התפקדות אוגוסט 2008 יוצאת!

JustRain

New member
טקס הפתיחה של האולימפיאדה היה יקר

תחשבי כמה זה במשלוחי מזון לאפריקה.

למה לחשב כל דבר במשלוחי מזון לאפריקה?

את מתכוונת לציין כל אירוע בחייך בארגון משלוחי-מזון לאפריקה? זה היה יכול להציל כמה אנשים אולי אפילו די הרבה.

JustRain

New member
מובן שלא

אבל אירוע כל כך גדול, המוני, יקר ומיותר - שישירו, שירקדו, מה שמתחשק להם... אבל הדף המעופף ההוא היה מגוחך, הזיקוקים היו כל כך רבים שהם כבר שעממו, וכבר היו הקראות שירה שנהניתי מהן יותר. מופע לא חייב להיות גרנדיוזי כדי להיות מרשים. אני אתרשם הרבה יותר אם בבריטניה יוחלט לקצץ בהוצאות המופע למען חלוקת מתקני קומפוסט או משהו כזה.

Sunflower Fairy

New member
אהלן../images/Emo204.gif

כן, הרבה זמן לא הייתי פה.
שם: קאיה. תאריך לידה: כ"ה באלול תשמ"ו. נראה אתכם מחשבים את זה עכשיו. יישוב (לא חובה כמובן...): קרוב לת"א. מגיע למיתופיה? (כן/לא/אולי) כמובן. אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש? מתישהו בצהריים\אחה"צ, שגם אלו שעוזבים מוקדם יוכלו להשתתף. והפעם בבקשה להודיע לנו מראש איפה ומתי זה יהיה! לא כמו לפני שנתיים שנאלצתי לחפש אתכם בכל המתחם! ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו? ג'ונתן סטריינג' ומר נורל. מעולה! תמונה (גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה) משהו שאתה רוצה למסור לאומה (כאן אתם יכולים לכתוב כל מה שבא לכם בעצם): בואו גם לפטנסי.קון. יהיה כיף.

ואני

שם: ארנון תאריך לידה: ח' בכסלו תשנ"א, 15 בדצמבר 1991 ישוב: חיפה מגיע למיתופיה: כנראה שלא ספר שקראתי ואני ממליץ עליו: אני שוב ממליץ על הטריפל טרילוגיה של רובין הוב משהו למסור לאומה: חבל שאני לא יכול לבוא למיתופיה

Moiraine

New member
מה המספר ברזל שלי?

שם:בת-אלי תאריך לידה: ל' חשוון תש"ן. 28.11.89 - תיכף 19
יישוב (לא חובה כמובן...): רחובות (ובזמן האחרון הרבה בחיפה) מגיע למיתופיה? (כן/לא/אולי) בע"ה באה... יאי שנה שלישית שלי:) אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש? מתי יש הפסקה של ההרצאות? ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו? אממ לא יוצא לי בזמן האחרון לקרוא ספרים... אממ סיימתי את נבחר האלים בסדרה של רומח לא מזמן שזה בסדר, ויש לי איזה ערמות של ספרים בבית שמחכים לקריאה. תמונה (גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה)- ממ עזבו לא רוצה לעשות לכם סיוטים בלילה. משהו שאתה רוצה למסור לאומה (כאן אתם יכולים לכתוב כל מה שבא לכם בעצם): ויסטה ארורה!!!

DHallow

New member
אני הכי קשישה? ../images/Emo161.gif

שם: חלי תאריך לידה: 13/3/79 יישוב (לא חובה כמובן...): חדרה מגיע למיתופיה? (כן/לא/אולי): אשתדל,זקוקה לליווי. מי מכם הצפוניים מגיע בודאות? תשלחו לי מייל או הודעה אישית כדי שנתאם עליה לרכבת. בכל זאת, חודש תשיעי.... אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש? לדעתי כדאי פשוט לזרום. אין כמו התארגנות ספונטנית. ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו? מלכים ג'/ יוכי ברנדס תמונה (גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה) תזהו אותי לפי הבטן משהו שאתה רוצה למסור לאומה (כאן אתם יכולים לכתוב כל מה שבא לכם בעצם): הכל הכל, אני יכול, כי זה החופש ה- גדול!

Fairywitch

New member
אני מגיעה מחיפה../images/Emo45.gif

אבל עדיין לא ברור באיזו שעה. אני רוצה להגיע לכנס ב-11, אבל אנשים שבאים איתי רוצים אפילו לפני
במה חטאתי?! בכל אופן- גם הדס מה"פ לבוגרים מגיעה מהקריות, דברי איתנו.

Moiraine

New member
אני גם כנראה מגיעה ברכבת מחיפה

אני עדיין לא יודעת בוודאות. אבל רוב הסיכויים שכן. בעיקרון אני רוצה לבוא מוקדם לכנס...חבל לבזבז שניה מהכנס

DHallow

New member
מגניב

אני שולחת לך במסר את הנייד שלי, תשלחי לי גם כדי שנתאם, בסדר?

נועה ob1k4

New member
חלי, תפסיקי להתרגש!

את רחוקה מלהיות הכי קשישה...
נועה
אי שם במחצית המאה הקודמת
אפרת
אי"ה, כמובן
אולי בהפסקה ה"רשמית", 13:00-14:00? כמו שהתוכניה נראית, קשה לי להחליט לאיזו הרצאה/פעילות ללכת קודם...
המון - למעוניינים, שאלו אותי במיתופיה
מפגש אישי שווה אלף תמונות - נפגש אי"ה במיתופיה!
החיים לא נגמרים כשמגיעים הילדים - הם רק משתפרים! ועוד יותר - כשהילדים גדולים...(מוקדש לחלי, באהבה)

limilu

New member
כותרת הודעה ../images/Emo11.gif

שם: לימור תאריך לידה: 21.9.1991 מגיע למיתופיה? כנראה שכן. אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש? לא יודעת, אני אמורה להיות שם כל היום, אז אולי בסביבות הצהריים. ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו? קורות הציפור המכנית- הרוקי מורקמי [או שקוראים לו אחרת? לא זוכרת.] תמונה (גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה): אין לי כח עכשיו לחפש, אולי אח"כ. משהו שאתה רוצה למסור לאומה (כאן אתם יכולים לכתוב כל מה שבא לכם בעצם): עברתי תיאוריה!

למעלה