אהבה=כאב

../images/Emo23.gifאהבה=כאב../images/Emo35.gif../images/Emo23.gif

האם אתם מסכימים עם המשוואה הרווחת הזו, שאומרת שאהבה = כאב? אישית, לא מסכימה עם זה, ויחד עם זה, ככל שאני משוטטת ברשת הענפה הזו, לעולם אני נתקלת בזה.. משפטים כמו:
אם זה לא כואב זה לא "נכון", זה לא אהבה...
אהבה היא כמו לרכב על אופניים - אם קל לך סימן שאתה בירידה... ועוד רבים וטובים. מה אתם חושבים, האמנם אהבה = כאב

לא בהכרח. אהבה יכולה להיות גם משהו

נפלא שרק מעניק ונותן עוד ועוד. אם שני הצדדים רגישים אחד לשניה ויודעים מתי האחר פגוע או עצוב וזקוק יותר מכל לחיבוק, ואכן מקבל את זה מכם ולהפך, בקיצור אם קיימת רגישות אחד לצרכי השני אין סיבה שזה יכאב. אפילו להפך
אם מישהו מכאיב לי שוב ושוב אני אתרחק כי אבין שהוא לא אוהב אותי.

אסתי69

New member
עד היום אני מחפשת

את ההוא מהאופניים
ולא ממש לא חושבת שאהבה=כאב אהבה = עוצמות אדירות אבל כשיש שם כאב זה אומר שמשהו שם לא נכון

האין זה הנושא של הפורום?

כאשר זה "אסור" ונחשב לבגידה, משהו מלכתחילה לא נכון.. אהבתי את התגובה הזו

ל י א ן69

New member
אהבה זה דבר נפלא

במיוחד בתחילת קשר כשהחיוך המטופש לא יורד מהפנים

פסדר, אבל...

מתי זה כבר לא "התחלה"... במיוחד כאשר אנו מדברים על נשואין ואהבות מהצד? האם כאשר זה כבר לא "התחלה" רצוי להיפרד? מה עושים עם זה?

בטוחה בזה אהבה=כאב..

כל פעם בחיי שאהבתי = כאבתי.. כל כך רציתי לאהוב, כל כך רציתי להתאהב.. פעם אמרו לי: "לילדה יפה יהיה קל בחיים"..אומנם קל בחיים אבל לא קל באהבה.. החיים מלמדים לפעמים שיופי לא תמיד עוזר במקרים כאלו.. כל כך רוצה לאהוב.. להרגיש את הפרפרים בבטן.. את התשוקה.. את הדופק מואץ עם כל מייל שמגיע.. כל כך רוצה.. sky

אסתי69

New member
נסי לשים את העבר

הכואב מאחוריך (ובאמת שאני כותבת לך מכל הלב ומהכרה בכאב שבאהבה) וללכת לקשר "נקיה" מהעבר לתת את עצמך ולעצמך את הזכות לאט וזה יבוא בהמלחה

דווקא קראתי../images/Emo9.gif

ויש לי אפילו תגובה בשבילך: לפני שפגשתי אותו שוב, הרגשתי כמוך, כל כך רציתי להתאהב, להתאהב באמת, כמו בסרטים, להרגיש את הפרפרים, את כל מה שנלווה... שוחחתי עם האלוהים הפרטי שלי וביקשתי, מה ביקשתי... התחננתי! למישהו שכשהוא יחבק אותי, אחשוב שאין מחר, כשהוא ייגע בי אחשוב שאין עוד שעה, כשאשכב איתו, אתאדה בזרועותיו כליל... והנה קיבלתי, את כל מה שביקשתי, רק שכחתי לבקש שלא יהיה נשוי
ואם את שואלת, למרות הכאב, לו הייתי יכולה להתחיל הכל מהתחלה, לא הייתי משנה דבר. אני חושבת שזו זכות לחוש את העוצמות הללו, גבהים מחד, ותהומות מאידך. זכות... כבר אמרתי

אוהד 30

New member
תענוג ...פשוט תענוג

ללא כל ספק מרגישים שזה בא מהלב, ואני מאוד מעריך ... האמת הקו הדק הזה שבין אהבה להתאהבות,אין אדם עלי אדמות שיכול למתוח אותו מבלי בסופו של דבר לקרועו. האם ניתן ליצור חבל שכזה שלא נקרע, אני מסופק, האם זה ימנע מאיתנו בעתיד לנסות שוב ושוב למשוך את החבל , מסופק גם כן אם כן מה שנותן לנו זה ליצור את החבל יחד,להנות תהליך יחד, של פתיחות ,הגינות, רק כך נוכל לצמצם את הנזק שאולי יכול להווצר כתוצאה מהקרע של החבל..

ותשובה יותר מפורטת

אין אין כמו אהבה.קראתי חתימה של מישהו שאומרת"בכדי להיות צעיר עליך להיות מאוהב עד לשגעון" האהבה גורמת לנו להיות קורנים במעין זוהר מבפנים ותמיד, תמיד "הרגישו" עליי שאני מאוהבת, זה לא רק החיוכים לעגבניות ושאר ירקות, זו צורת ההליכה שלי ספק מרחפת על פני האדמה...העיניים המבריקות..הסומק מהמחשבות והזכרונות..ההנאה הפיזית ..כל אלו תורמים להרגשה הכללית.. וכמה שעולים מעלה מעלה..כך אפשר ליפול לבירא עמיקתא..ואני מפחדת. מפחדת על הלב שלי שכבר ידע כאב, מתבצרת בהמון חומות, הרבה מנגנוני הגנה, ציניות, טיזינג ותשובות מתחמקות..

Simon Said

פול סיימון כמובן :) If I never loved I never would have cried אם צריך לבחור עדיף בעיני המחיר (כאב) על פני העדר אהבה בכלל אבל יש גם אהבה בלי כאב (וזה לא רק כשנמצאים בירידה)

suseat

New member
מה פירוש פרקטום מוביל לה

אל תעלב אבל זה נשמע כמו ניק מהתחת.

למעלה