התפקדות אוגוסט 2008 יוצאת!

נטעש

New member
../images/Emo124.gifהתפקדות אוגוסט 2008 יוצאת!

חברים, מיתופיה כבר ממש כאן, וגם מזמן לא עשינו התפקדות. יאללה!!
שם:
תאריך לידה:
יישוב (לא חובה כמובן...):
מגיע למיתופיה? (כן/לא/אולי)
אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש?
ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו?
תמונה (גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה)
משהו שאתה רוצה למסור לאומה (כאן אתם יכולים לכתוב כל מה שבא לכם בעצם):

עוד אחת?

* עמוס בן ישראל * XXIV MAII MMDCCXXXIII AB URBE CONDITA 24 במאי בשנה 2733ליסוד העיר (רומא) - לפי הלוח היוליאני [גרגוריוס? מי זה גרגוריוס?!]. * ירושלים * רוצה למחות על התשובות האפשריות. צ"ל (כן/כמובן/בוודאי) - ועבורי כל התשובות נכונות. * לא ממש משנה לי. אולי לפני הסרט? * אני קלאודיוס, קלאודיוס האל/ רוברט גרייבס. גם הסדרה של ה- BBC טובה. * תבואו למיתופיה.

Fairywitch

New member
אני לא נמצאת פה כ"כ הרבה../images/Emo10.gif

לא רק פה בפורום-- בתפוז בכלל אני נמצאת פחות. הגרפיקה שלו הפכה כבדה מדי למחשב שלי
ואכן- ראיתי את הכינוי שלך קודם- פשוט לא קישרתי שזה אתה
וכן, איזה כייף- בתפוז יש הרבה שמייקונים
וזה אפילו מותר!
ז"א, יחסית... הגזמה זה אף פעם לא טוב, אפילו לא בפורומים שאני מנהלת...

אליה94

New member
צריך להצדיע?

שם: אליה עמר. תאריך לידה: כב' מרחשוון, 27 לאוקטובר. יישוב: טבריה. מגיע למיתופיה? אולי. אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש: בזמן שיהיה נוח ובמקום שיהיה נוח (כמובן לי- מחר מתחת לבית בשעה 4 וחצי). ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו: מנהרות (כשמו כן הוא כולו חפירה אחת גדולה, ושני סופרים כתבוא ותו, זה בטח אחד עם פיצול אישיות, וכמובן "סאלי לוקהארט" של פולמן) תמונה גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה- אין לי תמונה מעודכנת (רוצים לראות איך נראיתי בגן?) אז אולי נביא אחת בהמשך. משהו שאתה רוצה למסור לאומה: אומה, אומה, שעל הקיר, מי צם עכשיו בזמן שכולם טוחנים ברעבתנות אין קץ מזון, אוכל, שתיה, וצריך להתפלל מ-6 וחצי בבוקר עד 11 וחצי? הא? הא? הא? - יופי אין לך תשובה! אני יודע שאני לא כ"כ מפורסם אבל את צריכה להיות מראה, לא? אה אופס, זה רק מסך של מחשב, והוא גם לא על הקיר, ובכלל אמרתם אומה... מצטער שחירפנתי לכם את השכל, תמשיכו לאכול, ותשמרו לי משהו עד שמונה... בהצלחה לכל מי שצם! ולתפארת מדינת (הדבר הרגיל) ישראל! (אמרתם אומה, לא? ויום מהנה).

אליה94

New member
אם.. בואו נחשוב קצת...

אני אוהב להרוס את הקטע של ה-"קצר וקולע" אם אתם שואלים. 94! זה כ"כ לא ברור?"נראה לכם שיש 93 "אליה" בתפוז? אני לא אקרא לעצמי סתם אליה3 או אליה54 בלי קשר. הדבר הרגיל ולילה טוב (הצום רץ מהר מדי ותודה על ההמלצות לספרים)!

רוצה תאכל, לא רוצה אל תאכל

רוצה תתפלל לא רוצה אל תתפלל. אם אתה עושה מה שאתה רוצה לעשות (לצום ולהתפלל) למה להתמרמר על זה? אני מתמרמר על זה שאני נמצא בעבודה בזמן שאנשים במקומות מסויימים נהנים מיום חופש? לא. שיהנו וישאירו את הכבישים פנויים והאוטובוסים חצי ריקים בבוקר.

אליה94

New member
אני לא מתמרמר...

אבל צריך להיות עצוב ביום כזה. אני בקושי מרגיש את הצום כי אני משתדל להתעסק בדברים יותר חשובים או סתם אחרים (כן, כולל שינה אם את ואלים, אבל קצת). הדבר הרגיל ולילה טוב!

נטעש

New member
ההתפקדות שלי:

נטע שיינס
7 בנובמבר 1992
בנימינה-גבעת עדה
בטח שאני מגיעה למיתופיה!!! (הפעם אין לי תירוץ. אני לא בניו זילנד. האמת שרציתי לעבוד על כמה אנשים כאן שאני בכלל באוסטרליה ב21 אבל וויתרתי)
אני רוצה שמפגש פורום שלנו יהיה אחרי הסרט "מחסום כתיבה" (
)
ספר שלאחרונה קראתי ואני ממליצה עליו הוא 'מישהו לרוץ איתו'. כן כן. אני יודעת שזה נדוש אבל הוא באמת מדהים.
מצורפת תמונה
אני לא מאמינה שאני עולה לכיתה יא'
... -אני הופכת לדו ספרתית-

האבק

New member
עכשיו אני ../images/Emo13.gif

שם: אהוד (אודי) מירון
תאריך לידה: 27.8 (שבוע אחרי מיתופיה! לא לשכוח!)
יישוב (לא חובה כמובן...): הוד השרון
מגיע למיתופיה? (כן/לא/אולי) כמובן
אם כן, מתי לדעתך כדאי לקיים את המפגש? לדעתי אחרי ההרצאה של אור ענבר.
ספר שלאחרונה קראת ואתה ממליץ עליו? שוב אני ממליץ בחום סדרת "סיפורי האוטורי" של ליאן הרן
תמונה (גם לא חובה אבל מומלץ למי שבא למיתופיה): יש פה מישהו שלא יודע איך אני נראה??
משהו שאתה רוצה למסור לאומה (כאן אתם יכולים לכתוב כל מה שבא לכם בעצם): בואו למיתופיה! מבטיח שיהיה כיף

אני ../images/Emo13.gif

שם: סהר. תאריך לידה: 4.4.91 (נורא קל לזכור..) ישוב: גן יבנה (היי, זה לא חור!) מגיעה למיתופיה?: כמו שזה נראה עכשיו, כנראה שלא... (אודיאלתהרוגאותיאודיאלתהרוגאותיאודיאלתהרוגאותי) ספר טוב: אמנם הוא לא פנטזיה, אבל "ארבעה בתים וגעגוע" זה אחלה ספר. וגם "יונה ונער". מסר לאומה: אל תזרקו פלסטיק! וגם סגרו את המים שלכם. ואל תאכלו קיפודים, זה עלול להיתקע לכם בגרון. (אני יוצאת לטיול מחר, ואני יוצאת לטיול מחר..) עד כאן מאולפן החדשות של "גלי סהר".

galiau

New member
מתפקדת!

שם: גלי לייטנר תאריך לידה: 26.1.90 יישוב: קיבוץ להב מגיעה למיתופיה: יש מצב. מתי כדאי לקיים מפגש: אה, אחרי הסרט מחסום כתיבה ספר: מלאכים ושדים של דן בראון תמונה: לא לא.. אין לי תמונות מכיתה י'... משהו למסור לאומה הגדולה: טקס הפתיחה של האולימפידה היה שווה!

למעלה