בדיקת נוכחות + חדשים!!להתפקד!!!

mazalika7

New member
בדיקת נוכחות + חדשים!!להתפקד!!!../images/Emo196.gif

שם: גיל: מקום מגורים: שיר אהוב: תמונה:
התמכרות מוזרה שיש לי:
הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: שבת שלום
אוהבת

אני פה../images/Emo3.gif

חח נו טוב.. אם אני לא הייתי גם אתם לא.. שם: אתי גיל: 20 מקום מגורים: בית שאן שיר אהוב: משהו אמיתי תמונה: התמכרות מוזרה שיש לי: נסטי אפרסק הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: סוגרת חלונות במחשב שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: אהבה עיוורת יואב דגני שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): לא המצאתי כלום
משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: נפל עליי מגהץ בפנים ונפלתי על מנגל הודגש באמצעות מדגישומטיק

אנחנו כבר יודעים שנפל עלייך מגהץ

ושנפלת על מנגל
אמרת את זה במגה שירשור הראשון..

אה אופס../images/Emo13.gif

אז מה אתם לא יודעים.... יש לי גיטרה ואני לא יודעת לנגן... יש לי מלא דגלי ישראל בחדר.. יש לי חולשה לפו הדב..

האגוש

New member
חחחחחחח אני לא ידעתי את זה ../images/Emo6.gif

איזה מצחיק אני מתה
"נפל עלי מגהץ בפנים ונפלתי על מנגל"
יו, הרגת!!

../images/Emo9.gif

שם:טל גיל:14 מקום מגורים:בת-ים שיר אהוב:יש הרבה תמונה: התמכרות מוזרה שיש לי:אני לא יודעת אם זה מוזר אבל אני מכורה לדיאט קולה.. הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה:מצחצחת שיניים שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז:אמ..לא יודעת שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה):אין משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי:אמ..יש לי עיניים ירוקות...

shahar1989

New member
מנסה להבין.

שם: שחר גיל: 18 מקום מגורים:כפר מונאש שיר אהוב: מזל מאזניים התמכרות מוזרה שיש לי: יונתן פריג'. כנראה שזאת באמת התמכרות מוזרה. מידי. [
] הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: רואה טלויזיה שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: מזל מאזניים. do you know שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): לעייף את עצמי עד שהעיינים דומעות ואז בדוק אני ארדם מהר. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: ש.. טוב. לא משנה..

taltal ben zino

New member
מתפקדת! ומצטרפת :)

שם: טל (טלטל) בן זינו גיל: 17 :) מקום מגורים: אשקלון :) שיר אהוב: אמ.. יש ההרבה.. אחד שעולה.. ''על הגשר הישן'' :) תמונה: התמכרות מוזרה שיש לי: הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: אמ.. מכבה את המערכת מהמוזיקה חח :) שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: אעהאה ''ואולי'' ו.. 'על הגשר הישן''.. ויש מלאא תלוי בתקופות :) שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): אמ.. אני?! חחח אין לי את הכישרון חחח :) משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: אמ.. בגיל 10 הייתי אמורה לעבור לגור בארה''ב.. חחח.. מזל שזה לא קרה :) שתהיה לכם שבת שלום :)

טלטלטללטלטלטלטלטלטל ../images/Emo13.gif

את פה???. ברוכה הבאה!!! מרשה לך אפילו לפתוח שרשור חדשה
כבוד!! סוף סוף הצטרפת אלינו

ady18

Well-known member
עונה

שם:יעל גיל: מקום מגורים: שיר אהוב:יום חדש נפלא חוזר בחזרה תמונה: התמכרות מוזרה שיש לי:אין לי.. הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה:מכבה רדיו \טלוויזה ומחשב שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי:שאני בת יחידה

האגוש

New member
ME!!11

שם: הגר גיל: 18 מקום מגורים: הוד"ש שיר אהוב: של ג'נגו? "לילה"..ובכלל? אין
כאילו..שיר אהוב זה הגדרה רצינית..יש מליון.. תמונה: חשה אומנותית
התמכרות מוזרה שיש לי: דיאט קולה :| ואייקונים של תפוז.. הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: שומעת מוזיקה באייפוד.. שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: גימי גימי מור!
שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): ctrl+c להעתקה של טקסט, ו ctrl+v להדבקה. לא המצאתי, אבל זה שימושי אחושלוקי. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: אני בנאדם נחמד בד"כ. שבת שלום

למעלה