**שרשור ערב -היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
הכל בעיני המתבונן...יש הטוענים שהן באות להרים ליהודה וג'וזי - בכך שיתנהגו אליהם מגעיל. (גל ליהודה, ולינור לג'וזי).
אנחנו נדע רק לפי הפרק הערוך...למי זה הרים ולמי פחות.
ובסך הכל, גם המסמסים יקבעו.

פלוידיאנית

Well-known member
קצת מעצבן ששתי המודחות שחוזרות הערב (למשימה), הן רק מהצד האחד של הקבוצות בבית. ברור שהן ירימו לתום ורמי ויזריקו להם עוד זריקת מרץ ורעל נגד יהודה וג'וזי. מה שמסקרן אותי יהיה לראות איך גל תתייחס לג'וזי, אחרי שיצאה ובטח הבינה שהוא חזק בחוץ. האם תמשיך לשמור לו אמונים ותתייחס אליו יפה, או שתתהפך עליו, במיוחד בעקבות זה שבן הזוג שלה עלה שוב על שרטון עם ג'וזי בימים האחרונים?!
היא חכמה די כדי להבין מה יקרה בחוץ אם תנסה לרדת על יקיר האומה, (וגם אין לה סיבה) אלא אם כן עוז הכושל ידריך אותה. לדעתי היא לא תעשה את זה גם משום שהיא חברה שלו. לינור תלקק לו

nicknick

Well-known member
קצת מעצבן ששתי המודחות שחוזרות הערב (למשימה), הן רק מהצד האחד של הקבוצות בבית. ברור שהן ירימו לתום ורמי ויזריקו להם עוד זריקת מרץ ורעל נגד יהודה וג'וזי. מה שמסקרן אותי יהיה לראות איך גל תתייחס לג'וזי, אחרי שיצאה ובטח הבינה שהוא חזק בחוץ. האם תמשיך לשמור לו אמונים ותתייחס אליו יפה, או שתתהפך עליו, במיוחד בעקבות זה שבן הזוג שלה עלה שוב על שרטון עם ג'וזי בימים האחרונים?!
אז את מי יחזירו? את ימית? את אילון? רונית?

מבחינת מודחים אפשריים להחזרה, גל ולינור, מה לעשות ,הכי רלוונטיות ועם הכי פוטנציאל להשפיע על העלילה ועל הלך הרוח בבית.
כי הן הודחו ממש לפני רגע, היו בולטות ומהותיות בעלילה והן מקושרות לדיירים הראשיים בבית.
וגם, גל אומנם הודחה, אבל היא עדיין די אהובה בחוץ ודי מעוררת דיבור ומושכת קהל, והם בהחלט צריכים את הדמויות האלה כרגע שימשכו קהל.

ואגב, גל מאוד אוהבת את ג'וזי והמריבות שלו עם תום אף פעם לא השפיעו על כך, היא תמיד ידעה לעשות את ההפרדה.
ואני לא ממש רואה סיבה שאמורה לשנות את הדעה של גל מבחוץ, אין איזה משהו שג'וזי עשה או אמר עליה , הוא אוהב אותה מאוד.
ולינור בסדר גמור עם יהודה....אין סיבה שתשמיץ או תגיד עליו משהו רע.

Aye123

Well-known member
מתישהו גל תפסה צד ביניהם? כי לא זכור לי .
גל אוהבת את ג׳וזי.. ודיברה עליו גם מחוץ לבית.
היא אמרה שהשלישייה שלה בגמר זה ג׳וזי תום וזהבה וכל אחד מהם שיקח היא תשמח. אני מניחה שקצת צבט לה שלא הזיז לו שהודחה, לפחות לא הראה שהזיז לו (במקרה שלו הוא חשב שהכל נגמר עוד יומיים אז אי אפשר גם להתבאס עליו)
אבל היא לא תשנה שום התנהגות כלפיו.. לא בגלל תום לפחות

ariela1612

Well-known member
מתישהו גל תפסה צד ביניהם? כי לא זכור לי .
גל אוהבת את ג׳וזי.. ודיברה עליו גם מחוץ לבית.
היא אמרה שהשלישייה שלה בגמר זה ג׳וזי תום וזהבה וכל אחד מהם שיקח היא תשמח. אני מניחה שקצת צבט לה שלא הזיז לו שהודחה, לפחות לא הראה שהזיז לו, אבל היא לא תשנה שום התנהגות כלפיו.. לא בגלל תום לפחות
הראה הבעיה שהוא חשב שחוזרים הביתה רק יום אחרי הגמר הוא דיבר על זה ואמר אפילו לא הבנתי את ההדחה של גל כי חשבתי שחוזרים הביתה

fairytalee

Well-known member
המשימה גם תשפיע על הדינמיקה בשבועות האחרונים
לינור וגל בתור הבת ובת הזוג של של רמי ותום בהתאמה
יביעו דיעה בתור מי שכבר ראו הכל מבחוץ
ואני בטוחה שרמי ותום ימשיכו את הקו שבו יבחרו
גם אחרי שתיגמר המשימה
זה בהחלט יכול ללבות ריבים ישנים

מיק83

Well-known member
גם אחרי שתיגמר המשימה
האש כבר קיימת

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
גם אחרי שתיגמר המשימה
הוא יכל פשוט להראות להם קטעים אם זו הייתה המטרה
זה בקלות היה מלבה אש.

אנחנו נדע מה המטרה רק אחרי שיסבירו לנו...אני באמת לא חושבת שזו המטרה...לא נראה לי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הוא יכל פשוט להראות להם קטעים אם זו הייתה המטרה
זה בקלות היה מלבה אש.

אנחנו נדע מה המטרה רק אחרי שיסבירו לנו...אני באמת לא חושבת שזו המטרה...לא נראה לי.
יכול להיות שעוז רוצה להנדס רשימת הדחה קשוחה של אנשים חזקים בחוץ במטרה להעיף אחד מהם

אלזה4

Well-known member
"צ'אחלות", "מחזור סחורה ישנה"...
לפי ההתבטאויות כלפי לינור וגל אני מבינה שלא כולם מרוצים משובן למשימה הערב...
את מי הייתם מעדיפים? איילון? ימית?

פייר לה קרדן

Well-known member
אני לא יודעת מה הם באו לעשות לינור וגל, חוץ מלתת אהבה לבני הזוג, לזהבה. בכלל לא בטוח שיציקו שם למישהו.
אני חושבת שכך או כך הן לא באמת יכולות להזיק להם באופן מיוחד כרגע, הקהל שלהם כבר יציב וקיים.
אף אחד לא יגלה על יהודה משהו שלא ידעו לפני ולא יגלו על קארין משהו שלא ידעו לפני.
אם כבר הן רק יביאו להם זרקור וכניסה לעלילה לפרק הבא.

לגבי ההשתק של יהודה, בעיני זה דווקא מועיל לו.
ההעמדות להדחה בשלב הזה כבר די קשות כי הבית מצטמצם. הוא במצב טוב חברתית וחוץ מרמי, מסתדר שם עם כולם.
כל דייר שהיה בוחר להעמיד היה עושה לו פרצוף בחזרה כי לכאורה הוא חבר של שלהם והם לא מעמידים אותו כבר.
בסופו של יום זה די נוח לו ונותן לו את האפשרות להגיד בכל הההעמדה על אחרים שהם פחדנים בבחירותיהם. נורא קל כשלא צריך לבחור, אתה נמנע ממלחמות.
תשאל את זהבה.
אהבה זה הדבר האחרון שגל מפזרת בחוץ,אז אני בספק גדול אם זה מה שתפזר בפנים,אחרי שצפתה בכל הפרקים.
כנ"ל לינור בהקשר של גו'זי וקארין.

ברור שהן יבואו גם להרים לבני זוגן,על הדרך לשחרר את האכזבה שלהן מכך שהודחו בבושת פנים .
ודיירים אחרים שלא ראויים בעינים שלהן עדיין שם. זו דעתי .

לגבי ההשתק של יהודה,אני ממש לא חושב שזה מועיל לו,יהודה אדם דעתן ואדם שלא שומר בבטן,לשבת שבוע אחר שבוע לשמוע 90% מהבית מעמיד אותך מסיבות שונות ומשונות ללא יכולת מינימלית להגיב זה קשה מאוד. בטח לאדם מסוגו.

לזהבה זה מתאים כמו כפפה ליד,ליהודה זה מגרד ומגרד הרבה. רק לחשוב איזו העמדות היה אומר בזמן מריבות קשות בבית,או אפילו עכשו על רמי.
אני לא חושב שחוץ מרמי אין לו מי להעמיד. יש את תום,ליאור,אורן שממש לא מאוהביו והוא מרגיש זאת.

יהודה האחרון שנמנע ממלחמה,גם אם היא לא תסתיים בנצחון שלו,וגם אם היא לא המלחמה שלו.

בסדר555

Well-known member
אהבה זה הדבר האחרון שגל מפזרת בחוץ,אז אני בספק גדול אם זה מה שתפזר בפנים,אחרי שצפתה בכל הפרקים.

ברור שהן יבואו גם להרים לבני זוגן,על הדרך לשחרר את האכזבה שלהן מכך שהודחו בבושת פנים .

לגבי ההשתק של יהודה,אני ממש לא חושב שזה מועיל לו,יהודה אדם דעתן ואדם שלא שומר בבטן,לשבת שבוע אחר שבוע לשמוע 90% מהבית מעמיד אותך מסיבות שונות ומשונות ללא יכולת מינימלית להגיב זה קשה מאוד. בטח לאדם מסוגו.

לזהבה זה מתאים כמו כפפה ליד,ליהודה זה מגרד ומגרד הרבה. רק לחשוב איזו העמדות היה אומר בזמן מריבות קשות בבית,או אפילו עכשו על רמי.
אני לא חושב שחוץ מרמי אין לו מי להעמיד. יש את תום,ליאור,אורן שממש לא מאוהביו והוא מרגיש זאת.

יהודה האחרון שנמנע ממלחמה,גם אם היא לא תסתיים בנצחון שלו,וגם אם היא לא המלחמה שלו.
אני מאוד מקווה שאלמוג לא תצליח לסרס אותו בעניין הזה אם הוא יתעצבן על גל או לינור

nicknick

Well-known member

לדבר הוא מדבר. אף פעם לא שתק. מכל דבר קטן ידע לייצר ריב.
אני מניחה שזה באמת הרגיז אותו בחלק היותר פעיל של העונה שהוא לא יכול להצביע,
אבל עכשיו , בשלבים האחרונים, לדעתי זה נוח לו לנוח על זרי הדפנה, כי הוא יכול להיות בסבבה עם כולם ואף אחד לא מעמיד אותו.
וככה הוא מראה את ה"תהליך" שהוא עבר.
שים לב, הוא במצב הכי טוב שלו חברתית בשבועות האלה, אף אחד לא מעמיד אותו חוץ מרמי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה