שרשור הכרות

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכרות../images/Emo41.gif

הגיע הזמן, לא? אז יאללה- ספרו לנו... שם: מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): קראתם את כל הטרילוגיה? איזה ספר הכי אהבתם? איזו דמות הכי אהבתם? איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)?
ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם:
סרטי פנטזיה שאהבתם:
סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: משהו אחר שרציתם לספר לנו: אפשר לצרף תמונה שאתם אוהבים במיוחד (לא בהכרח שלכם- פשוט תמונה שאתם אוהבים...)

ראשונהP: האהאהאP:

שם: נעה מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): זה לא באמת משנהP: קראתם את כל הטרילוגיה? כןP: איזה ספר הכי אהבתם? אממ.. התלבטות בין הראשון לשלישי.. איזו דמות הכי אהבתם? מארי מאלון אני חושבתP: (וליירה מן הסתם) איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)? לא יודעת.. הלורד בוריאל עצבן אותי.. וגם האב גומז כי האמונות שלו מעוותות לגמרי (של כולם שם) ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: נרניה, הארי פוטר, אבראט (אף אחד לא מכיר?!), ג'ים ונהג הקטר+ג'ים וכנופיית ה-13, 3:0 לטובת בעלי הזקן (יש עוד הרבה=] ) סרטי פנטזיה שאהבתם: שר הטבעות (קראתי גם ת'ספר..) סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: אממ.. מכושפות בשלושת העונות הראשונות.. אחר כך זה סתם סדרה מעצבנת.. יש בטלוויזיה יותר מד"בP: משהו אחר שרציתם לספר לנו: אני מכורה לקורנפלקס, בועות סבון ומרכך. P: יומטוב=]

האבק

New member
תורי ../images/Emo13.gif

שם: אהוד (אודי) מירון מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): הוד"ש קראתם את כל הטרילוגיה? כמובן
איזה ספר הכי אהבתם? המצפן הזהוב ומשקפת הענבר. קשה להחליט איזו דמות הכי אהבתם? לורד עזריאל איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)? אנג'ליקה, האב גומז.. ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: שיר של אש ושל קרח, שר הטבעות, ההוביט, ה"פ סרטי פנטזיה שאהבתם: שרה"ט סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: היו כאלה? הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo203.gifאנייי^^

שם
מרי
קראתם את כל הטרילוגיה?
אכן כן..
איזה ספר הכי אהבתם?
המפ..קשה..אני אלך על השני
איזה דמות הכי אהבתם?
ליירה..כי היא כ"כ מזכירה לי את עצמי בגיל 11
איזה דמות הכי שנאתם?
את המלאכים..הם היו כ"כ ..איכס
ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם
ה"פ כמובן..שרה"ט,ארטמיס פאוול ועוד הרבה נו מה אני אפרט פה הכל?!
סרטי פנטזיה שאהבתם
ה"פ,שרה"ט ולא זוכרת מה עוד..
סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם
באפי,אנג'ל,מכושפות
משהו אחר שרציתם לספר לנו
אני חולה על בקהאם
ועל בלונדיניים עם עינים כחולות(זאת אזהרה כי אני אובססיביתXDDD) ואנימה כמובן^^ תמונה?!למה לא?! קחו... צ'יבורשקה..מכירים?

ואני:

שם: אן, לצורך העניין.
מיקום: גרה וחיה בת"א. נושמת - נו, מי שגר בת"א לא ממש נושם.
קראתי את כל הטרילוגיה בנשימה עצורה (ביומיים את שני הראשונים ובשלישי רצתי לספריה לקבל את השלישי).
הספר שהכי אהבתי - המצפן הזהוב.
הדמות שהכי אהבתי - ליירה, כמובן.
הדמות שהכי שנאתי - הדמון של גברת קולטר, את גברת קולטר בספר הראשון ואת האח שרודף אחרי הילדים בספר השני.
ספרי פנטזיה נוספים שאהבתי - הארי פוטר, הספרים של גאי גבריאל קיי, נרניה, ארטימיס פאול והטירה הנעה, שקראתי ממש לאחרונה.
סרטי פנטזיה שאהבתי - הארי פוטר (אם כי הספרים יותר טובים).
סדרות פנטזיה שאהבתי - מכושפות (3-4 עונות ראשונות).

Fairywitch

New member
../images/Emo189.gifועכשיו גם אני עונה:

שם: חנה מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): חיפה קראתם את כל הטרילוגיה?
ובקרוב אקרא שוב. איזה ספר הכי אהבתם? את הראשון. איזו דמות הכי אהבתם? ליירה, מארי, המולפה. איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)? הקוף הזהוב. יש לי צמרמורת רק מלחשוב עליו
פשוט רציתי להרוג אותו
ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: הארי פוטר
נרניה, עולם הסוף (פנטזיה ייחודית, לא כרגיל לז'אנר). סרטי פנטזיה שאהבתם: שר הטבעות, הארי פוטר, מטריקס (נחשב פנטזיה, נכון?). סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: מכושפות, באפי, אנג'ל, בבילון 5, מסע בין כוכבים, זינוק לאתמול. משהו אחר שרציתם לספר לנו: אני צמחונית
אפשר לצרף תמונה שאתם אוהבים במיוחד (לא בהכרח שלכם- פשוט תמונה שאתם אוהבים...) יש המון, זאת רק דוגמא

Fairywitch

New member
איך שכחתי את "גולשים בזמן"../images/Emo35.gif../images/Emo2.gif

כ"כ אהבתי את העונות הראשונות של הסדרה

Galadriel 3000

New member
הממ קיי...

שם: מיכל מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): רחובות קראתם את כל הטרילוגיה? יאפ איזה ספר הכי אהבתם? הסכין המעודן איזו דמות הכי אהבתם? לא חשבתי על זה במיוחד איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)? כנ"ל ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: שר הטבעות, הארי פוטר, הנסיכה הקסומה סרטי פנטזיה שאהבתם: שר הטבעות סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: יש כזה דבר?? משהו אחר שרציתם לספר לנו: כלום אפשר לצרף תמונה שאתם אוהבים במיוחד (לא בהכרח שלכם- פשוט תמונה שאתם אוהבים...)

4400

זה לא יותר מד"ב? 4400, וגולשים בזמן, ורוזוול, ודארק אנג'ל.. =] איי איזה סדרות מעולות=] והיום מתחילה העונה החדשה של אבודים! =] (אני לא רואה הרבה טלוויזיה! באמת! רק חברים כל יום, כי זה חברים)

עכשיו אני...

שם: יותם מיקום: תל אביב, חי ונושם קראתם את כל הטרילוגיה: עדיין לא, התחלתי את השלישי איזה ספר הכי אהבתם?: הממ.. בינתיים את הראשון איזו דמות הכי אהבתם?: ליירה כמובן איזו דמות הכי שנאתם?: גברת קולטר, למרות שאמרו לי שדעתי קצת תשתנה במהלך הספר. ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: שיר של אש וקרח, הרואים למרחק, שר הטבעות, הארי פוטר, הנסיכה הקסומה ועוד הרבה... סרטי פנטזיה שאהבתם: שר הטבעות והנסיכה הקסומה משהו אחר שרציתם לספר לנו: אני מנגן בחליליות ובחליל-צד

N a o n

New member
../images/Emo124.gif אני

שם: רותם
מיקום: גרה חיה ונושמת חדרה קראתם את כל הטרילוגיה: מההתחלה לסוף ומהסוף להתחלה איזה ספר הכי אהבתם: אממ החלטה קשה .. נראה לי שאת השני איזו דמות הכי אהבתם: ליירה איזו דמות הכי שנאתם: פנטלימון כי עיצבן אותי בסוף הספר השלישי
ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם
: יש מלא.. מה שעולה לי בראש כרגע: הארי פוטר, שר הטבעות וכישור הזמן סרטי פנטזיה שאהבתם: אין ולא יהיה כמו טרילוגיית שר הטבעות
סדרות פנטזיה בטלוויזיה שאהבתם: מכושפות העונות הראשונות משהו אחר שרציתם לספר לנו: מכורה קשות לסדרה אבודים

Beetle Juice

New member
ואני../images/Emo13.gif../images/Emo15.gif

שם:תמר מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): עיר הקודש קראתם את כל הטרילוגיה? יאפ איזה ספר הכי אהבתם? האחרון איזו דמות הכי אהבתם?ליירה וויל. כן, הם דמות אחת. איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)?וואו....אמ לא זוכרת ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: בלגיארד מלוריאן, הארי פוטר הרואים למרחוק וכל השאר, ניל גיימן למינהם,נרניה ועוד המון סרטי פנטזיה שאהבתם: מלכמת הכוכבים, כמובן סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: 4400 ,מכושפות, אנג'ל אספן הנשמות,וכמובן-הנוסטלגיות הרקולס וזינה

האבק

New member
הרקולס וזינה!

לא מאמין ששכחתי אותם ! אני פשוט מת על הסדרות האלה.

Beetle Juice

New member
גם אני../images/Emo13.gif../images/Emo15.gif

למרות שהכל ממוחזר, ואת כל הפרקים ראינו מזמן, אי אפשר שלא לצפות בשידורים החוזרים.

למעלה