שרשור הכרות

Sunflower Fairy

New member
המ, נו, גם אני../images/Emo204.gif

שם: נוראל. מיקום: ירושלים
קראתם את כל הטרילוגיה? כמובן, פעמיים. איזה ספר הכי אהבתם? נראלי הראשון, והסוף של השלישי. איזו דמות הכי אהבתם? הומ. אני חושבת שמארי, ויוריק. איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)? לורד עזריאל, לא יודעת למה. ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: רומח הדרקון, הנסיכה הקסומה [אבל רק באנגלית!], כל ספרי ניל גיימן, The Barbed Coil המעולה, ועוד כמה שאני כבר לא זוכרת. סרטי פנטזיה שאהבתם: שרה טבעות, הנסיכה הקסומה, מסע החד קרן [אפילו שזה טיפשי, זה נוסטלגי]. סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: אין לי טלוויזיה וגם כשהיתה לי בקושי הייתי רואה.

Fairywitch

New member
מסע החד-קרן../images/Emo99.gif

את מתכוונת למיני סדרה בהולמרק? זה היה מקסים

Sunflower Fairy

New member
כן!! ^^../images/Emo204.gif

אני כלכך אוהבת את זה, זה כזה יפהפה! למרות שהסוף די מאכזב
אני ציפיתי שהם יישארו שם או משהו. ><

Fairywitch

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif

היה ברור לי שהם יחזרו לחיים שלהם. ככה זה בד"כ

Sunflower Fairy

New member
כן, אבל, נו -../images/Emo58.gif../images/Emo204.gif

היה את הסיפור אהבה של הגדולה עם השדון ההוא, ופתאום זה נגמר
לא יפה מצידם.

Dark Pusha

New member
../images/Emo189.gif

מיקום (איפה אתם גרים, חיים ונושמים): בחור במרכז שאני לא הולכת לציין את שמו- כי אתם לבטח לא מכירים את המקום. קראתם את כל הטרילוגיה? ברור!! איזה ספר הכי אהבתם? את משקפת הענבר... אוייש די אני לא רוצה שוב להיזכר בסוף שלו, כי אחרת אני...
איזו דמות הכי אהבתם? מן הסתם את ויל וליירה! איזו דמות הכי שנאתם (כולל דמונים)? בספר הראשון תיעבתי את הקוף המוזהב, אבל לא יכולתי לשנוא את גברת קולטר- משהו בתוכי אמר לי שהיא לא רק רעה... אולי גם נשביתי בקסמיה של גברת קולטר? ספרי פנטזיה נוספים שאהבתם: הארי פוטר. סרטי פנטזיה שאהבתם: הארי פוטר! סדרות פנטזיה בטלויזיה שאהבתם: המממ...

למעלה