"כדי שאני לא אשכח מי אני"

O f r i s h

New member
../images/Emo39.gif"כדי שאני לא אשכח מי אני"../images/Emo39.gif

אז הפינה חוזרת בפעם השניה, ואני שוב מזכירה
כל יום ראשון, נראיין מישהו אחר. אתם רק צריכים לשאול שאלות. ומתישהו תצטרכו גם לענות תשובות
נו, חיקוי כזה של כסף-אוכל-שקס של פורום עברי
כל מרואיין, בוחר את המרואיין הבא אחריו. פשוט, שולחים לי מסר\הודעה במסנג'ר ומודיעים לי מי רוצים שיהיה המרואיין הבא
המרואיין, צריך להגיב להודעה הזאת, שמכריזה על זה שהוא המרואיין להשבוע בתגובה שכתוב בה
שם, גיל, מקום מגורים, זמר\זמרת אהובים, מאכל אהוב ולא נהרוג אתכם אם יבוא לכם להוסיף עוד משהו
לא כמו בפורום עברי, פה, אפשר לשאול כמה שאלות. לא להגזים כן?!
אבל לא נהרוג אתכם אם תכתבו יותר משאלה אחתD: אז, המרואיין\ת להפעם הוא\היא... *תופים*תופים*תופים* עודד הלא הוא - kurt2000
אז תציפו בשאלותD: לילה מעולה לכולם
עפרי:]

עודד!!!!../images/Emo13.gif

רציתי לשאול אותך איך זה להיות בן יחיד בפורום.. אבל .. אייל הצטרף
אז.. אילו היית ממתק.. איזה היית ולמה? במבה עם חביתה או גבינה צהובה על התקרה? רוק- לועזי או ישראלי? קומונה או פורום???

kurt2000

New member
אני כבר לא יחיד סגולה?!?!

אני לא מאמין! כמה ימים אני לא נמצא וכבר יש לי מתחרה (לא עובדים לי הסמיילים, אז תדמינו פרצוף נדהם) אם הייתי ממתק... מממ... אני מניח שסוכרית סודה על מקל (זה מה שהכי אהבתי שהייתי ילד) או שוקולד (אני גומר לפעמים חבילה שלמה רצוף) עוד לא ניסיתי את החביתה עם הבמבה, אז אני יענה אחרי שאני יכין. רוק? הכל הולך כל עוד נותנים לי דיסטורשן בראש. קומונה. כי "שלום קומונה" נשמע יותר טוב מ"שלום פורום" (והמבינות מבינות)

shahar1989

New member
חחחחח

אני מרשה לכתוב לנו לנצח שלום קומונה.. בלב אנחנו תמיד הקומונה הקטנטנה של פעם

tohar6

New member
חחחחחחחחחחחחח אלופ!!

תאמת שרציתי לשאול אותך משו בקשר ל- "שלום קומונה" הנצחי הזה.. אבל לא מצאתי מה חחח

kurt2000

New member
איזה כבוד יא ווראדי!!

שם: עודד גיל: 28 (נשוי + 2) מקום מגורים: תל אביב זמר\זמרת אהובים: אסף ארליך (יום חמישי הופעה כולם מוזמנים) ועוד מיליון אחרים (אני לא צוחק שאני אומר מיליון) מאכל אהוב: שווארמה עוד משהו: תודה לליל שהביאה אותי עד הלום. ועוד משהו: זה אחלה פורום (בהתבסס על מה שהיה בקומונה, כי פה זה כמובן רק ההתחלה!!)

../images/Emo126.gif היי עודד ../images/Emo9.gif

בא לך לספר קצת על ילדיך? ואני חושבת שזו שאלה מספיק גדולה ;)

kurt2000

New member
אבל מה להגיד?

אז כאמור זכיתי ב 2 (וב"ה יהיו עוד) יוחאי בן שנתיים ו-9. הידוע בתור מי שאוכל טונה עם מעדן תות. יש לו שיער עד הטוסיק (עד היומולדת), הוא מת על חבורת אינשטיין ודורה. למעשה הוא התעקש שנפנה אליו במשך כמעט שבוע כ"תיק גב" (דמות מהסדרה) ולא כיוחאי. בכלל יש לו קטע עם דמויות ושמות. הרבה פעמים הוא שם את השעון שלי (זה יכול להיות גם נעלים, טבעת כל דבר) ומחליט שהוא "אבא", ואז אפשר לפנות אליו רק כ"אבא". מעיין בת שנה ו 3. חמודה כמו אני לא יודע מה. אבל משגעת את יוחאי כמו גדולה. היא חוטפת לו כל דבר שהוא מחזיק, זורקת עליו מוצצים, יושבת עליו, מתעללת בו. ואם זה לא מספיק היא גם התחילה את גיל ההתבגרות. היא לא מוכנה כלום. לא מוכנה שיחליפו לה חיתול, לא מוכנה שנלביש אותה, אם היא רוצה משהו היא תשגע אותי עד שהיא תקבל. בקיצור נשמות טהרות.

shahar1989

New member
היי עודד

מה נשמע? איפה גדלת? מהחשבת עליינו בפעם הראשונה כשראית אותנו בלבונטין? אפשר לקבל את המסנג'ר שלך?

kurt2000

New member
היי שחר

גדלתי במקום שנקרא שערי תקווה. זה ישוב בתחילת השומרון, לא רחוק מפתח תקווה וראש העין. חוץ מזה שזה קצת חור זה אחלה של מקום. האמת שלא חשבתי שאני יזהה אתכם בהופעה, ככה שמראש חשבתי שבמקרה הטוב אני יוכל לנחש מי מהקומונה. אבל בשניה שנכנסתי בדלת היה לי פשוט ברור שזה אתן, ונראיתן כל כך חמודות שבכלל לא התלבטתי לשניה אם לבוא אליכם או לא. ממש נהניתי שם אתכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דרך אגב נראיתן כאילו אתן חברות כבר שנים, כי עשיתם כזה רעש של צחוקים שאי אפשר היה לפספס אתכן.

tohar6

New member
היי עודדי../images/Emo13.gif

מממ מהפשר הכינוי kurt2000 זאת אומרת עומד מאחוריו משו? חח האם ילדייך מתחנכים לאהבת ג'נגו?
אם לא היית גר בת"א איפה כן היית גר? כמה שנים ( בהנחה שזה כבר שנים ) אתה כבר נמצא בתפוז ובכל מיני פורומים באופן כללי? וסתם שתדע אתה מקבל ממני ח"ח ענקקקק על החתימה.. חחחח אחת המצחיקות

kurt2000

New member
ט ו ה ר

"איזה שם יפה"
בשנת 2000 הייתי צריך כינוי לאיזה אתר, ולא היה לי. מכיוון שהשנה הייתה 2000 ומכיוון שאין על קורט קוביין, הגיתי את הרעיון הגאוני kurt2000. מאז אני משתמש בכינוי הזה כל פעם שאין לי כח לחשוב על כינוי. ילדי מתחנכים ל "תורה, מצוות ומעשים טובים". סתם, כשיוחאי נולד החלטנו שהוא יהיה DJ מחונן והתחלנו להשמיע לו את הבסיס, דברים כמו אלוויס ואחרי זה גם ביטלס. אבל זה לא כל כך הלך, כל פעם שהוא שמע איזה שיר ילדים שטותי הוא נדלק. ככה שהתייאשנו והיום הוא שומע בעיקר שירי חגים (השיר האהוב עליו זה "פטיש מסמר") האמת שבהתחלה היה קשה לי עם תל אביב, אבל עכשיו אני די מכור. אני מניח שאם זה היה מקום אחר אז הייתי מחפש לי איזה ישוב שקט מנותק מהעולם. פורומים? התחלתי ממש מוקדם, כבר באיזה 1996-5 הייתי בפורומים. האינטרנט מהבחינה הזאת היה אז די בחיתולים, בכל מקרה ככה אני זוכר. זה לא כמו עכשיו כי זה לא שמצאתי שם חברים מישראל, זה היה אתרים מחול, ואנשים היו טיפה יותר מבוגרים. תביני בשביל להתחבר לאנטרנט הייתי הולך לאוניברסיטה.... אז הייתי די מכור. אבל כבר שנים אני נכנס רק בשביל לחפש מידע או לשאול איזה שאלה. בגלל הקומונה (המתה) של אסף ארליך הגעתי לתפוז ומשם גם לכאן. אני ממש לא זוכר מתי פעם אחרונה השתתפתי ככה באופן פעיל באיזה פורום.

tohar6

New member
יו באלי להגיב בערך על כל מה שכתבת..

החל מ תודה
חחח DJ יוחאי חח נשמע מצויין אבל בתכלס אין על פטיש מסמר
ואיז קול שדרך זה הגעת אלינו לקומונה, באמת זה ממש מגניב.. וזה כ"כ כיפ שהקומונה ככה פעילה

O f r i s h

New member
עודדD:

אז הממ.. נגיד והיתה לך מכונת זמן. שיכולה לקחת אותך בזמן אחורה וקדימה. לאיזה תקופה בחיים שלך היית חוזר? בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? איזו הופעה זכורה לך לטובה, גם מבחינת אנשים שהיו איתך וגם מבחינת האומן:] ואיזו זכורה לך לרעה?D: חפרתיX: הלכתיD:
עפרי:]

O f r i s h

New member
הא ו...

תשלח כבר עכשיו מסר עם האדם הבא שאתה מעביר לו את הפינה!
חסר לך אם אתה לא שולח!

kurt2000

New member
אחלה שאלות!!

הייתי חוזר לגיל 14. יצא לי להיות אז בסיאטל, אם הייתי חוזר לשם עכשיו הייתי הולך לכמה הופעות של להקות שלא קיימות היום. איזה גיל הייתי רוצה להיות עכשיו? די סבבה לי 28. אני לא מרגיש זקן מידי. הופעות זכורות לטובה? למרבה הפלא ההופעות שחיכיתי להם כל חיי (או לפחות ב 10 שנים האחרונות) הגיעו לי בבום בשנה ומשהו האחרונה והם זוכרות לי מאוד לטובה: בוני פרינס בילי, סמוג, סילבר ג'וז, NIN.... למרות שכל הופעה מחו"ל שהייתי היא חוויה: rage against the machine, mercury rev, (טוב אני לא יכתוב את כל ההופעות שהייתי...) הופעה שלא זכורה לטובה: ממש מזמן (1995) REM היו בארץ. radiohead חיממו אותם, הם בדיוק הוציאו את the bands. מראש באתי בשביל radiohead ונהנתי מהם חבל על הזמן. אבל ההופעה של REM הייתה ממש על הפנים! אני פשוט זוכר שלא נהנתי.

shahar1989

New member
דייי?

שתי הלהקות במחיר אחד? כמה עלה? באסה שלא נהננת מREM... אבל, נו, לפחות אתה יכול להגיד שהיית בהופעה שלהם, ועוד שradiohead חיממו אותם. פיי...

למעלה