זהו אני מחוץ לשוק

טליה33

New member
../images/Emo99.gifזהו אני מחוץ לשוק

אתמול ניפגשנו פעם ראשונה אחרי כמה זמן בטלפון ומסרים, היה מדהים לשנינו כאילו מכירים שנים, זרמנו ביחד והיה נפלא. אז זהו נפלא ומקסים לי ואני כבר מצאתי. יום נפלא לכולם

Hand Cream

New member
מה היית בשוק ?

ולא אמרת לי ? הייתי מבקש ממך לקנות קצת מלפפונים עגבניות חסר לי גם איזה חציל למוסקה

Hand Cream

New member
פעם הבאה שאת בשוק

תגידי לי לפני אני אתן לך רשימה אגב אם את בסופר - אז אני אשמח אם תוכלי לקנות לי כמה דברים :)

Hand Cream

New member
טוב עכשיו האחריות עלייך

להודיע ובנימה רצינית יותר שיהיה לך בכיף ותבלי רק בחייאת אל תיכנסי לסרטים כמו החבר'ה האחרונים

טליה33

New member
ככה אתה מכיר אותי, אני סרטים?

נהנת כול עוד אפשר אם ניגמר אז ניגמר, עוברים הלאה

Hand Cream

New member
רגע ...

יש מספרים ? זה כמו בקופת חולים ?
(ובלחישה אני אגיד לך שאני לא כל כך מכיר אותך)

y007007

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo49.gif >>> בהצלחה../images/Emo70.gif

תתבישי לך

אני קוראת פה כבר כמה זמן ואני ממש בשוק מימך את מחוץ לשוק ? אולי את מרגישה שנתח בשר בשוק אני לא מרגישה כך ואולי את מרגישה זאת כי את נותנת לגיטימציה לזה ? אין פה שוק ואני לא על המדף ילדונת. אולי פעם אחת תבינו שבכדי שיתיחסו אלינו בהתאם אנחנו צריכות להתנהג בהתאם ? .ולא אני לא מדברת על הבגידה גם אני בקשר אבל אף פעם לא יחסתי לזה שוק. האם יש פה עוד נשים שמרגישות שוק ?

Hand Cream

New member
לא כל כך אישה

אבל מרגיש כמו באיטליז סתאאאאאםםםם גיתיתוש - לקחת את זה לכיוון הלא נכון תאחלי לה לבריאות ובהצלחה ונגמור את הסיפור

גיתית

מסכימה איתך ולא מסכימה. מההיכרות הוירטואלית שלי עם טליה אני בטוחה שהיא התכוונה אך ורק למטבע לשון... והיא בוודאי רצתה להודיע לכל מי שמציף אותה במסרים שזהו, שיפסיק שיש לה מישהו וזה אך הוגן לדעתי. מסכימה איתך לגמרי בענין הזה, שאם אתה יוצר כאן קשר עם מישהו, אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח (אם נשתמש במטאפורה של טליה) שבחנות ליד לא יציעו במחיר זול יותר..וגמני בינתיים מקפיאה התפתחות כל קשר אפשרי שלי פה,ולו רק בגלל העובדה הזו, שאני לא יכולה להיות בטוחה ..מי תציע מחיר "זול" יותר... ו..ברוכה הבאה!

למעלה