שירשור דמות אהובה!!|זבנג|

Sakura Kinomoto

New member
הייי!!! אמממ..

לי יש בערך שתי דמויות אהובות!!! אחת אינויאשה אבל אין לי ממש הסבר למה אולי כי הוא ממש ממש מצחיק וחמוד והשניה זאת סאנגו כי היא ממש חזקה אבל מאוד מתוקה!!! אוי באקה! קוראים לי אנאי כן אני יודעת שם מוזר עכשיו שהתחלתי תיכון כוווולם שואלים אותי על שם מה טוב קוראים לי אנאי על שם אגדה אינדיאנית דרום אמריקאית (אמא שלי מארגנטינה)וכשנולדתי נראתי כמו אינדיאנית אבל זה עכשיו לא חשוב פפפווורררווםםם אאאייינננוווווויאאשששההה!!!!!

GoOni

New member
אני גוני,

ואני הכי אוהבת את הפרעוש הזה שעקץ את לא זוכרת מי. הוא היה מצחיק. (טוב, אני אשתוק.)

De-Panther

New member
שששששש אסור לקלל../images/Emo3.gif|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

(טוב נו זה היה בצחוק וכל זה
)

17סיסי

New member
אני סיון...

והדמויות האהובות עלי הם.. קאגומה כי היא מתוקה וחמודה והשני הוא כמובן אינו האדיוט.. כן אין מה לעשות אני אוהבת אותם בטירוף!!

קוראים לי שיר (אפשר גם שירה-צ'אן)

ואני אוהבת את קוגה-קון
מחכה כבר לפתיחה השנייה שאני כבר אראה אותו וכמובן אני גם אוהבת את מירוקו הם כאלה מתוקים ומצחיקים
הוא וקוגה עושים צחוקים בסדרה במיוחד שקוגה ואינו רבים על קגומה ומירוקו מתחיל עם כל הבנות הצעירות וסאנגו מרביצה לו

היי. ../images/Emo13.gif

קוראים לי דפנה, ואולי חלקכם מכירים אותי מפורום "מנגה ואנימה" בהנהלת rocket.
אני דיי פעילה שם. ^^ שתי הדמויות האהובות עליי בסדרה הן קיקיו וסאנגו. הן בטוחות בעצמן וחזקות אבל מצד שני רגישות וטובות לב ביסוד. ושתיהן בישוג'ואיות!

סכנה...

עומדת... להפוך... לשלולית.. סוגדת... לסשומארו..*נמסה לשלולית מיץ צפוזים מרוכזת*

BaBy AnImE

New member
בינתיים אני אוהבת את כולן

בערך אותו הדבר.. אבל הכי את הפשפש ^-^

Bakura

New member
באקורה. דמות אהובה היא...

סשומרו, ואני די מחבבת את הזאתי עם הבומרנג... נראה מה נעשה לגביה. אחרי ססאשי אני אוהבת את אינויאשה (האוזניים! *-* והשיער... אני מתה על שיער ארוך....) ואת ססאשי גם בגלל השיער וגם בגלל הבגדים המדהימים, הציפורניים, זה שהוא שד, וזה שהוא הרע. אני אוהבת רעים עם שיער לבן... (באקורה,מוראקי,פגסוס,קאוורו למרות שהוא לא ממש נחשב כי הוא לא ממש רע ויש לו שיער אפור P: סשומרו,וכו' וכו', פשוט די ברחו לי השמות עכשיו.. אני אזכר בקרוב...)

Bakura

New member
וגם איש הזאב לא כזה רע....

מספויילרים שלא יפורטו פה, אבל קודם אני רוצה שהוא כבר יגיע.... נראה לי בפרק 30. זה חודש לחכות, אבל נשרוד.

קוגה-קון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|!

למעלה