לפני דקה נשאלנו כאן: "מה ישראלי"? אז הנה תראו מה זה ישראלי. (סליחה על ההכללה הגורפת)

נסיך.333

Well-known member
תבואו לחיפה ותראו מה החזירים על ארבע עושים מידי לילה
למחרת יש סיורים רכובים, כן, יש כמה סיירים והם שולחים צוותים לנקות הכל..
אבל ראש העיר עשתה את הצעד הכי נכון שלא חשבו עליו באף מקום בעולם..
היא שמה תמרורים חדשים, המצאה שלה, "זהירות חזיר בר חיפאי", חבל שלא שמה גם תמונה שלה על השלטים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אתה טועה. טרם נאמרה המילה האחרונה. שרק נהיה בריאים וניווכח במו עינינו.
השירשור הזה יכול להימרח על עשרות עמודים.
אני רק יכול לומר לך שכבר 3 מערכות בחירות יקרות עלו לי ולך ולשאר משלמי המסים במדינה הון עתק ובשביל מה?
כדי שניווכח במו עינינו שיש אחד שהוא כל הזמן נבחר בסופו של דבר.
ומה לעשות? האחד הזה הוא במקרה בנימין נתניהו.
עכשיו אם אתה באמת חושב שיחול איזשהו מהפך בעוד מערכת בחירות נוספת?
שיבושם לך.
אני לא רואה שום תכלית ברוטינת בחירות אינסופית.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
השירשור הזה יכול להימרח על עשרות עמודים.
אני רק יכול לומר לך שכבר 3 מערכות בחירות יקרות עלו לי ולך ולשאר משלמי המסים במדינה הון עתק ובשביל מה?
כדי שניווכח במו עינינו שיש אחד שהוא כל הזמן נבחר בסופו של דבר.
ומה לעשות? האחד הזה הוא במקרה בנימין נתניהו.
עכשיו אם אתה באמת חושב שיחול איזשהו מהפך בעוד מערכת בחירות נוספת?
שיבושם לך.
אני לא רואה שום תכלית ברוטינת בחירות אינסופית.
אז זהו שאתה טועה.
בשלושת סבבי הבחירות, היקיר שלך לא נבחר והוא רק המשיך ושרד כראש ממשלת מעבר עד לסבב הבחירות הבא.
אילו ה'גוש' שלו היה מספיק גדול, הוא היה מצליח להקים ממשלה, אבל עובדה שהוא לא הצליח.
וגם הפעם הוא לא ממש הצליח. היו מעשי בגידה והיו הסתפחויות לא כשרות של שברי מפלגות, שסייעו בידו להקים ממשלה בלתי יציבה בעליל.
והנה, למרות הכל, כל הקואליציה הזו מתפוררת לנגד עיניך.
אז אם אתה רוצה שוב לבזבז את כספי היקרים לך (וגם את כספי שלי), תמשיך ותבחר בלא יוצלח הזה ותגיע גם לסבב בחירות חמישי.
אבל אם תתעשת, יש סיכוי, שיהיו עוד כמה שיתעשתו כמוך, וניפרד מהאשפה הזו כשם שציבור אמור להיפטר מאשפה שרק מעיקה עליו.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אז זהו שאתה טועה.
בשלושת סבבי הבחירות, היקיר שלך לא נבחר והוא רק המשיך ושרד כראש ממשלת מעבר עד לסבב הבחירות הבא.
אילו ה'גוש' שלו היה מספיק גדול, הוא היה מצליח להקים ממשלה, אבל עובדה שהוא לא הצליח.
וגם הפעם הוא לא ממש הצליח. היו מעשי בגידה והיו הסתפחויות לא כשרות של שברי מפלגות, שסייעו בידו להקים ממשלה בלתי יציבה בעליל.
והנה, למרות הכל, כל הקואליציה הזו מתפוררת לנגד עיניך.
אז אם אתה רוצה שוב לבזבז את כספי היקרים לך (וגם את כספי שלי), תמשיך ותבחר בלא יוצלח הזה ותגיע גם לסבב בחירות חמישי.
אבל אם תתעשת, יש סיכוי, שיהיו עוד כמה שיתעשתו כמוך, וניפרד מהאשפה הזו כשם שציבור אמור להיפטר מאשפה שרק מעיקה עליו.
ראשית אני לא מכנה שום ראש ממשלה בכינוי "אשפה".
שנית, אני אוחז בדיעות פוליטיות ימניות.
אתה אוחז בדיעות פוליטיות שמאליות.
וזה ההבדל ביני לבינך.
כרגע נתניהו הוא הסיכוי הטוב ביותר שיש לימין כדי לנצח את השמאל ולכן אנחנו מצביעים לו.
ליברמן הפך להיות שמאלן מטעמים אינטרסנטים שהרי הוא הסכים להקמת ממשלת מיעוט שמאלנית כשהוא תומך בה מבחוץ
כשהוא והערבים תומכים בה מבחוץ.
אם זה לא שמאל, איני יודע שמאל מהו.
מי שגרר אותנו לשלוש מערכות בחירות היה ליברמן אשר במשך למעלה משני עשורים היה חבר הכי טוב של החרדים
ולפתע פתאום החליט לסובב את גבו אליהם מטעמים אינטרסנטים אישיים.
אז במקום להאשים את נתניהו, תאשים את ליברמן.
מעבר לכך, אתה תומך בממשלת שמאל שנסחפת על ידי המיעוט הערבי שהוא אנטי ציוני.
אל תיתמם, זה בדיוק מה שאתה.
לכן, אתה תומך בלפיד/גנץ/העבודה המתנגדות לחוק הלאום.
זו הסיבה שאתה שמאלן.
זה מה שאתה.
שמאלן.
אני ימני ואתה שמאלן, זה הכל.
אז אתה לא יכול לצפות ממני כאיש ימין לתמוך באסופת השמאלנים הזאת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ראשית אני לא מכנה שום ראש ממשלה בכינוי "אשפה".
שנית, אני אוחז בדיעות פוליטיות ימניות.
אתה אוחז בדיעות פוליטיות שמאליות.
וזה ההבדל ביני לבינך.
כרגע נתניהו הוא הסיכוי הטוב ביותר שיש לימין כדי לנצח את השמאל ולכן אנחנו מצביעים לו.
ליברמן הפך להיות שמאלן מטעמים אינטרסנטים שהרי הוא הסכים להקמת ממשלת מיעוט שמאלנית כשהוא תומך בה מבחוץ
כשהוא והערבים תומכים בה מבחוץ.
אם זה לא שמאל, איני יודע שמאל מהו.
מי שגרר אותנו לשלוש מערכות בחירות היה ליברמן אשר במשך למעלה משני עשורים היה חבר הכי טוב של החרדים
ולפתע פתאום החליט לסובב את גבו אליהם מטעמים אינטרסנטים אישיים.
אז במקום להאשים את נתניהו, תאשים את ליברמן.
מעבר לכך, אתה תומך בממשלת שמאל שנסחפת על ידי המיעוט הערבי שהוא אנטי ציוני.
אל תיתמם, זה בדיוק מה שאתה.
לכן, אתה תומך בלפיד/גנץ/העבודה המתנגדות לחוק הלאום.
זו הסיבה שאתה שמאלן.
זה מה שאתה.
שמאלן.
אני ימני ואתה שמאלן, זה הכל.
אז אתה לא יכול לצפות ממני כאיש ימין לתמוך באסופת השמאלנים הזאת.
לא אלאה את עצמי כדי להוכיח לך את שהוכיחו אחרים לפניי: עד כמה BB הוא איש שמאל שמתחזה לאיש ימין. אילו היה באמת איש ימין אמיתי, הסיפור של הטילים מעזה היה נפתר זה מכבר או שמזוודות הדולארים שעוברות לשם לא היו עוברות. אילו היה איש ימין אמיתי, הוא היה פועל אחרת בתחומים רבים. אבל עזוב. עייפתי. אז אם אתה איש ימין, צא ומצא מפלגה ימנית וישרה. ואם אתה משלה את עצמך, חבל. ממילא זה יביא אותנו לסבב מס' 5.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא אלאה את עצמי כדי להוכיח לך את שהוכיחו אחרים לפניי: עד כמה BB הוא איש שמאל שמתחזה לאיש ימין. אילו היה באמת איש ימין אמיתי, הסיפור של הטילים מעזה היה נפתר זה מכבר או שמזוודות הדולארים שעוברות לשם לא היו עוברות. אילו היה איש ימין אמיתי, הוא היה פועל אחרת בתחומים רבים. אבל עזוב. עייפתי. אז אם אתה איש ימין, צא ומצא מפלגה ימנית וישרה. ואם אתה משלה את עצמך, חבל. ממילא זה יביא אותנו לסבב מס' 5.
|כן| איך אמרת?
ימים יגידו?
סבבה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כשמדובר בהוד רוממותו זה בסדר. כשמדובר בברווז הצולע זה אסון. ככה זה בארץ.
כך זה מזווית הראיה שלך.
אני דווקא מאד מעריך ומחבב את גנץ אלא ש שמן ומים לא יכולים להתערבב וחום עם קור יוצרים מערבולות.
אם תרצה, סוג של נישואין שעלו על שרטון.
זה אגב קורה במשפחות הכי טובות.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עד כמה BB הוא איש שמאל שמתחזה לאיש ימין.
זה שאתה קורא לנתניהו איש ימין מתחזה, זה רק מראה כמה שנתניהו הוא איש ימין מתון.
אני הייתי מגדיר אותו כפרגמטיסט.
אדם פיקח ונבון, שיודע להגיע אל מטרתו גם בדרכי עקלתון.
לא מדובר כאן באדם מקובע, אלא אדם שנסיונו העשיר, ערמומיותו וחוכמת החיים שבו מביאה אותו
קרוב מאד אל מטרותיו ולראיה, שלושת הסכמי השלום שנחתמו זה עתה.
הפלסטינים עלו על סולם מאד גבוה ומי שהעלה אותם לשם היו השמאלנים הנאיביים אשר שיכנעו אותם שהם יכולים לקבל כלללללללללל מה שהם רוצים.
נתניהו בחר בדרך עוקפת, הוא ניצל את הפחד של מדינות המפרץ העשירות מפני אירן, הפך את עצמו לבעל ברית שלהם כנגד מטרה משותפת
ובכך הרוויח את אמונם ואת כבודם והתוצאה היא, שלושה הסכמי שלום נפלאים. :-D
ועוד לא דיברתי על העברת שגרירות ארהב לירושלים, הכרת ארהב בגולן, ביטול הסכם הגרעין עם אירן וכו' וכו' וכו'.
אתה מונע משנאת נתניהו ושנאה זו משבשת עליך את שיקול דעתך.
אתה פשוט חלק ממחנה "רקלוביבי" והשנאה הזאת אפילו גורמת לך להעדיף ממשלת מיעוט שמאלנית הנתמכת מבחוץ על ידי ערבים אנטי ציוניים.
אתה תעשה הכל כדי להיפטר מנתניהו אפילו תעמיד את ישראל בפני מצב סחיטה. :-D

למעלה