שלום חבר'ה.

שלום חבר'ה.

אני בתפוז כבר המון זמן, ואני שמחה על הפורום החדש הזה. בכל אופן,הייתי חייבת להצטרף אליכם, ולכן שיניתי את שמי. אני את הפרטנר שלי לחוויה האסורה הכרתי על דפי אחד הפורומים. בכל אופן, אני עדיין מאוהבת בו מאוד. רק שהוא, כנראה כבר שבע ממני. מה לעשות? אנא עיזרו לי.. כן,כן, יודעת, הרבה דגים בים, בלה, בלה, בלה, לא רוצה עוד דגים, רוצה את המושט שהיה לי כל כך טעים. הוא כבר לא מתקשר, לא שולח SMSים, בכלל נראה לי שהוא מצא כבר חוויה חדשה. קשה לי לקבל את העובדה שמה שהיה בנינו הוא רק קשר קצרצר וחולף של חצי שנה, שרק הביאה איתה טעם של עוד. אני עצובה שהדג שלי שחה ממני
, אשמח לשמוע את דעתכם. ( דרך אגב שאלתי אותו, והוא אמר שהוא עדיין אוהב, רק שהוא צריך קצת ספייס?!
)

enigomontoya

New member
סבלנות

תשובת ההגיון - תני לו זמן. ירצה לחזור יחזור, לא ירצה, תקני חכה תשובת הרגש - המון טישו, עוגות קרם, שיחות ארוכות עם החברות ובובות וודו

gimel9

New member
אינך יכולה להכריח אותו. לא רוצה

לא יעזור. אז: א. או שתעברי למקום אחר, הרפתקאה חדשה - המתכון המושלם לניחומים

תודה על כל העיצות..

השאלה שלי היא, האם יכול להיות שמישהו יאהב, אבל ירצה להתרחק? אם היה אומר לי, סורי, יקירתי, לא אוהב אותך יותר. אז הייתי מבינה, לא הייתי מבולבלת,
כמובן, ערימות של טישיו וזהו.. מתגברים ממשיכים, אבל הוא אומר שהוא אוהב, ושאחכה..
, לעניות דעתי, אם אוהבים, רוצים להיות ביחד, תמיד. אם רוצים להתרחק, סימן שלא אוהבים. נכון או לא נכון?

enigomontoya

New member
אז אמר...

למה לא להחזיק אותך על אש קטנה ? מדי פעם משעמם, מתקשרים, סקס נחמד. "חכי לי כשיהיה לי זמן בשבילך. אהה, כן, מאוד אוהב אותך אבל צריך זמן לעצמי. ניפגש שוב כשיהיה לי זמן ואהיה חרמן." (וסליחה על הבוטות)

לדעתי לא אוהב.....

אחרת היה רוצה להיות איתך. נקודה. מה שאת צריכה לעשות זה לא להראות לו כמה את שבורה/רצוצה וכ'ו אלא לשחק את אותו המשחק....תתעלמי!! בפעם הבאה שיתקשר (והוא יתקשר, אם לא עכשו אז עוד חודש), פשוט לא תחזירי טלפון(אני יודעת, זה קשה אבל רק כך הם מבינים), תשחקי בו בדיוק כמו שמשחק בך. והוא משחק. תראי....קשרים כאלה ממצים את עצמם לאחר תקופה....תמשיכי הלאה ותשמרי את הזכרונות הטובים. מחזיקה לך אצבעות

אור36

New member
הייי../images/Emo24.gif

הוא אמר לבד שהוא זקוק למרחב שלו,הניח את הקלפים על השולחן,לא נתן לך להמתין באשליה,עכשיו הכדור אצלך,ותעשי איתו כמו שאת מבינה,ורק אייך שאת מבינה,לבכות ולהמתין לא כדי בגילגול חיים הזה.את זה יש לנו מספיק.בהצלחה בכל דרך.

אני איתך אור

ולמתוקה, הוא אמר שהוא צריך חופש אז פשוט תני לו. היה יכול להיעלם לך גם בלי להגיד כלום....
בואי אלינו לקבל חיבוקים כשעצוב בפנים

johnyshoaly

New member
הלב הלב

וזה כל עצם העניין. איך שומרים על הלב? מכיוון שהקשר הרומנטי של הבגידה מעצם הגדרתו מוגבל ע"י המציאות של ילדים/משפחה/הורים לכן בד"כ הקשר שאנחנו מחפשים שומר על מאזן אימה ע"י מציאת בן זוג נשוי או במצב דומה. אבל על הלב לא ניתן לשמור שהרי אנחנו מחפשים מלבד סקס נהדר גם רגש וחום ותמיכה והדדיות לכן נקשרים לבן זוג השני ואז מרקיעות הציפיות שחקים. בקיצ' מתוקה מדבש/כדבש/עם דבש הגיע הזמן לעבור הלאה, קשר שכזה לא יכול להיות בכפיה מאחד הצדדים. אם יכולת בטח היית מוציאה את המושט מהברכה ושמה אותו באקוריום שלך
. אבל תתמודדי עם זה, הוא לא שלך. צר לי, מכיר את ההרגשה ואת הכאב העצום, אפילו אפשר לומר הרגשת בגידה, והאכזבה למרות שאסור להגיע למצב הזה. אין פתרונים, תחליטי אם את מוצאת לך קרפיון או שמה תעדיפי דניס ע"פ המושט או לחילופין אפשר להגמל מחיות ים שונות למיניהן הרי לא תרצי להתעסק עם
(למרות שיהיה כיף לקבל מסג' מ-8 זרועות)

טוב, בהחלט גרמת לי לחייך עכשיו.

תודה ג'וני. ואתה כל כך צודק בקשר ללב. למעשה ברגע זה בא לי לבשל את המושט שלי. נחשוב על קרפיון, ברגע שאצליח להחזיר את כל החתיכות השבורות של הלב. והאמת, עשית לי עכשיו חשק לאיזה מסאג' טוב... הולכת לחפש שני ידיים בתור התחלה, אחר כך אעבור לעוד כמה זרועות. אוהבת אתכם..את כולכם.. ותיזכרו, אהבה עושים באהבה, או שלא עושים בכלל.

johnyshoaly

New member
ועל משקל החומוס

אז יאללה חומוס בוגדים!!! מדליק לך את ה
, תוכלי לצלות אותו חי

אור נשמה ../images/Emo13.gif

אתה בצד הגברי ונראה לי גם בהזדהות רצינית עם הבחור, אז מה דעתך לענות לי ובכל הכנות, כשגבר אומר תניחי לי כרגע, מה הוא מצפה, שאניח לו, או שאמשיך לחזר אחריו אני? אני מצטערת שאני לא מניחה לזה, אני לא רוצה פשוט לחתוך משהו כלכך טוב בגלל אי הבנה.

אני

חושבת שלא כדאי לך לרדוף אחריו. אם הוא לא רוצה יותר זה רק יטריד אותו. לך זה מרגיש עוד טוב אבל כנראה שלו זה כבר לא. אני מקווה שלא כתבתי בצורה מכאיבה מידי. הייתי שם. הנה עוד חיבוק

אור36

New member
../images/Emo13.gifבכנות.............

אם הוא אומר תניחי לו כרגע, תניחי לו כרגע,אל תמשיכי לחזר אחריו,אל תהפכי את עצמך לפאטטית ואל תעשי דברים שיגרמו לך לא לאהוב את עצמך בבוקר למחרת,

מתוקה../images/Emo140.gif

אמר שהוא צריך ספיייס אבל עדיין אוהב? והאמנת?????????? בטח שמעת כבר הכל הוא יחזור אליך ,את יכולה להשיג טוב ממנו,,ועוד ועוד.. אבל זה לא ככה , מאמינה שכואב לך כולנו היינו בסרט הזה , אומנם אין כמו המושט שלך לנו היה בסך הכל בורי
,אבל תאלצי להרפות ומהר ,ואולי גם את זה אמרו לך אבל זה מה זה נכון..הזמן הוא התרופה בהצלחההההה.

johnyshoaly

New member
אכן הזמן הוא ../images/Emo184.gif

אבל היא מרה כ"כ וצריך כמעט כל יום להחליף את ה
ושום
על המשקפיים לא עוזר אין שום
שיעלים את הכאב וכמה שתיהיה
לא יעזור לך כלום

כשהרגש עושה באנגי..

ראשית אני חושבת שאת בפאתי תהליך לא פשוט ההשלמה עם האין היא הקשה מנשוא, החלל ענק שלא ממש יודעים מה עושים איתו... הרגש שלא ממש ממהר לגווע ונותר יתום.. אני הייתי ממליצה לך לקחת את הדברים לאט.. לכאוב.."להתאבל" .. כי רק אחרי שתתפרקי לחלקיקי רסיסים קטנים ,תראי את הזוהר שבהם.. ותוכלי "להרכיב" את עצמך שוב , לבד, כמו שאת בלעדיו.. לקפוץ לקשר או "קשר" אחר ישאיר אותך לדעתי מצולקת יותר.. זו נחמה ריגעית..שלא באמת מנחמת.. והייתי עושה גם חושבים..הוא ביקש ספייס? מה חנק אותו...? "הדרך ארוכה ומפותלת אני נפל וקם נופל וקם..."(מוקי) בהצלחה אנחנו פה כדי לעזור לך במהמורות...

אנטוני2

New member
אכן הבחור שבע

היי מתוקה אני אוהב אותך , אני רק צריך מעט ספייס , זה המתכון הידוע והבדוק להשאיר אותך על אש קטנה, הוא היגיע להכרה שאת בבחינת דג הלכוד ברשת (שהרי בדגים אנו עוסקים) וכול מתי שרק ירצה את מגיעה ומתכופפת, תרתי משמע , כך מכול מקום אני מתרשם שתנהגי במקרה שהוא יחדש את הקשר,מעטים המקרים שקשרים מסוג זה מאריכים ימים, אני מתרשם שבקשר הזה פתחת גם מעורבות רגשית , שהרי את עצובה ומאוד רוצה ואוהבת את המושט שלך, אגב איך את אוהבת לאכול את המושט שלך ?? ומכוון שכך, אולי כדי לסגור את הסיפור הזה שהרי מעורבות רגשית היא ככדור שלג ההולך ומתגלגל צובר תאוצה ,שבסופו הכאב גדול יותר , ומי יודע עוד איזה בעיות יהיו, את הרי לא מתכוונת לפרק את החבילה שלך, ממליץ לך לקחת את המצב הזה כאיתות, כנורה אדומה לסגת, ולפתח דבר חדש , אין כול הגיון בלהתעקש על קשר שבעתיד יגרום לבעיות וכאבים גדולים יותר, יום טוב

למעלה