שלום

girlcott

New member
נכון וזאת בדיוק הנקודה..אנחנו משניו

משניות... זה המהות של חברה פטרירכלית אנחנו "האחר" השונה המין השני ובגלל זה מקובל שגבר ינהל פורום נשים ולא להפך.... זאת הדוגמה האולטימטיבית שמוכיחה את הטענה הזאת יותר מכל. עליי זה לא מקובל,זה כ"כ מגוחך שהפורום בעל הנושא הכי נטול גברים בעולם ינהול ע"י גבר... אבל הבנתי שהסידור הזה הוא זמני...אני אני אבלע את כעסיי ואשתוק, בתקווה שזה ישתנה....

שלום

מה הפורום הזה אמור להביע? מי אלה המנהלים?.... (אני הרבה יותר ידידותית ממה שזה נשמע)

pumiky18

New member
טוב אין לי כח לחכות שתענו לי אז...

אני פשוט אשער שענית שכן - חברה מטריאכלית עדיפה על פטריאכלית.. אז למקרה וככה את חושבת...אז מה שאת עושה פה זה בדיוק מה שאת לא רוצה שיקרה....אני אסביר עצמי...הפטריאכליות מביאה לאי שיוויון ברור...וזה מעצבן ולא רצוי..אבל ברגע שרוצים חברה מטריאכלית יש את אותו אי שיוויון...אז בעצם לא יצא מיזה כלום...אפשר לומר בעצם את אותו הדבר על הפמיניזם - לכן כדרך אגב אני לא מסוגלת להבין נשים שקוראות עצמן פמיניסטיות...זה בדיוק באותו דרגה של השוביניזם... אהה בקיצור ..דיי, אני מרגישה שאני תוחנת מיים ... בקיצור זיקו אתה אחלה גבר...לביאה אצילית את אחלה אישה..הכל טוב ויפה.. וזהו... אני מפסיקה להתדיין על זה...

girlcott

New member
לא ולאאאאאאאא...................

חברה מטריארכלית ממש לא עדיפה על חברה פטרירכלית...... כמו שהיא אמרה, כי זה אי שיוויון פשוט בכיוון השני.....יש למשל שבט כזה איפהשהוא במזרח (ממש שכחתי איפה), שהנשים פשוט שולטות בהכל...הגברים נחשבים כייצורים נחותים מוחית, והם אפילו לא חלק מהתא המשפחתי, אלא רק עוזרים קצת לגדל את הילדים של אחותם, במקרה שיש להם. גם לגבי הריונות, בשבט הזה מלמדים את הילדים שהגברים רק "מרססים" את הביצית של האם וגורמים לתינוק להתחיל להתפתח אבל שאין בעצם קשר גנטי לאב.... ממש דיכוי, אין ספק! ולגבי פמניזם! צר להודיע לך, אבל פמניזם=שיוויון. פמניזם זה לא ההפך משובניזם. אומנם תנועות פמניסטיות תמכו ועדיין תומכות בהפליה לטובת נשים- אבל זה כהעדפה מתקנת כפי שניתן לאוכלוסיות מופלות רבות... אבל זה כדי להגיע לשיווין, לא כדי להעביר את השליטה לידי הנשים..... עכשיו די לויכוחים הבנאליייייים!!!!!!!!!

pumiky18

New member
סליחה אם עצבנתי אותך

אני איתך בעניין של לא להתווכח יותר... והשבט הוא שבט האמזונות.

זיקו

לא זכור לי שעניתי לעצמי ולא הבנתי את המהות של הפורום... הרי יש את "נשים בלבד". "לסביות" נמצא בקטגוריית סקס?

magicgirl

New member
מנסים לחטוף לנו את הפורום...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

magicgirl

New member
זה היה בבדיחות הדעת

אני חושבת שנעשה פה משהו טוב ורציני ! וזה שיש פה מנהל אחד גבר הומו אני חושבת שזה עדיף על גבר סטרייט שינהל פורום "לסביות"...(אני לא צריכה להסביר למה,נכון?) אז בכל אופן בהצלחה בפורום החדש

81נמסטה

New member
לדעתי הפורום הזה הוא ממש בושה

עדיף שתחליפו את השם ל"פורום לגברים שאוהבים להזיל ריר על שתי בנות שנוגעות זו לזו בשדיים".

pumiky18

New member
ובכן....

יש משהו בדברייה...אמנם הפורום הזה הוא ממש לא בושה, ואני שמחה שיש פרורום כזה אבל עם זאת יש גם גברים שבטוח נהנים להכנס ולראות מה הולך פה בגלל שזה "לסביות"...

81נמסטה

New member
כי זה שאנחנו באותה קהילה

זה למטרות אסטרטגיה פוליטית ותו לא. הומואים לא מבינים שיט בלסביות. ולהיפך. אין קשר. וזה שגבר ישלוט וינהל מה שאמור להיות מרחב נשי.. ובכן לכמה מאיתנו עלולה להיות בעיה עם זה. זה יותר מדי מזכיר לנו את החיים.

ובכל זאת

המטרות הפוליטיות האלו, הן בדיוק מה שיפשט לנו את החיים. נישואים חד מיניים זה גם להומואים וגם ללסביות כנ"ל האפשרות החוקית לאמץ את הילד של בן/בת זוגך או סתם העלאת המודעות לקיומנו כדי שאני והחברה שלי (אם הייתה לי כזו) נוכל להתנשק ברחוב בדיוק כמו כל זוג אחר בלי להרגיש כמו חייזריות. וחוץ מזה - מה לעשות, אני אישית מתחברת הרבה יותר טוב להומואים מאשר לסטרייטים. משהו בפתיחות, בסובלנות, בקשיים המשותפים פשוט מושך אותי אינטלקטואלית הרבה יותר. אז בכיף, לסביות, הומואים ושאר ירקות. האינטרס של הפורום הזה, כמו שאני רואה אותו, הוא לדון בנושאים הקשורים ללסביות, לא לאכלס רק אותן. פלורליזם זה חשוב גם בתוך עצמנו!

girlcott

New member
מצד אחד כן, מצד שני בשביל זה יש

פורומי גאווה לסוגיהם השונים אם זהות מינית, גאווה, ויש עוד המון אם זה היה פורום הומואים, האם זה היה מקובל שתהיה מנהלת? אני ממש לא חושבת. לפי הטענה שלך, בעצם מה מבדיל בין פורום לסביות לסתם פורום גאווה? כלום.. אני חושבת שצריכות להיות מנהלות... הרי שלא בוחרים מנהלות לנהל פורום הומואים, ולא בוחרים מישהו שלא שייך לקהילה לנהל פווום שלו...לא יבחרו אוכל בשר לנהל פורום צמחונות, ומה לעשות, זיקו אינו שייך לקהילה הלסבית... אין לי שומדבר אישי נגדו, יכול מאוד להיות שהוא בנאדם מקסים, ולפי הרושם שלי בנתיים הוא באמת כזה, אבל הוא לא לסבית, או בי , או אישה... אין לי בעיה שיהיו גברים בפורום הזה, בכיף אפילו...אבל שגבר ינהל אותו? אני חושבת שזה מגוחך משהו....

girlcott

New member
דיי בקלות אפילו

תקראי (את בחורה,נכון?) את ההודעה הקודמת שלי...... תהפכי את הסיטואציה..ניראה לך הגיוני שאישה תנהל פורום הומואים? אז למה זה הגיוני לנו אחרת? כי אנחנו רגילות לשליטה גברית בכל תחום? כאן לדעתי זה לא מתאים....

למעלה