בדיקת נוכחות + חדשים!!להתפקד!!!

ססילייה

New member
נוכחת! :)

שם:לירון ליאן.(ליל) גיל:19. מקום מגורים:קריית ביאליק ומיום שלישי הקרוב בה"ד חיל הים (!) שיר אהוב: השיר של מזל.
חח סתם גם הוא!!אבל אין על-
. תמונה: התמכרות מוזרה שיש לי:נובלס..>< הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה:קוראת?
שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: של מזל!!כבר יומיים שאני שומעת אותו!
שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): אני עייפה מידי כבר לחשוב על משהו..>< משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי:יש לי הפרעות אכילה -_-.

sonic_green

New member
יש פה זכרים? אני מיעוט!

בכל אופן, אייל, 23 שיר אהוב של ג'נגו - נגיד שאני אוהב את "מדבר על אמת"

shahar1989

New member
ברוך הבא

גבר נוסף! אה אה!! אז אני שחר, 18, אתה מוזמן להוסיף מסנג'ר, מייספיס, פייסבוק כל צורת דרך תקשורת אחרת.. וזהו. בהצלחה איתנו, אנחנו לא קלות, קלים.. בעצם קלות, עודד דיי פשוט..

בת 1986

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

אז- שם: חיה גיל: 21 מקום מגורים: צפון, גליל כזה.. שיר אהוב: כמו פעם
תמונה: אני השמאלית..
התמכרות מוזרה שיש לי: אממ, קשה.. הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: מצחצחת שיניים ושוטפת פנים.. שמה שעון מעורר... שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: וואוו.. לאחרונה זה- סתם עוד יום של אוהד חיטמן.. וגם עוד פעם של ג'נגו.. אבל זה משתנה.. שיטה/טריק שהמצאתי: עוד לא.. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: אני ישנה בלי כרית..

בת 1986

New member
חכי חכי...

כשתהיי יותר גדולה.. ותעברי לידות... חחחחח סתם, שטויות

tohar6

New member
ההודעה הראשונה שלי מבין רבות פההה..

שם: טוהר ניצן גיל: 17 וחצי מקום מגורים: מצפה רמון שיר אהוב: איש יקר תמונה: אני הימנית
התמכרות מוזרה שיש לי: ממ אחרי שנשרפים והעור מתקלפ אני מכורה לקלפ אותו.. חח אני יכולה לשבת שעות ולקלפ, ולא רק ממני, גם מחברות
מחלה שליי.. הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: סוגרת תדלתות של הארון, אסור לישון עם ארונות פתוחים שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: כמה שאני אוהב, סדק בלב, שמור, ואולי שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): יייוווו חח לא נראלי שהמצאתי משו.. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: ממ לילד שלי יקראו ריפ! וזה בדוקקקק..

Tamar38

New member
אנייייייי ../images/Emo9.gif

שם: תמר גיל: 15 מקום מגורים: רעננה שיר אהוב: כרגע? תתארו לכם של שלמה. זה פשוט שיר כלכך אופטימי שמתאים לי עכשיו תמונה: אי דונט הב פאוור. וגם בכל מקרה הרב פה יודעים איך אני נראת
התמכרות מוזרה שיש לי: וש [ היוש, ביוש...] די אנלא פאקצה!
הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: רואה טלויזיה שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: מממ לא עולה לי, אבל יש המון שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): ארטיק שוקולד? חח לי ולחברה שלי הייתה עבודה להמציא מוצר חדש עם שוקולד. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: פעם היה לי שיער בלונדיני. [ לא צבעתי או משהו, הוא פשוט אבל לחום עם הזמן]

למעלה