לכל חברי הפורום היקרים שלי!!

דווקא כן אוכלת ירקות ארץ ישראלים

עולים פה כמו זהב. עגבניות מרעננה, ומלונים מהערבה... אבל אין תולעים, הם קופאים למוות בטיסה.

את יודעת שאני אבוא........./images/Emo3.gif

אפשר גם לשבת על הספסלים בשדרות ירושלים ולדבר על מהות החיים....

שוחרת, תקשיבי.... ותקשיבי טוב

אני לא רק קורא את מה שאת כותבת אני גם מדפיס ומתייק כל מילה וכל אייקון. איך, איך נפגשתן שלושתכן בלעדי

במיוחד בשביל ג'ונסי, ומי יודע אולי

אזכה לאכול שאריות מהארוחה, אני חייבת להתערב כחובבת הסטוריה ותולדות היישוב בעצמי,יש אומרים שבן גוריון לא האמין שפולה תבוא אתו למדבר, לקיבוץ הצעיר והמרוחק שדה בוקר. התגייסותה של פולה למשימה הרשימה אותו. הוא אף הקדיש לה את הספר החמישי בסדרה "חזון ודרך" בפסוק מדברי הנביא ירמיהו "זכרתי לך חסד נעוריך אהבת כלולותיך, לכתך אחרי במדבר בארץ לא זרועה" מי אוהב אתכם יותר ממני?

eranoz2

New member
הערצתי אלייך רק גוברת

משעה לשעה, אין מצב שאי פעם אהיה מוכן להתקרב אלייך....

אתה בטוח שאתה לא שותה ../images/Emo72.gif

שירשרת בסדר!!! למה אתה יורד על עצמך? תגיד, נכון שכשאתה מטיס מטוס ההחלטות שלך יותר מבוססות
חברך הטוב ג'ונס

אני דווקא מאוד "נגישה" למרות שמישהי

כינתה אותי כאן "מתנשאת"...עם ה1.65 ס"מ אני בקושי מצליחה להוריד סירים מהמדף הגבוה

אם כבר מדברים על פולה

היא היתה טיפוס שהשתיקה יפה לגבי הדברים שהיא עשתה!!!! וזה לא מספרי ההיסטוריה זה ממקורות אנושיים.

כן../images/Emo8.gif היא היתה יכולה לנהל את הפורום

לו רק היתה לה היכולת לכתוב במצב מאוזן. ואגב, "אני מסדרת לך ארוחות חינם ואפילו "תודה" לא שמעתי...

עוד לא ראיתי שום ארוחה ../images/Emo4.gif

סמפר הזה לא רציני, כתבתי לו שהמקור זה ירמיהו והוא הסכים רק לחצי חצי

הוא רצה שתוכיח לו שבגין "גנב" זאת

מבן גוריון. ואני הבאתי את ההוכחה. לדעתי אתה חייב להתעקש על ארוחה. (קונספירציה שלי, אח"כ אני ארכל על סמפר איתך ואיתך על סמפר
)

חחח...זה נכון....כחוובבת רכילות

(מה לעשות לא חכמה כמוכם
) אני יודעת למה אתה מתכוון ג'ונסי... אבל כבוד המת...יו נו.

למעלה