לכל חברי הפורום היקרים שלי!!

"זכרתי לך חסד נעורייך לכתך אחריי...

נדמה לי שזה משהו שבן גוריון כתב לפולה אשתו על הנאמנות שלה כשהלכה אחריו לכל מקום, חגית לאן שאת הולכת אני הולך!!!! זה מטופש כל הקטע הזה של לחפש מקום אחר לכתוב. כחסיד של "דירה להשכיר" תמיד בחרתי מקומות שבהם השכנים נאים בעיניי. והפורום הזה הוא נכון להיום המועדף עלי!!! (לא שאין לי מה להגיד על התנהלות הדברים פה) לא הייתי מול המחשב רוב היום ואני רואה שלא היה רגע דל. ג'ונס

ג'ונסי אהובי!!!

איפה היית כל היום??? חסרת לנו, כבר חיפשתי אותך בפורום ה"אחר", אבל ידעתי שלא תנטוש אותנו, זה היה ברור!!!

אני אוהב אותך סמפר ../images/Emo99.gif

ולו רק בגלל שאתה מהבודדים שקוראים את מה שאני כותב ואפילו מגיב !!! נכון בגין אכן אמר את זה לעליזה אשתו אחרי שנבחר בשנת 1977, אבל למרות שהוא היה אציל פולני אמיתי הוא לא היה מקורי ולקח את זה מבן גוריון שבאמת היה צריך לפרגן לפולה על זה שהסכימה לעזוב הכל וללכת איתו לשדה בוקר. ואולי אני טועה אבל לא נראה לי. שלך ג'ונס

חייב להוסיף עוד משהו קטן

גם בן גוריון לא היה ממש מקורי זה הגיע במקור מספר ירמיהו, שלך ג'ונס

../images/Emo24.gif מהשיעמום התחלתי לחפש

במקורות... מה זה מת פה!!!!!!!!!!!! אני מתחיל לחשוב שכולם כבר מצאו פורום אחר והשאירו אותי לבד עם ההרפתקן המיסתורי
ושאני לא אובן לא נכון אני אוהב את ההרפתקן
פשוט חשבתי שאולי יצטרפו עוד כמה.

המסת את ליבי../images/Emo9.gif

אתה זוכר מתי הוא אמר את זה? בליל הנצחון ב- 1977. נראה לך שהוא ציטט את בן גוריון? אני פשוט חובב הסטוריה, ובעיקר של א"י ושל תולדות הישוב וכאלה. תשמע, בוא נעשה עסק : תמצא מקור שמוכיח את טענתך והרווחת ארוחת צהריים. <סמפר החנון חושף את תחביביו הביזאריים>

אל תצטנע אתה לא חנון בכלל

רק הוספת לעצמך נקודות ! פה עושים כבוד לאינטליגנטים
הבעיה היא שזה סוף שירשור שמוצה ואף אחד לא יקרא את זה וחבל. שלך ג'ונס
רגע מה עם הארוחת צהריים זכיתי? עם מי מתי ואיפה ?

אז גם אתה פה, גבר ../images/Emo45.gif

כתבנו שאנחנו חנונים, ראית פעם איך חנונים נראים אחרי בירה? תאמין לי עדיף להמשיך להשקות אותם חלב! אני משועמם בבית והחלטתי לענות לכל שאלה יש עליך שאלה פנויה?

eranoz2

New member
ג'ונסי- אתה פונה לגבר הלא נכון

אני אבי אבות החנוניזם...אפילו בירה לא שותה.... שאלה פנויה...ממממ... מה אתה לובש..?

מה זה? ארוחות שחיתות ובירות...

ואני לא מוזמנת? פויה, ברוגז
לא להרגיז אותי, סמפר כבר אמר שכשאני כועסת אני כמו רוטווילר שעבר עקירה ללא הרדמה...אה סמפר???

נשואה אין לך מושג איזה שאלה

חשובה שאלת!!!!! את חיה בניכר והירקות הארץ ישראלים לא נכנסים לצלחת שלך, אנחנו מתקיימים ממה שאמא אדמה נותנת לנו, החסה מהשטחים (גוש קטיף) היא חסה מעולה ללא תולעים!!! עכשיו כשמפנים את הגוש אני מרגיש הזדהות עם תוכניות הריאליטי שאוכלים שם תולעים!!!!

למעלה