שאלון דמדומים

Because Of May

New member
../images/Emo23.gifשאלון דמדומים../images/Emo88.gif../images/Emo109.gif

ראיתי ששי פתחה שרשור היכרות, אז אני אפתח משהו לגבי דמדומים
:
כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט?
התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור
).
עם מי הלכתם לראות?
אהבתן את בחירת השחקנים?
ואת הפסקול?
מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא?
והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב
).
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב?
איך שמעתם על הספרים?
קראתם באנגלית או בעברית?
יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!)
מתי התחלתם לקרוא?
גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? (אתן מוזמנות להוסיף עוד
) (אגב, ניסחתי את הכל בלשון נקבה, ואז אחרי שסיימתי לכתוב משפט הפכתי לזכר
. לטובת הבנים שביניינו (?)). ועוד אגב: מחר (יום רביעי), בגיליון ראש1 תהיה כנראה כתבת סיקור גדולה על דמדומים, כי בגיליון הקודם הם הזכירו את הסרט ואמרו: "זה רק אזכור קטן, סיקור מקיף יגיע בשבוע הבא", או משהו כזה. אז, סתם רציתי לידע
.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif היי מאיייי ../images/Emo152.gif

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? 3 התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). נהניתי ואהבתי מאוד!
עם מי הלכתם לראות? בקולנוע - עם חברה. אחרי 3 שעות ראיתי אונליין באינטרנט.
ואז למחרת ראיתי עם חברה אחרת במחשב.
אהבתן את בחירת השחקנים? כן. ואת הפסקול? בקושי שמעתי אותו בסרט.
אבל הוא סבבה, לא משו מלהיב.
(אני בטח אתחרט על זה אחרי שאני ממש אשמע אותו). מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? רק היום סיימתי את ניו מון.
והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). נו באמת.
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? טים כולם! רציני אני אוהבת את כל הבנים.
איך שמעתם על הספרים? פורום MCR בחופש הגדול. ולא חשבתי שאני אקרא ספרים רציניים כאלה באנגלית וגם לא ידעתי אם שווה לקנות (כי אולי אני לא יאהב.
). אבל סוף נובמבר/תחילת דצמבר קראתי 5 פרקים ראשונים במחשב ואהבתי (וחוץ מזה יש את המבצע בסטימצקי, אז למה לא לנצל?
). קראתם באנגלית או בעברית? אנגלית. אני מתכננת לקחת מאחת החברות שלי בעברית מתישהו.
יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) 4 הספרים.
מתי התחלתם לקרוא? אמרתי כבר מתי. ^^ גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? לא הלכתי היום לביצפר. ~.~ ואני לא היחידה, יש לי כמה חברות שמכירות את זה.

Because Of May

New member
אני עשיתי את התמונה :). בפוטושופ P:.../images/Emo109.gif

כבוד, אני מבקשת!
.
כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? 5: 2 בקולנוע ו-3 במחשב
התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). בכלל לא, כי הנמכתי ציפיות לעומתו, הייתי מודעת לעובדה שלא יכניסו ספר שלם בשעתיים של סרט. ובכלל, הסצינות שהוסיפו והמשחק של בלה וצ'ארלי ממש תרמו לו
.
עם מי הלכתם לראות? פעם ראשונה: עם 2 חברות, עדי ודניאל, שחפרתי להן כל הסרט והן ניסו להשתיק אותי! במיוחד בקטע ששרתי את סופרמסיב של מיוז (
)
. פעם שנייה: עם 2 זוגות (עדי וג'ורג' וסמנטה וטל
), ועוד ידיד (ג'ייד). חבר שלי אמר לי שהוא לא הולך איתי לסרט אחרי החפירות שלי, חצוף.
.
אהבתן את בחירת השחקנים? מאוד! קריסטן מדהימה כבלה, היא עושה את כל הסרט! טיילור גם חמוד כג'ייקוב, הוא היה קרוב מאוד לאיך שדמיינתי אותו... ורוברט? הלוק שלו התאים לאדוארד כ"כ שלרגע תהיתי אם גם הוא ערפד
.
ואת הפסקול? מאווווווווווווווד!
קניתי אותו שלשום בסנטר, מואעאעאע!
מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? האהוב: טוויילייט, אין מה להגיד, הקסם הראשוני עובד. אחריו אקליפס וברייקינג דון, אח"כ מידנייט סאן. השנוא: ניו מון
.
והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). מממ אליס, אני חושבת. היא סופר-מותק, למרות שהיא חופרת לפעמים
. וסת' קלירווטר! אני מתה עליו
. הו, ואמט עם הבדיחות הסתומות שלו
. וקרלייל D:.
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? טים אדוארד!
. אבל, עם נטייה קלה לג'ייקוב
.
איך שמעתם על הספרים? ממ אני חושבת שבפורום MCR נועה (בולט אוף ריבנג') כתבה שהיא קוראת אותם, אז נכנסתי לויקיפדיה כדי לראות על מה הספרים מדברים, ונדלקתי על הרעיון של רומן-נוערים-אימה-ערפדי
.
קראתם באנגלית או בעברית? אנגלית, אלא מה
.
יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) אז יש לי את הפסקול של הסרט (!!), ואת הספרים עצמם... מקווה שפוסטר יגיע בקרוב ;;. אני אעלה תמונה כשיהיה לי כוח
.
מתי התחלתם לקרוא? באוקטובר, נדמה לי
. לפני הבוק ריפורט באנגלית
.
גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? כן, ולא אהבתי את זה
. שילכו לקרוא קודם, מה. P:

Shai C

New member
עושה העתק הדבק מהקומונה. אני עצלנית

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט?פעמיים. סביר להניח שאני אראה עוד פעמיים לפחות התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור).אהבתי מאוד עם מי הלכתם לראות?בשתי הפעמים עם חברה, בכל פעם עם חברה אחרת אהבתן את בחירת השחקנים?מאוד ואת הפסקול?אהא מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא?השנוא היה בנתיים ניו מוון, אבל התחלתי דווקא לאהוב אותו בשבוע האחרון... והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב).קארלייל, אזמיי ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? אדוארד!!!!!!!!!!! איך שמעתם על הספרים?דרך נעם קראתם באנגלית או בעברית? יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!)מרצ'נדייז ? הא? מתי התחלתם לקרוא?בתחית ספטמבר גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט?מאוד. 'חברות' (או שמא פרנמיז) מתחילות ביציאות של "שיוווווווווואו רוברט כזה שקסי! והוא רק שלי! אדוארד כדי שאוווווווווווווווהההההההההההההההההההה" ואני צועקת עליהן שאני הכתרי לפניין ושעוד שבוע הן כבר לא יאהבו P:

rebecca121

New member
../images/Emo9.gifאני

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? 3 התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). המשחק קצת גרוע מכמה שחקנים אבל בסך הכול הסרט בסדר עם מי הלכתם לראות? בפעם הראשונה עם חברים,בפעם השניה עם ידידה ובפעם השלישית במחשב עם אחותי אהבתן את בחירת השחקנים? כן למרות שהשחקנית שמגלמת את בלה לא יודעת לשחק ואת הפסקול? מאוד מאוד מאוד מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? ללא ספק NEW MOON הוא השנוא ביותר ,לא קראתי את האחרון אז אני מניחה שהראשון הוא האהוב ביותר. והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). אליס ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? אדוארד לייק דה! איך שמעתם על הספרים? ראיתי קודם את הסרט ומשם זה כבר סיפור קראתם באנגלית או בעברית? אנגלית יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) מה זה?! מתי התחלתם לקרוא? לפני שבוע גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? כן!!

Because Of May

New member
מרצ'נדייז: כל מיני אביזרים שקשורים לספר../images/Emo3.gif.

+
חולצות, פוסטרים, סיכות, פסקולים, דיוידי וכו'. ומה, קריסטן לא יודעת לשחק?! היא עשתה את כל הסרט, נשבעת!

rebecca121

New member
../images/Emo5.gif

לדעתי היא ממש הרסה את הדמות של בלה, היא נראתה סובלת לאורך כול הסרט, היו קטעים שהיא ממש גמגמה. אני עוד סבלתי בשקט , חברה שלי נחנקה מצחוק בסצנה בבית החולים עם הגמגום שלה. טוב לדעת על מרצ'נדייז , תודה

sweet shir

New member
רציני? היא מדברת כמו מוגבלת. ../images/Emo6.gif

כאילו אני מתה על השחקנית *ממש* אבל היא שיחקה די גרוע. XD רוב הסרט היא נראתה כאילו היא סובלת, לא כאילו היא מאוהבת באדוארד.

../images/Emo9.gif

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? עדיין לא ראיתי. זכיתי בשני כרטיסים חינם מסינמה סיטי ואני כבר לא יכולה לחכות ליום שאנצל אותם. אבל מאמינה שיקרה בקרוב.
אהבתן את בחירת השחקנים? מאוד. ואת הפסקול? כנ"ל. הדמות האהובה עליכן? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). בלה. למרות רמת האובססיה הבלתי ניתנת לתיאור שלה כלפי אדוארד,היא דמות שמאוד אהבתי ולמרות שזה הכי לא אפשרי,גם הזדהיתי איתה לפעמים
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? טים אדוארד. דא.
איך שמעתם על הספרים? שי[Shai C] המליצה לי
קראתם באנגלית או בעברית? עברית,אבל בקרוב [בע"ה
] מזמינה את הסאגה מהאינטרנט. מתי התחלתם לקרוא? ב5.12 וסיימתי לאחר יומיים וחצי

orw93

New member
../images/Emo205.gif

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? פעמיים התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). הוא מעולההה עם מי הלכתם לראות? חברה אהבתן את בחירת השחקנים? כן! סדריק דיגורי
ואת הפסקול? יש על זה ויכוח
מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? קראתי רק את טווילייט
והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). ג'ספר
ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? אדוארד@ איך שמעתם על הספרים? חברה קראתם באנגלית או בעברית? אנגלית יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) לא מתי התחלתם לקרוא? לפני שבועיים גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? כןXD

Nuriel13

New member
^^

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? פעמיים התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). דווקא אהבתי, כי לא ייחסתי אותו לספר אלא לסרט בתור עצמו עם מי הלכתם לראות? חבר טוב, ואמא. אהבתן את בחירת השחקנים? ממ. לא את כולם. ואת הפסקול? כן! מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? היות שקראתי רק את טוויליט ואני באמצע של ניו מון, אז... והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). ממ. ג'ספר. (כי אי אפשר אדוארד) ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? אדוארד! איך שמעתם על הספרים? חברה :] קראתם באנגלית או בעברית? את הראשון בעברית, את השני באנגלית. יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) נופ. מתי התחלתם לקרוא? לפני כמה זמן, אין לי מושג XD גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? ממ. דיי, כן.

Paz Love Gal

New member
אני:)

כמה פעמים כבר ראיתם את הסרט? פעמיים התאכזבתם מהסרט, או שהוא סביר? (אין צורך לחפור). אהבתי מאוד:) עם מי הלכתם לראות? פעם ראשונה עם אמא [
] ופעם שנייה עם חברה
אהבתן את בחירת השחקנים? אהא ואת הפסקול?אהא מהו הספר האהוב עלייכם? והשנוא? בנתיים אני קוראת את דמדומים.ומאוד אוהבת:) והדמות האהובה? (חוץ מאדוארד/ ג'ייקוב). בלהXD ואם כבר: טים אדוארד או טים ג'ייקוב? טים אדוארד!
איך שמעתם על הספרים? אממ,באינטרנט ראיתי:) קראתם באנגלית או בעברית? עברית
יש לכם מרצ'נדייז של טוויילייט? אילו? (תעלו תמונות!!) מה?XD מתי התחלתם לקרוא? לפני שבוע גם אתם הגעתם היום לבצפר והופתעתם לגלות שאתם לא היחידים שיודעים על טוויילייט? לא הייתי בבצפר היום,שיננית:) בהצלחה לנוD:

למעלה