בדיקת נוכחות + חדשים!!להתפקד!!!

../images/Emo6.gif

"משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: אני בנאדם נחמד בד"כ." כפרעלייך

עונה =]

שם: מיטל גיל: 17 מקום מגורים: טבריה שיר אהוב: בוא- עברי לידר תמונה:
התמכרות מוזרה שיש לי: אממ התמכרות לשוקולד לבן נחשב? הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: בודקת אם יש הודעות חדשות במחשב שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: יש מלאאא שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): אממ לא יודעת.. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: אממ פעם ראשונה ששלחתי תמונה באייסיקיו עשיתי העתק לתמונה כי חשבתי שאם שולחים לא נשאר אצלי העתק

היי ../images/Emo9.gif

שם:נטע מנטה גיל:עוד 3 חודשים 17 מקום מגורים:יבנה
שיר אהוב:קשה לי!
תמונה:
התמכרות מוזרה שיש לי:וואו יש הרבה
יש לי קטע כזה של לעשות קולות רקע לשירים שאני שומעת! הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה:מורידה משקפיים
שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז:לא עולה לי כרגע. שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה):הממממ לא משו מיוחד
משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי:כתבתי מלא דברים בשרשור ההוא של ה-20 עובדות בקומונה

גם אני פה

שם: ענבר גיל: 17 וחצי מקום מגורים: שפלה שיר אהוב: יש המון תמונה: אוקיי התמכרות מוזרה שיש לי: לנסטי הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה: מכבה את המחשב שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז: וואו. יש המון.. מה שעולה לי עכשיו זה "אישה לוויתן" של עברי שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה): הממ אין משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי: המממ

מורביט

New member
יאאלה, מתפקדת!../images/Emo196.gif

שם:מור.
שיר אהוב:וואי יש כל כך הרבה.
ניקח את יותר טוב כלום לאונרדו ואולי וזה לא אותו דבר. כי אני לא יודעת מה לבחור.
תמונה:
ישנה אבל זה מה יש.
התמכרות מוזרה שיש לי:אמ זה לא מוזר, אני חייבת פרק של חברים כל יום. ואני חורשת בויאודי על סדרות. [טלנובלה בע"מ בפעם השלישית, פעם בשידור הרגיל אחרי זה ויאודי ועכשיו שוב ויאודי. מה זו הסידרה הכי טובה שיש!
] אה וכמובן שכל פעם שאני במחשב אני חייבת לעשות את הסיבוב אתרים שלי
זה משו.
הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה:בשבועיים האחרונים זה לשמוע מוזיקה במערכת. פשוט גאוני.
שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז:אממ נלך על דיסק? זה לא אותו דבר.
שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה):חחח לא משהו מיוחד.
משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי:אין אין איןןןן סיכוי שאתם יודעים!
יש לי נחש מת בבקבוק קטן בחדר, והוא שם כבר 20 שנה.
מסכן.
זה מאוד רעע אבל אני לא קשורה לזה בכלל זה היה לפני שנולדתי.
חח נהנתי.

ערב טוב ../images/Emo3.gif

שם: ליאל, לייק דה
מקום מגורים: טירת הכרמל.. (סתם חור ליד חיפה D: ) שיר אהוב: ממ האמת שזה משתנה לפי התקופות..אבל.. שירי עברי למיניהם
תמונה:
התמכרות מוזרה שיש לי: יש יותר מדי
הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנסת למיטה: נותנת נשיקת לילה טוב לאחי הנשמאמי בן ה4 חודשים
שיר שאני יכולה לטחון בריפיט חולני וגובל בשאפוז: אחריות- יוני בלוך.. זה שיר כזה מתווווקקקק שיטה/טריק שהמצאתי: ממ..שודמבר מיוחד.. משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עליי: ממ.. כשאמא שלי הייתה בהירון שלי, אז..היה לי אח תאום..והוא מת. לפני הלידה.. כאילו, הוא בכלל לא הספיק להתפתח, הוא היה זרע כזה
ורק אני הצלחתי לשרוד.. (לצערכם..) שבת שלום וקסום

מורביט

New member
יאא גם לאחי הקטן היה תאום שלא התפתח!!

זה ממש מגניב רואים את זה באולטרסאונד

mazalika7

New member
עכשיו אני ../images/Emo9.gif

שם:מזל גיל:20 מקום מגורים:נתניה שיר אהוב:כלכך הרבה! איזה שאלות מכשילות אני שמה פה!
תמונה: התמכרות מוזרה שיש לי:אינטרנט! אתם לא מבינות עד כמה! הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני נכנס למיטה:בדרך כלל, מכוונת שעון מעורר שיר שאני יכול לטחון ברִיפִיט חולני, וגובל באישפוז:תלוי בתקופות, בזמן האחרון זה, big girls dont cry- fergie שיטה/טריק שהמצאתי: (מהו, ולשם מה):בטוח יש משו כזה, לא עולה לי כרגע! משהו אחרון שאין סיכוי שאתם יודעים עלי:אתם יודעים כבר הכל לא? חחחחח הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה