולא אומר דבר שקשור בכלי הרבייה שלך. אין כל סיכוי שזה יקרה.

*** ואתה מדבר על גנץ? אתה הרי צריך ללקק לו את כל גופו בשל הבגידה שהוא בגד בבוחריו, עת שהמליך את ההוא, שלא היה לו כל סיכוי להימלך לולא מעשה הפליק פלאק שהוא עשה. אז כדאי שתחשב מסלול מחדש, לפני שאתה כותב את דברי השטות שאתה מעלה על הכתב.
אבל עם מי אני מדבר בעצם? אתה חלק מאלה שאין להם תקנה. ככל שישתינו עליכם, תגידו שזה גשם ויחי המלך BB.
כשיגיע היום שתבין, יהיה כבר מאוחר מדי, אבל מילא. יש כאלה שהבנתם לא קולטת את זה. עובדה.

**** ובסדר. אין לי גם בעיה עם זה שאינך מקשיב לדבריו של הג'ינג'י ההוא. אני רק מרחם על העתיד שתבטיח לילדיך בזכות זאת.

למעלה