לכל חברי הפורום היקרים שלי!!

לכל חברי הפורום היקרים שלי!!

בשעתיים האחרונות, קבוצה של אנשים פה העבירה מסרים לעבור לפורום אחר, ואף ניתן שם הפורום. אני לא מאלה שמעבירים מסרים מאחורי הגב. אני חושבת שהם עושים טעות...אם הפורום חשוב לכם, אתם צריכים להילחם ולא לברוח לפורום אחר... יש לנו פורום מקסים, רק השם מפריע לכם? חבל. כי לדעתי זה ממש לא העיקר...התגבשה כאן קבוצה נהדרת שבכל זאת יש לה מכנה משותף שלא יתקבל בברכה במקומות אחרים.... אז אני אשמח אם לא תנטשו כל כך מהר....אל תתנו לאחרים להשפיע עליכם כל כך מהר.... שלכם חגית

eranoz2

New member
חבל להכביר במילים, זה רק שם..

התוכן קובע, חבל להתחיל להתפזר ברחבי הסייבר ספייס- אני אומר נשארים!

חגית צודקת

השם יהיה זמני עד שנמצא שם הולם לפי הדרישות של הנהלת הפורומים ואז כולם יהיו מרוצים

ל י א ן69

New member
זה בסך הכל שם ../images/Emo6.gif

העיקר האנשים המקסימים שיש פה אני מתגעגעת. יושבת בעבודה מתה להיכנס לראות מה הולך פה, ולא עוזבים אותי שם כל כך הרבה לחץ

ברור...כדי שתהיה שלי ../images/Emo8.gif

אבל אתה מעולף על שוחרת... אז אני זזה הצידה
אז אל תכתוב לי יותר שאתה מאוהב בי ותשבור לי את הלב...אוקיי?

eranoz2

New member
שוחרת תשאר בלתי מושגת...כמו

ששירי לי אמרה על המנאז', יש חלומות שכדאי להמשיך לחלום..., ואת שלא תעיזי לשחק לי אותה פגיעה פתאום, את הלב שלך לא שוברים במחי פלרטוט, מה גם שהמודיעין שלי מדווח שאת מקבלת 17.3 מסרים מגברים מאוהבים, בממצוע ליום..

eranoz2

New member
כרגיל, שתי היפהפיות..

טסות מבנה מכונס ומתואם.... אני לא שולח, אני רק הודף..
, כיף להרגיש פעם כמוכן...

ורק אני לא קיבלתי מסר כזה, בטוחה

שסיפרת שאני פצצה?
. יקירתי האדומה, אני כמו רות המואביה,"באשר תלכי אלך".

חחח אולי נשים תמונה שלנו פה??

יהיה פיצוץ אוכלוסין
ואת, דיר באלאק כן? לא זזה בלעדיי לשום מקום!

eranoz2

New member
שוחרת, אנחנו פשוט פוחדים

לשלוח לך מסרים, כל הגברים בפורום חושבים שאת טובה מדי עבורם, שלא תסכימי. באותו עניין, ישנה בחורה, צעירה, בת 24, שמה יפעת, נראית מדהים, חכמה, מצחיקה, עושה משהו שיש רק עוד 3 בחורות כמוה בארץ, ולבד..כיוון שאני לא מהווה איום כלפיה ממרומי קשישותי...אז אנחנו מדברים על זה...והיא מתבכיינת שגברים פשוט לא מתחילים איתה, אולי מאיימת מדי, אולי מושלמת מדי לגבר בן תמותה..לא ברור. אז זהו שוחרת, דעי לך שלו לא הייתה רועדת לנו היד...מזמן היית מקבלת מסרים....

"יודע צדיק נפש בהמתו" מי כמוך יכול

להבין, עם המיתוס של היהלום וכל זה....אוף, קשים, קשים חייה של דוגמנית על שהיא גם מדענית אטום לעת מצוא

eranoz2

New member
וואי איך חיפשתי מדענית..

איטום, יש לי נזילה באמבטיה, יש מצב שאת קופצת...?

למעלה