שאלון דמדומים

sweet shir

New member
עונה :)

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? פעם אחת. הייתי רואה עוד פעם אבל אין זמן.
התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? באתי עם ציפיות כ"כ נמוכות שלא היתה אפשרות לעוד אכזבה... חח אז ברור שהוא גרוע אעש אבל ממש נהניתי. :) עם מי הלכתם לראות? חברות. אהבתן את בחירת השחקנים? בלה מושלמת, ככה בול דמיינתי אותה. אליס גם מעולה. כל השאר מ מ ש לא. ניוז פלאש: ערפדים אמורים להיות יפים. ><" ואת הפסקול? בערך. כאילו, איך בדיוק הליריקס של ליב אאוט אול ד'ה רסט מתקשרים לטווילייט?! מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? אוהבת את כולם במידה שווה.
והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). בלה.
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? איכס ג'ייקוב, בהרור שאדוארד. O: איך שמעתם על הספרים? אממ די חפרו על זה בכל מקום, ואז גם חברות שלי התחילו לקרוא ואמרו שזה מושלם, אז החלטתי לתת לזה צ'אנס. :) קראתם באנגלית או בעברית? אנגלית. יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? נופ. מתי התחלתם לקרוא? סוף ספטמבר. גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? חחח לא, יש היסטריה כבר מתחילת השנה. ^^

Paz Love Gal

New member
היי,אני קוראת סמויה בפורום מקפליי..[../images/Emo47.gif]

ואת נראית לי אחלה
דרכך הכרתי את טוויליט האמתD: דרך המקוויקנדים שלך חח

sweet shir

New member
חחחח מגניב! שמחה שהחפירות שלי גרמו למישהו

לקרואXD למה את לא מצטרפת?

Orange Sky

New member
חדשה ועונהD:

ניצן בת 17 מחיפה , מאוהבת בבלה ואדוארד:)
כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט?
אחת
התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר?
(אין צורך לחפור). היה מדהים:)
עם מי הלכתם לראות?
חברה3>
אהבתן את בחירת השחקנים?
קירסטין לא שיחקה מדהים, גמגמה ונראתה לא נינוחה הרבה פעמים. ורוברט היה סבבה
ואת הפסקול?
היה יפה חוץ מleave out all the rest שלא היה קשור חח
מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא?
הכי אוהבת- טוייליט, ברייקין דאן, אקליפס, ולא מתה על ניו מון
והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב).
בלהXD
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב?
אדוארד.
איך שמעתם על הספרים?
sweet shir חחח
קראתם באנגלית או בעברית?
אנגלית
יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!)
אין..
מתי התחלתם לקרוא?
ב7 לחודש(דצמבר)!XD
גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט?
לא חח

Johnni456

New member
../images/Emo79.gif

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? פעם אחת התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). דווקא ממש אהבתי
עם מי הלכתם לראות? בת דודה וחברה אהבתן את בחירת השחקנים? מאוד. בעיקר את אדוארד
ואת הפסקול? לא שמעתי את דיקוד בסוף
אבל חוץ מזה אחלה שירים מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? בינתיים קראתי רק את טוויליט והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). אה.. נראה לי שאליס ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? טים אדוארד!
איך שמעתם על הספרים? פורום פראמור + חברה קראתם באנגלית או בעברית? עברית יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) not yet
מתי התחלתם לקרוא? לפני חודש וחצי בערך גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? כן חח

Johnni456

New member
אה ו..../images/Emo79.gif

הדמות האהובה חוץ מאליס ובלה ואדוארד זה ג'ספר

עונה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo136.gif

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט?פעמיים התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור).הוא מ ע ו ל ה ! אני התאהבתי בווו
עם מי הלכתם לראות?חברות שלי P: אהבתן את בחירת השחקנים?כן ,במיוחד אדוארד (= ואת הפסקול?כן
מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא?TWILIGHT ,תמיד ההתחלה של משהו היא הכי כיפית ,והכי שנוא זה ESCLIPE והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). מממ , אליס , אבל אדוארד הכיייי
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? אדוארד ,אדוארד
איך שמעתם על הספרים? מחברה שלי טל
קראתם באנגלית או בעברית? אנגלית ,רק את הראשון אני אקרא בעברית ביינתים .. יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) מזה ? מתי התחלתם לקרוא? קראתי 1 רגיל ,והשאר בתקצירים באינטרנט ומתורגם לעברית באינטרנט .. גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט?כן ! פתאום כולם מכירים XD

למעלה