אהבה=כאב

לא נעלב ../images/Emo13.gif

פרפטום מובילה או Perpetual Motion הוא מכניזם עם אנרגיה אינסופית ובלתי מתכלה בעברית קוראים לזה "בתנועה מתמדת" ועכשו אולי תסבירי מה זה "סוסית"?

suseat

New member
כבר אני נמשכת אליך בטירוף

גבר שמסוגל להסבר שאחריו אני מבינה עוד פחות מאשר הבנתי לפניו הוא גבר כלבבי. סוסית זה שילוב קטלני בין סוס ובין כוסית - ואני חובבת החיות הכי גדולה בפורום אהבה אסורה. נראת כמו
אבל רכה כמו

יש לי שיר כל כך מתאים..

מקדישה אותו לכל אלו שכמהים אליה.. לכל אלו שטרם אבדה להם התקווה לאהוב ולהיות נאהבים.. בשבילכם.. גבי שושן אל תבקשי את כל אשר נתת לא אוכל להחזיר לך. אל תשכח את כל מה שהיה אם הגענו כבר הנה. לו לפחות יכול עכשיו לבכות היה לי קל יותר. כדאי אולי עוד פעם לנסות אין טעם למהר. החיים קצרים או ארוכים אין אהבה צודקת. ואם תרצי להיות עם אחרים תמיד תוכלי ללכת. אם תאמיני במה שאעשה נוכל להסתדר. ואם תרצי הכל ישתנה יהיה יפה יותר. פזמון: אל תשכחי אותנו אל תוותרי עלינו אל תשכחי... אל תוותרי. אל תעזבי אותי הלילה כך זה לא מתאים לך. תני לבוקר למצוא אותנו כאן לא נוכל תמיד לברוח. אם תאמיני במה שאעשה נוכל להסתדר. ואם תרצי הכל ישתנה יהיה יפה יותר. אל תחשבי שאני בך מאוהב סתם כאב עובר לי. אל תספרי עלי לאף אחד זה עוד יחלוף לי. לו לפחות יכולת עכשיו לבכות היה לי קל יותר. כדאי אולי עוד פעם לנסות אין טעם למהר. פזמון... 2X

יש לי שיר כל כך מתאים..

מקדישה אותו לכל אלו שכמהים אליה.. לכל אלו שטרם אבדה להם התקווה לאהוב ולהיות נאהבים.. בשבילכם.. גבי שושן אל תבקשי את כל אשר נתת לא אוכל להחזיר לך. אל תשכח את כל מה שהיה אם הגענו כבר הנה. לו לפחות יכול עכשיו לבכות היה לי קל יותר. כדאי אולי עוד פעם לנסות אין טעם למהר. החיים קצרים או ארוכים אין אהבה צודקת. ואם תרצי להיות עם אחרים תמיד תוכלי ללכת. אם תאמיני במה שאעשה נוכל להסתדר. ואם תרצי הכל ישתנה יהיה יפה יותר. פזמון: אל תשכחי אותנו אל תוותרי עלינו אל תשכחי... אל תוותרי. אל תעזבי אותי הלילה כך זה לא מתאים לך. תני לבוקר למצוא אותנו כאן לא נוכל תמיד לברוח. אם תאמיני במה שאעשה נוכל להסתדר. ואם תרצי הכל ישתנה יהיה יפה יותר. אל תחשבי שאני בך מאוהב סתם כאב עובר לי. אל תספרי עלי לאף אחד זה עוד יחלוף לי. לו לפחות יכולת עכשיו לבכות היה לי קל יותר. כדאי אולי עוד פעם לנסות אין טעם למהר. פזמון... 2X

סקסיית

New member
האהבה היא כואבת...

אבל יש כאב טוב ויש את כאב האהבה הקשה יותר.... לפעמים יותר מדי אהבה זה כואב...

סוויטי את זה גם אני אומרת..אבל..

החיים מלאים הפתעות.. "לעולם אל תאמרי לעולם.." האמיני לי גם אני אמרתי את זה.. לא איכפת לקופידון במי לשלוח את חציו..הוא פשוט שולח.. אין לנו שליטה על הלב, לעולם לא תוכלי לאמר לעצמך "לא אתאהב", האמיני לים גם אני עטפתי את עצמי בחומות של קרטון.. מקווה שתצליחי אני בכל אופן נכשלתי.. sky

so far, so good

פשוט לא מביאה את עצמי למצבים שבהם אני עלולה להיות פגיעה, וכן - אהבה היא פגיעות.

למעלה