זהו אני מחוץ לשוק

שירי לי

לפי תגובתך אכן פה זה שוק הבשר אם הבנתי אותך נכון ,אפילו את מקפיאה קשר כי מפחדת שהוא יקפוץ על "מציאה " יותר זולה ,אבל פה הטעות שלך כי אם את מרגישה כך כלפיו אז זה כבר לא קשור לפה או למקום אחר. ואין לי שום דבר נגד טליה רק שצורת הביטוי ובמיוחד שמגיעה מנשים מרגיזה אותי

העולם הוא שוק

השווקים של חיינו הם בכל מקום. שיקספיר אמר "כל העולם במה וכולנו שחקנים" ונכון גם לומר שכולנו מוכרים מרכולתינו בשווקי העולם. לפעמים אנחנו המוכרים ולפעמים הקונים. כל אחד "מוכר" משהו, בין אם זה את משנתו, מחשבותיו, את עצמו (במובן מסויים) וכיו"ב. אני לא מבין את הפטרונליזם הנשי הזה, כאילו לאשה אסור "להשתמש" במינוחים שאת היית מצפה מגבר? למה? יש הבדל בין גבר האומר על אשה "כוסית" לבין אשה המעידה על עצמה כ"כוסית"? יש הבדל בין גבר שמשתמש במינוח "שוק בשר" לבין אשה שעושה זאת בהעידה על עצמה לצורך העניין? I wonder זה בכלל לא משנה מה אנשים אומרים, חשוב יותר מה אדם מרגיש על עצמו. אם את לא מרגישה שפה זה "שוק בשר", אם טוב לך להיות בפורום, אז בכלל לא משנה מה אחרים חושבים על המקום. ורק שיהיה ברור - אני מסכים לחלוטין שטליה באומרה "שוק" התכוונה שהיא לא "מחפשת" יותר - הא ותו לא.

trainspotter

New member
זה לא שייקספיר אמר

זה ברנרד שאו לידיעתך העולם הוא במה וכולנו שחקנים

אני מתנצל מראש על הפגיעה בך

אבל עם כל הכבוד All the world is a stage, And all the men and women merely players. They have their exits and entrances; Each man in his time plays many parts. "AS YOU LIKE IT" - ויליאם שיקספיר, מערכה שניה סצינה חמישית.

DON קישוט

New member
איזה יופי לשמוע

מקווה שתשארי באיזור לא חייבת להעלם תעשי חיים

מאחל לך שימשיך להיות מדהים ../images/Emo140.gif

ואפילו יותר... ובאמת אל תשכחי את הפורום הזה אנחנו לא נשרוד בלעדייך ובלי הסיפורים. ג'ונס

טליה33

New member
תודה לכולם

אתם צריכים לראות את החיוך הדבילי שיש לי על הפנים, חייבת לספר למישה, קשה זה שאי אפשר לשתף, אבל מצד שני יש לי אותכם, איזה כייף לי

למעלה