שלום

ז י ק ו

New member
אז פה הבעיה?

שגבר ישלוט וינהל מה שאמור להיות מרחב נשי האומנם? אז בנות, למען הרגיעה הכוללת אני לא ממש מנהל את חייכם, לא ממש מעניין אותי לעשות את זה ובטח לא לחסום את המרחב הנשי כאן בפורום. המטרות שלי ראשיות ועיקריות, ולא ניהוליות אינטרסנטיות. אני כאן כדי לקדם את הקהילה הגאה בקהילות תפוז אני כאן כי אני חושב שיש לי מה לתרום לפורום אני כאן כדי לקדם את קהילת הלסביות בארץ אני כאן כדי לעזור לליבאה אצילית בניהול אני כאן כי אני חושב שאני חמוד..
שכחתי משהו? בידידות ..

girlcott

New member
זאת לא הנקודה

לא חשבנו לרגע שמניעייך הם מרושעים בשום צורה.. אני אשאל אותך שאלה פשוטה- היית רוצה, כלומר, היית חושב שזה המצב האופטימלי שבחורה תנהל פורום הומואים?

אני שמחה שאת כאן

אני יודעת מניסיוני האישי שאת צודקת . יש הומואים שלא יודעים ולא מבינים לסביות בשיט ויש לסביות שלא יודעות ולא מבינות הומואים בשיט עיקר הבעיה בתזה שלך היא חוסר הרצון לדעת . יש לי שלושה חברים הומואים קרובים אלי במיוחד ושעות על גבי שעות התרגזתי על דברים טיפשיים וחסרי היגיון שטענו על לסביות והסברתי להם והסתברש גם לי היו לא מעט דעות סטריאוטיפיות על חיי ההומואים והאמת שהחכמתי- מודה ! יש מאבק פוליטי ומשפטי וחשוב שבאסטרטגיה נראה איחוד אבל רק שם ??!! ותו לא? אני לסבית . - זהו פן אחד מיני רבים שמכילים את אישיותי ואני לא בוחרת את אלו שנקראים בפי חבריי על פי נטייתים/ן המינית . וכשזה נוגע בבני אדם הומואים לסביות אולי כאן יש מקום למרחב הדדי . העובדה שכרגע זיקו עוזר לי אינה אומרת שהוא שולט - אני המנהלת של הפורום ואני לי אין כוונה לשלוט. הנקודה שלך מובנת אבל הטעות שלך שהרצון הוא להעשיר את המרחב האישי ולא לפגוע במרחב הנשי שלך, לביאה אצילית

girlcott

New member
יש בזה משהו..אבל........

אבל, אל תשכחי שהוא פורום שרק נפתח תני לו זמן להתפתח, לעצב אופי ולמשוך עוד נשים. אני מקווה מאוד שעם קצת יותר הקפדה מצד ההנהלה, ואולי עם התרחבות מעגל הנשים (וגברים שישמרו על התנהגות הולמת) הפורום יתפתח לפורום מוצלח. ואת, אישית, יכולה לנסות לתרום לזה גם אם המתכונת הנוכחית לא מקובלת עלייך... (גם עליי לא, האמת)

pumiky18

New member
אהה

אני סולדת מנשים שעדיין יש את תסביך השוביניזם הזה...דיי, נגמר יש דברים יותר חשובים שקורים בעולם...יש נשים באיראן שהולכות יום יום עם שמיכות פשוט, ומדוכאות בצורה אכזרית...יש נשים שסובלות מתקיפות שונות למיניהם (מין ואלימות)...זה שגבר מנהל את הפורום- למי איכפת, סחטיין אפילו..הנושא של הפורום לדעתי הוא נושא מקרו- כלל עולמי של כולם. מספיק עם רגשות הנחיתות הללו של גברים שולטים בעולם גברים פה גברים שם... כמו שלמשל יש פורום חיפה אליו נכנסים אנשים שהם לא מחיפה יש גם פורום לסביות שגם אנשים שהם לא לסביות נכנסים....יאללה קחי הכל באהבה...תשמעי מה לאנשים יש להגיד ואם לא נאה לך אז תתעלמי...

girlcott

New member
זה ממש לא העניין, ניראה לי...

זה לא ענין של שליטה או פמניזם או כלום סתם של הגיון פשוט.... כמו הדוגמה עם פורום חיפה- נכון, הגיוני שאנשים לא מחיפה יכתבו בו, והגיוני שגברים יכתבו בפורום הזה....אבל האם זה הגיוני שמנהל פורום חיפה יהיה למשל מכפר סבא? זה טיפשי......

pumiky18

New member
למה לא?

אם חיפה מעניינת אותו מאוד, והוא רוצה לקדם אותה אז למה לא? עד שזיקו (מנהל הפורום) לא הקים את הפורום הזה...לא היה פורום כזה. משמע שזה ממש לא משנה..העיקר שיש - כל הכבוד.

ז י ק ו

New member
היי ..

כרגע לביאה אצילית נמצאת בעיסוקיה הפרטיים ולא תיכנס כל יום לפורום אני אשגיח עליו מלמעלה ואעדכן כל מה שצריך. לביאה בכל אופן קוראת את כולם ותגיב כשרק תוכל. ושוב אני חוזר ואומר שהמטרה היא להגדיל את פלח אשכול גאווה בתפוז. הקמתי והרצתי כמה פורומים כאן והקמתי את הפורום הזה ויש עוד אחד בדרך, בחבלי לידה שייועד לקהילה הורודה הדתית בארץ. כל פירגון ועזרה מצידכן רק יעזור ויועיל.

מור~!

New member
אז בואו נכפיל את כל 700 הפורומים

שקיימים (לא נורא שאם נוריד את כל הכפילויות שיש עכשיו, ישארו 300, וגם זה לא בטוח) כדי שלתפוז יהיו יותר פורומים והתשובה הרישמית של הנהלת הפורומים היא שפורום נשים בלבד אמור לעסוק בתרבות, בעוד הפורום הזה יציג את הפן המיני של הקהילה אם אתם, זיקו ולביאה, מעוניינים להפוך את זה לפורום תרבות, דאגו קודם לבטל את נשים בלבד

../images/Emo45.gif

עדיין לא ברור לי למה לסביות צריכות גם פורום תרבות וגם פורום סקס, כאילו זה נועד לשתי אוכלוסיות שונות. עוד יותר לא ברור לי למה הנהלת פורום הסקס של הלסביות (כביכול), נמצאת בידיו של גבר. מה הוא קשור לסקס הלסבי? עם כל כמה שהוא נחמד ואולי גם מנהל טוב, אני עדיין חושבת שמקומו לא כאן (לפי הגדרת הפורום הזה ע"י הנהלת הפורומים). אם פספסתי את הרעיון של הפורום הזה, אז חבל, אבל מנקודת הראיה שלי, הפורום לא תואם לשמו. "חבורת גברים שמזילים ריר על שתי נשים שנוגעות אחת לשניה בציצי" נשמע כבר יותר מתאים, ואני מבטיחה שלסבית שמכבדת את עצמה לא תכנס לכאן, אם היה לה מושג מה תוכן ההודעות ומי מנהל את הפורום. אישית, נפגעתי. דינה

girlcott

New member
עקרונית, הן (אנחנו) לא צריכות...

שתי פורומים,את צודקת... אבל פורום נשים בלבד, מהרושם שלי היה בעיקר קבוצה מאוד מצומצמת וסגורה של בנות, עם דיונים מאוד ממצומצמים... הבנתי שבשביל זה הפורום הזה קם...להווה תוספת לדברים שאין להם מענה בפורום נשים בלבד... זה שהפורום הזה התחיל בדרך לא מוצלחת במייוחד זה נכון, אבל אפשר להסיט אותו למסלול מוצלח יותר....את מוזמנת לעזור.. ולגבי עניין הניהול כבר אמרתי את דעתי, אני מסכימה איתך לגמרי. אני גם חושבת שיש הודעות בפורום הזה שהיו צריכות להימחק בדיוק אלו עם רוח של גברים שמזילים ריר על לסביות...אבל זה לא נעשה לצערי... הפורום הזה לא צריך להיות תחרות לפורום נשים בלבד, להיפך, אולי אפילו נוכל לאחד אותם עם הזמן (?)... יומטוב, רוני.

girlcott

New member
זיקו....לא ענית על השאלה שלי

האם היה מקובל עלייך שאישה תנהל פורום גברים בלבד/הומואים שאת החלק ממנו? זה ניראה לך במקום? תענה בכנות.....

ז י ק ו

New member
ברור !

אכן את צודקת אחותי.. שברומא תיהיה רומאי וכמובן כאן, בפורום לסביות תיהיה לסבית.. אבל כרגע אין באפשרות לביאה אצילית לנהל את הפורום בפול טיים ג'וב ולכן אני כאן. אני באמת רוצה להיות איתכן ולא נגדכן ומוצא לנכון שיש גם להומואים יש מה להגיד על ועם לסביות. ובאותה הזדמנות נשמח לקבל מכן מאמרים שכתבתן ונוכל לפרסם כאן בפורום ספרו לנו על אירועים שאתן יודעות שיש בקרוב וכל דבר בעולה על רוחכן שיעשיר את הפורום. אם יש הודעות שלדעתכן צריך להוריד למחוק או להגביל משתמש אז תאמרו לי.

למעלה