שלום חבר'ה.

ל י א ן69

New member
../images/Emo14.gif../images/Emo14.gif

איזה כואב זה לב שבור. הציפייה, יתקשר או לא? לדעתי ברגע שמבקשים ספייס זה אומר שכבר האהבה לא כמו שהייתה. או בכלל קשה לו המצב, אולי הוא מרגיש שהוא נסחף קשה, ובמקום להרגיש טוב עם האהבה ומה שיש לכם זה מקשה עליו? אז הוא צריך קצת זמן לחשוב ולהירגע. אבל אם הוא באמת אוהב הוא יחזור, הוא יחפש אותך (כן תני לו לעבוד קשה בחיפושים
). אז תני לו את הזמן שלו בלי טלפונים בלי SMSים למרות שזה קשה. והזמן יעשה את שלו. אז
תנסי להיות חזקה. If you love someone set them free if they come back they are yours if they dont they never were

ל י א ן69

New member
זה משפט מאוד מוכר

שלדעתי אומר הכל. וזה קשור לתובנות, לתת לו את החופש שלו אם הוא חוזר אז הוא אוהב אם לא אז ממשיכים הלאה.

מוכר מוכר

מאידך בסטטוס שלנו..זה לא בהכרח נכון, יש שיקולים אחרים שהם חלק מתוך פאזל חיינו.. החלק האחרון אומר אם הוא לא חוזר הוא מעולם לא היה <בתרגום חופשי> ועל החלק הזה אני מוחה

ל י א ן69

New member
אני רואה את זה ככה...

לא שהוא מעולם לא היה. אלא בזמן האחרון, בזמן שהיא ממתינה, אם הוא לא חוזר הוא לא אוהב.

ל י א ן69

New member
paa6k ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נא לא לפרסם מספרי טלפון על גבי הפורום אתה מוזמן לרשום הודעה חדשה ההודעה עם המספר נמחקה.

"זה לא את...זה אני.."

זה המשפט שלו בעצם....אני אוהב אותך אבל צריך ספייס.....נו באמת. די...תפנימי. הבחור שומר אותך על אש קטנה...למה שיפסיד הכל? הוא מחפש בנתיים תחליפים ואם חלילה לא יהיה משהו טוב יותר באופק הוא יודע שאת תמיד שם בשבילו. אז זהו שלא!!! את פשוט לא!!! שיחפש את החברים שלו, ואת? גם את תחפשי את האחד האחר שלך..... ומעבר לזה, אני חושבת שהוא מפגין חוסר רגישות כי בכל זאת קשר של חצי שנה לא מסיימים כך, הוא צריך להבין שיש לך רגשות ושהיה ביניכם קצת מעבר לסטוץ, אז גם אם ירצה אותך חזרה ....אני הייתי חושבת על זה פעמיים.

הוא לא מעוניין בך בובה...

וזה כל כך שקוף. כואב לשמוע כואב להגיד. אבל כדאי לך להמשיך הלאה. לא למושט הבא אלא לסלמון השמן והעסיסי.. הלך נסיך יבוא מלך.. :)

טוב, אז התשובה היא חד משמעית

אני מבינה שאף אחד לא עושה הנחות לבחור, כולם כאן סבורים שאני כלי משחק בידיו בשלב זה. ועם כל תגובה, זה מתחוור לי יותר ויותר כמה נאיבית אני. תודה חברים, אני הולכת לקנות חב' טישיו חדשה, תיכף אשוב.

gimel9

New member
מכירות סוף העונה עוד לא התחילו.

ויחד עם הטישיו קני לך חיוך חדש, וקריצה חדשה, ומבט חדש

לא נותר לי אלא להסכים עם הרוב

הוא שומר אותך על אש קטנה החוצפן, מתוך תקווה שתמיד תהיי שם לספק את צרכיו. ואת יודעת מה תהיה הנקמה המתוקה ביותר? אם תחליפי את את המודל.

למעלה