"כדי שאני לא אשכח מי אני"

kurt2000

New member
2 הלהקות במחיר 1

אני חייב להודות שכנראה לא נהנתי בגלל שזו הייתה 1 ההופעות הראשונות שלי.... מראש לא כל כך אהבתי את REM, וגם ציפיתי לשואו ענק!! היה איזה מסך שהקרין שטויות ברקע, אבל מי שהיה ב NIN לא מזמן יכול להבין מה זה שואו ענק.... ולרדיוהד הייתי אז פשוט מכור (עדיין) ואם אני לא טועה חוץ מ creep כל השירים היו מ the bands שבאותה תקופה היה האלבום האהוב עלי... אז ככה שמראש באתי בשבילהם ולא בשביל REM.... דרך אגב, לגבי המחיר. אם אני לא טועה פתחתי במיוחד חשבון באיזה בנק בשביל לקבל כרטיס ב 45 שקל (או משהו כזה)

../images/Emo126.gif אני ממש אוהבת REM,

נחשפתי אליהם בשנה האחרונה, ואני אוהבת את הסגנון שלהם. איזה קטע שהם היו בארץ.... ורדיוהד אני לא ממש מכירה, אבל אחותי חולה עליהם!

בת 1986

New member
עודד../images/Emo9.gif

היי, יש לך איזה קשר לדת? או שאני סתם מדמיינת... ? איפה עשית צבא? איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים?

kurt2000

New member
מותר לי גם לשאול שאלות?

הקשר שלי לדת זה שאני דתי. (מכירה הרבה חילונים בני 28 עם ילדים? ;) את דתיה? בכלל מעניין, יש פה עוד מישהו דתי? דתי לשעבר? בצבא התעסקתי עם מחשבים... בעוד 10 שנים? עכשיו אני עובד במחשבים, אני מקווה שבעוד 10 שנים אני יפרוש ויהיה מורה. זה חלום ישן שלי.

בת 1986

New member
אני דתיה../images/Emo9.gif

וכן, אני מכירה כמה חילונים בני 28.. נשואים עם ילד או שניים..

../images/Emo126.gif בלי להעליב, אני סתם רוצה להגיד משהו...

בלי קטע של סטיגמות, סתם זה מוזר לי שבן אדם דתי הולך להופעות רוק וכל זה, איך זה מסתדר לך? זה ברור לך מאליו או שזה מעלה בך שאלות ובעיות?.. ממש ממש ממש מצטערת אם השאלה לא במקום. אני פשוט מתעניינת.

בת 1986

New member
מותר לענות..?

לא חושבת שייש עם זה בעיה.. ז"א השאלה היא עד כמה אתה באמת דתי.. חרדי ודתי חזק את לא תמצאי בחיים בהופעות כאלו... וגם זה תלוי בשביל מה אתה בא להופעה.. אם בשביל לרקוד ולהשתולל כשמסביבך מלא בנות חצי ערומות.. זה בהחלט בעייתי..! אבל אם זה בקטנה כזה, לרקוד עם חברים ולשמוח, ולשיר.. אז למה לא?.. מצווה גדולה להיות בשמחה!! .
בכולופן, זאת דעתי, נראה מה עודד יגיד..

kurt2000

New member
../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif

OK שימי לב, החפירה של החיים: ברור לי שזה מוזר לך. אני קולט הרבה פעמים בהופעות מבטים של "וואו, מה הדתי הזה עושה פה. איך הוא קשור". זה בעיקר קורה בהופעות של להקות פחות מוכרות. (טוב, נו, אולי אני סתם מדמיין שכולם מסתכלים עלי) אני בטוח שיהיו רבנים שיגידו שאסור וימצאו 1001 סיבות. אבל כמו שחיה אמרה, אני לא בא להופעות בשביל לחפש או לרקוד עם בנות, אני לא יעשה שום דבר שיגידו עליו "איך הדתי הזה מתנהג" (כמו לדוגמא לקחת גראס או משהו) ועוד ועוד לא-ים שכל רב יכול לעלות על ראשו. אני בא לשמוע מוזיקה נטו. ככה שאני לא חושב שזה מוזר שאני בא להופעה, אלה זה הרבה יותר ברור לי מאנשים אחרים שבאים להופעה מסיבות אחרות (אם בכלל יש מישהו שבא להופעה לא בשביל מוזיקה). הסיבה שאין הרבה דתיים בהופעות זה משהו שקצת קשה להסביר, אבל מאוד מובן למי שדתי. לחברה הדתית יש חוקי התנהגות ברורים ומאוד מאוד שונים מכל חברה אחרת. מתוך כל החוקים האלה אני ינסה להסביר את החוק "דתיים לא הולכים בהופעות" על ידי דוגמא: ההתעללויות שעוברות רווקות מגיל 25 ומעלה. כל הסביבה של הרווקה תשים לה למטרה לעזור לה להתחתן. יסדרו לה שידוכים מאחורי ולפני הגב, ינחמו אותה, ישאלו אותה איך זה אפשרי, בקיצור יוציאו לה את המיץ. והבעיה היותר גדולה זה הבחורה עצמה. כי במקום לזרוק על כולם ולהגיד "אני ימצא את הבחור שלי בזמן שלי" היא תכנס להיסטריה, תצא ל 2 בלינדטים ביום, תיהיה בדכאון כל היום, כי היא (וההורים שלה) רק מפחדים מה יגידו כולם. זה כאילו שכל הדתיים צריכים להיות דומים כל הזמן אחד לשני. לא סתם חיה זיהתה שאני דתי, תביאו לי (או לחיה) 50 דתיים ו 50 חילונים ביחד, נדע לזהות את הדתיים גם בלי הכיפה. כי בעולם של הדתיים כל אחד צריך להיות זהה במשהו לשאר הדתיים. אז קיצור (ממש קיצורים פה) אין הרבה דתיים בהופעות, כי זה לא מקובל בחברה הדתית. ויותר מזה - לא מקובל לשמוע מוזיקת רוק. אז למה שהדתיים בכלל יידעו שקימות הופעות כאלה?!?! טוב, באמת חפרתי (איזו מילה זאת חפרתי? מה חפרתי? בור?) אבל באמת שרציתי להסביר (אם בכלל הצלחתי) את הנקודה. זהו.

../images/Emo126.gif אין לי הרבה מה להגיד, כי אמרת כל מה

שצריך היה להגיד. ו.... זהו
כנ"ל גם לגבי חיה ועפרי

מורביט

New member
ואתה לא חושב שזה מוזר?

יש לי המון משפחה שהם דתיים, ולפעמים אני פשוט יכולה להשתגע מהחוקים שלהם, כאילו הם אחרים מאיתנו. ואני לא מבינה למה זה צריך להיות ככה.

O f r i s h

New member
אפשר גם להגיד משהו?!../images/Emo3.gif

כל הצד המשפחתי של אבא שלי דתי ורק אבא שלי, החליט שהוא לא רוצה להיות. יוצא לי הרבה מאוד להיות שישי-שבת אצל סבא וסבתא, שגרים בבית דו משפחתי עם דודים שלי, ובהמשך הרחוב יש עוד דודים שלי. ועוד 2 דודים שגרים בישוב סמוך. אנחנו נפגשים המון. זה מן קשר מיוחד כזה, שיש לי הרגשה, שרק במשפחות דתיות יכול להיות. עצם זה שנפגשים לשישי-שבת, בלי חשמל, בלי אוטו, בלי שומדבר. זה מאחד כזה. יש לי משפחה מדהימה, מורחבת בטירוף
5 דודים, ו15 בני דודים
רק מצד אבא, כן?!X: ובקשר להופעות. *כי זאת הייתה הכוונה להסביר פה* יש לי בני דודים גדולים, שאני יכולה להגיד לך, הולכים להופעות, פי 2 יותר מכל אדם ממוצע. כמעט כל מוצאי שבת אצלם, נגמר בהופעה. אז כן... לא תמיד זה יהיה איזה אביב גפן או עברי לידר.. אבל הופעות הופעות! וזה פשוט לא נראה להם מוזר, וגם לא לי. כי הם בידיוק כמו כל אחד אחר, בנושא הזה, וגם להם מותר, מגיע ורצוי! להנות בידיוק כמו כל אחד אחר. מקווה שהבהרתי מה שרציתי להגידX: ושלא סתם חפרתי
*עודד, אם הגעת עד לפה, תשלח מסררררר!1111*

מורביט

New member
עודד!../images/Emo24.gif

מה הדבר שיעשה אותך הכי מאושר בעולם? סורי על השאלה הלא מקורית.

kurt2000

New member
התשובה די צפויה

כל פעם שאני רואה את אשתי ו\או הילדים אני הכי מאושר בעולם.

היי עודד,

אם היו נותנים לך כרטיס להופעה כלשהי, לא משנה איפה בארץ\בעולם] ומסדרים לך הגעה לאותו מקום ומקום מכובד מקדימה. לאיזה הופעה היית רוצה שזה יהיה? איזה 3 דברים היית לוקח איתך לאי בודד? ומה החלום הכי גדול שלך? סורי אם שאלו כבר משהו, לא הספקתי לקרוא את כל השאלות שכבר שאלו..

kurt2000

New member
היי מיטל

וואלה שאלה טובה (וקשה), אבל הייתי ללא ספק רוצה ללכת שוב להופעה של smog. אין הבן אדם הזה גאון. דרך אגב אם יצ'פרו אותי בעוד כמה הופעות אני אשמח גם ללכת לפו פייטרז ל NIN ועוד איזה מיליון הופעות... (איך קוראים לבן אדם הזה שמצ'פר, אני רוצה לשלוח לו מסר דחוף) לאי בודד? מממ, אז ככה: 1. דבר ראשון הייתי לוקח לפטופ ממש משוכלל אם כל האביזרים (כולל מודם לוויאני, מצלמה, רמקולים, הכל) 2. את המשפחה (זה נחשב דבר אחד?) 3. אוכל לתקופת הזמן שאני יהיה שם (אני גם בספק אם זה דבר 1, אבל תוותרי לי) החלום הכי גדול? אני צריך לחשוב על זה

למעלה