**שרשור ערב -היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
לדבר הוא מדבר. אף פעם לא שתק. מכל דבר קטן ידע לייצר ריב.
אני מניחה שזה באמת הרגיז אותו בחלק היותר פעיל של העונה שהוא לא יכול להצביע,
אבל עכשיו , בשלבים האחרונים, לדעתי זה נוח לו לנוח על זרי הדפנה, כי הוא יכול להיות בסבבה עם כולם ואף אחד לא מעמיד אותו.
וככה הוא מראה את ה"תהליך" שהוא עבר.
שים לב, הוא במצב הכי טוב שלו חברתית בשבועות האלה, אף אחד לא מעמיד אותו חוץ מרמי.
זה זמני ולמראית עין,מתחת לפני השטח מבעבע אותו מאזן שהיה לפני כניסת החדשים.ברגע שאלו ידוללו,נשארנו עם תום,רמי,אורן,ליאור שבכיף יעמידו אותו בלי למצמץ.

מלבד זאת גם אם יצטרך להעמיד קרובים לו אני סומך עליו שיידע להסביר זאת בצורה הטובה ביותר וברגישות המקסימלית. כולם יצטרכו להגיע לשלב של אי נוחות מסויימת.זה טבעו של הפרומט בסופו.

סטילהוק1

Well-known member
לדבר הוא מדבר. אף פעם לא שתק. מכל דבר קטן ידע לייצר ריב.
אני מניחה שזה באמת הרגיז אותו בחלק היותר פעיל של העונה שהוא לא יכול להצביע,
אבל עכשיו , בשלבים האחרונים, לדעתי זה נוח לו לנוח על זרי הדפנה, כי הוא יכול להיות בסבבה עם כולם ואף אחד לא מעמיד אותו.
וככה הוא מראה את ה"תהליך" שהוא עבר.
שים לב, הוא במצב הכי טוב שלו חברתית בשבועות האלה, אף אחד לא מעמיד אותו חוץ מרמי.
עבודה של עוז הנוכל הכושל במסגרת השמירה שלו על יקיר ההפקה שיש לו כבר אזהרה חמורה אחת ועוד אחת תאלץ אותו להוציאו מהבית בדלת האחורית.

andersonian

Well-known member
אהבה זה הדבר האחרון שגל מפזרת בחוץ,אז אני בספק גדול אם זה מה שתפזר בפנים,אחרי שצפתה בכל הפרקים.
כנ"ל לינור בהקשר של גו'זי וקארין.

ברור שהן יבואו גם להרים לבני זוגן,על הדרך לשחרר את האכזבה שלהן מכך שהודחו בבושת פנים .
ודיירים אחרים שלא ראויים בעינים שלהן עדיין שם. זו דעתי .

לגבי ההשתק של יהודה,אני ממש לא חושב שזה מועיל לו,יהודה אדם דעתן ואדם שלא שומר בבטן,לשבת שבוע אחר שבוע לשמוע 90% מהבית מעמיד אותך מסיבות שונות ומשונות ללא יכולת מינימלית להגיב זה קשה מאוד. בטח לאדם מסוגו.

לזהבה זה מתאים כמו כפפה ליד,ליהודה זה מגרד ומגרד הרבה. רק לחשוב איזו העמדות היה אומר בזמן מריבות קשות בבית,או אפילו עכשו על רמי.
אני לא חושב שחוץ מרמי אין לו מי להעמיד. יש את תום,ליאור,אורן שממש לא מאוהביו והוא מרגיש זאת.

יהודה האחרון שנמנע ממלחמה,גם אם היא לא תסתיים בנצחון שלו,וגם אם היא לא המלחמה שלו.
במשחק הזה להיות מודח ע"י הקהל או ההפקה.....קשה לי להבין איפה הבושה כאן.

בושה זה לירוק לפרצוף של אמא,להיות שקרן ופרובוקטור.....לדעתי

פייר לה קרדן

Well-known member
מרי שבוע טוב,
אולי תוכלי לעזור לי ולנסות להסביר לכלל חברי הפורום שהכניסה של גל ולינור עוד שעה בערך נקבעה בעקבות הפופולריות של שתיהן שמתבטא בכתבות בעיתונות הכתובה,

במשחק הזה להיות מודח ע"י הקהל או ההפקה.....קשה לי להבין איפה הבושה כאן.

בושה זה לירוק לפרצוף של אמא,להיות שקרן ופרובוקטור.....לדעתי
הבושה היא שהן הודחו כאשר יש עוד חדשים בבית. רלוונטי יותר ללינור כי גל עמדה בהדחה כביכול קשה. לגבי היריקה תמשיכו לרכב על הודאה של אדם שהודה בכך בפריים טיים ישראל,כדי להביע חרטה. אם האם עצמה סלחה מי אנחנו שנשפוט?

אבל מזמן כבר הבנתי שלא משנה אם יהודה יפול על הברכיים ויתחנן לסליחה מהאם,גם אם היא תסלח,שונאיו לעולם ישתמשו זאת כנגדו. שיבושם להם. אם זה מה שנותן להם קיק בחיים.חח

dorya

Well-known member
לא יודעת מי קבע שסגרו את ההצבעות, אני הצבעתי לפני משהו כמו חצי שעה ולא הייתה בעיה.
אני נכנסתי דרך האפלקציה והיה רשום ההצבעה נסגרה..
עריכה: נכסתי עכשיו וזה סודר, כנראה באג כולשהו כמו בלייב..

סטילהוק1

Well-known member
הבעיה היחידה שיש לי עם חזרתה של גל לבית האח הגדול, זה כי כמו שאני כבר מכיר את עוז הנוכל הכושל המניפולטור, זו עלולה להיות עוד מלכודת דבש עבור גל וגם עבורינו תומכיה, שהמטרה האמיתית מאחוריה היא להרים את יהודה הנוכל הפייק מהאמזונס יקיר ההפקה ואת קארין יקירת נפשו של עוז שכבר מתחילת העונה הוא דוחף אותה ומקדם אותה לגמר ואף ניסה לבנות את כל העונה מסביבה, ובמידה שגל ולינור ייפלו על שניהם, הצופים עלולים להזדהות דווקא עם יהודה וקארין שיראו בהם קורבנות ולהביא אותם לגמר. וכך תושג למעשה מטרתו האמיתית של עוז. כי כרגע ליהודה יקיר ההפקה אין יותר שום קונטרה בבית מאז שגל הודחה, כי כל השאר חבורה של פחדנים עם הזנב מקופל בין הרגליים. גל היחידה שהיתה אמיצה מספיק לעמוד מול יקיר ההפקה הנוכל הפייק מהאמזונס ולהגיד לו את כל האמת בפרצוף. ואפילו עוז הנוכל הכושל הבין את זה. ולכן אני מאוד מקווה שגל תהיה חכמה מספיק כדי לא ליפול למלכודת הדבש של עוז הנוכל הכושל ולשחק לידיו.

מה שכן, ללא ספק מדובר בהודעה הכי משמחת מאז שגל מובילת הסקרים לאורך כל העונה הודחה שלא בצדק ע"י ההפקה שעשתה לה סיקול ממוקד והעלימה אותה גם בפרק ההדחה שלה. גם אם זה רק לצורך משימה.

אך אם להפקה הזאת היתה אפילו טיפה קטנה של הגינות הם היו מודים בטעותם ועושים כמו בעונה 8 של זק, גלגל הצלה שבו הצופים ורק הצופים יבחרו ויחליטו האם להחזיר את גל שהכי מגיע לה להיות בגמר לגמר או לא.

פייר לה קרדן

Well-known member
הבעיה היחידה שיש לי עם חזרתה של גל לבית האח הגדול, זה כי כמו שאני כבר מכיר את עוז הנוכל הכושל המניפולטור, זו עלולה להיות עוד מלכודת דבש עבור גל וגם עבורינו תומכיה, שהמטרה האמיתית מאחוריה היא להרים את יהודה הנוכל הפייק מהאמזונס יקיר ההפקה ואת קארין יקירת נפשו של עוז שכבר מתחילת העונה הוא דוחף אותה ומקדם אותה לגמר ואף ניסה לבנות את כל העונה מסביבה, ובמידה שגל ולינור ייפלו על שניהם, הצופים עלולים להזדהות דווקא עם יהודה וקארין שיראו בהם קורבנות ולהביא אותם לגמר. וכך תושג למעשה מטרתו האמיתית של עוז. כי כרגע ליהודה יקיר ההפקה אין יותר שום קונטרה בבית מאז שגל הודחה, כי כל השאר חבורה של פחדנים עם הזנב מקופל בין הרגליים. גל היחידה שהיתה אמיצה מספיק לעמוד מול יקיר ההפקה הנוכל הפייק מהאמזונס ולהגיד לו את כל האמת בפרצוף. ואפילו עוז הנוכל הכושל הבין את זה. ולכן אני מאוד מקווה שגל תהיה חכמה מספיק כדי לא ליפול למלכודת הדבש של עוז הנוכל הכושל ולשחק לידיו.

מה שכן, ללא ספק מדובר בהודעה הכי משמחת מאז שגל מובילת הסקרים לאורך כל העונה הודחה שלא בצדק ע"י ההפקה שעשתה לה סיקול ממוקד והעלימה אותה גם בפרק ההדחה שלה. גם אם זה רק לצורך משימה.

אך אם להפקה הזאת היתה אפילו טיפה קטנה של הגינות הם היו מודים בטעותם ועושים כמו בעונה 8 של זק, גלגל הצלה שבו הצופים ורק הצופים יבחרו ויחליטו האם להחזיר את גל שהכי מגיע לה להיות בגמר לגמר או לא.
מצד אחד אתה מביע אי אמון אבסולוטי בעוז,מצד שני בסיפא של דברייך אתה מבקש ממנו גלגל הצלה.כלומר אתה כן מאמין בו?

לגבי קונטרה ליהודה בבית-רמי ופה הגו'רה שלו זה לא קונטרה? אמנם קונטרה פחדנית אך עדיין קונטרה ועובדה שרמי עדיין שם בעיקר בגלל יהודה.

סטילהוק1

Well-known member
מצד אחד אתה מביע אי אמון אבסולוטי בעוז,מצד שני בסיפא של דברייך אתה מבקש ממנו גלגל הצלה.כלומר אתה כן מאמין בו?

לגבי קונטרה ליהודה בבית-רמי ופה הגו'רה שלו זה לא קונטרה? אמנם קונטרה פחדנית אך עדיין קונטרה ועובדה שרמי עדיין שם בעיקר בגלל יהודה.
אל תתבלבל אפילו לרגע, אני לא מאמין לשום מילה שיוצאת לעוז הנוכל הכושל מהפה וצמד המנחים השפוטים שלו. הוא שיקר ורימה יותר מדי פעמים שאני יאמין אפילו למילה אחת שיוצאת מפיו.

מיק83

Well-known member

בגלל שזו מלכודת ידועה מראש. הרי לינור וגל חמים על יהודה, קארין וגוזי (כל אחת ובחירתה).

עדיין זה בידיים שלהן לא ליפול במלכודת.

אגב, התעסקות אובר של גל ביהודה מחוץ לבית - תורמת רק ליהודה. חבל שאין מישהו בסביבתה שאומר לה זאת.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בגלל שזו מלכודת ידועה מראש. הרי לינור וגל חמים על יהודה, קארין וגוזי (כל אחת ובחירתה).

אגב, התעסקות אובר של גל ביהודה מחוץ לבית - תורמת רק ליהודה. חבל שאין מישהו בסביבתה שאומר לה זאת.
מה את חושב על זה שלינור תחממם את תום ורמי על גוזי עוד לא בא לי לראות אותו עצבני זה לא כיף

mariamma 86

Well-known member

אין לה שליטה על זה. היא חמה עליו. והיא תוציא את את כל התיסכול שלה עליו. וזה רק ירים לו

אלזה4

Well-known member
אין לה שליטה על זה. היא חמה עליו. והיא תוציא את את כל התיסכול שלה עליו. וזה רק ירים לו
זה מה שאת מקווה שיקרה...
את לא יודעת מה יקרה בפועל..
50 אחוז סיכוי שהיא תשרוף לו את הזכייה השבוע.

nicknick

Well-known member
בא לי שזהבה תזכה בקטע אירוני , רק על זה שהיא מורחת את כולם שהיא רוצה שהם ישארו.

אלזה4

Well-known member
בא לי שזהבה תזכה בקטע אירוני , רק על זה ושהיא מורחת את כולם שהיא רוצה שהם ישארו.
אז אצלי בזמן האחרון...בגלל שכל התכנית הזאת הפכה להזייה בעיני..
(הדחות - לא לפי דינמיקה בבית אלא לפי רשימות שעוז מנוט).
אין לי בעייה שזהבה תזכה.
בקטע אמיתי.

אלזה4

Well-known member
אני מאמינה שגל הסכימה לחזור - אחרי שהובטחו לה דברים שהיו לשביעות רצונה.
שכל אחד יפרש את המשפט שלי כראות עיניו...

מיק83

Well-known member
אני מאמינה שגל הסכימה לחזור - אחרי שהובטחו לה דברים שהיו לשביעות רצונה.
שכל אחד יפרש את המשפט שלי כראות עיניו...
זה לא משנה מה הבטיחו לה להגיד להם במשימה וכדומה..

בסוף ״המנגינה״ בשליטת עוז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה