שירשור דמות אהובה!!|זבנג|

De-Panther

New member
לא לא טל ההיא זו|זבנג|

Dracos Love אודי לקח את האייקון הזה בלי לשאול אותה

כן הבנתי את זה D:

פשוט מאי הייתה חדשה והשטלתה באכזריות על האייקון הזה וקראה לו שרגא.. ואז טל השתעשעה ונתנה לה.. ואז היא עזבה וגם מאי עזבה כי היא לא קראה את הספר החמישי והיו מלא ספויילרים ו.. הכרתי אותה בדיוק לפני שהביא עזבה אז גנבתי לה את האייקון *סיפורי שאיה בע"מ* ועכשיו אני סתם משתלטת על אייקון השף והרצל
טוב הרצל זה לא סתם הרצל הוא אלוהים.. לפחות האייקון שלו

Thestral

New member
היא אישרה לי אחר-כך../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif../images/Emo182.gif

אני יעל.^_^../images/Emo19.gif

ואני נורא מקורית, הדמות האהובה עלי היא אינויאשה.
אבל אני נורא אוהבת גם את מירוקו.^_^ באופן כללי, אני אוהבת כמעט את כל הדמויות. אבל קיקיו מעצבנת, ונארקו סתם לא מעניין.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifפרקים הבאים|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הבאים הבאים הבאים הבאים קיקיו ממש... אבל ממש... אבל ממש מעצבנת שתמות פעם אחת וזהו

harar8

New member
שמי הדר../images/Emo13.gif

והגמות האהובה עלי היא כמובן אינויאשה

יש שניים...

אינוישה- הוא חמוד, חזק, יפה, טוב לב ורגיש (למרות שלפעמים לא רואים את זה) ועוד סיבות שאני לא יודעת איך לתאר XD ושיפו- הוא מצחיק, חמוד וידידותי ועוד... אבל חוץ מזה אני גם דיי אוהבת את סאנגו

ff5

New member
אינויאשה וקאגומה.

שתיהם מצחיקים בטימטום המשותף שלהם. P:

אוקיי =]

קודם כל, היי.. קוראים לי חופית ^^ והדמות האהובה.. אמ.. סאשו! כי הוא מושלם! ^_^ וגם אינו-צ'אן מתוק! :} אה.. וכמובן, קאגומה! היא מותק!.. אבל רק כשהיא במינון הנכון P:

Yoley

New member
אתם יכולים לקרוא לי יולי,

הדמות האהובה עלי היא כמובן - אינויאשה ^_^ הוא בישי וחמוד. הוא לא 'מושלם' כמו אח שלו. הוא מסתיר ומתכחש לרגשות שלו (למשל, שהוא אוהב את קאגומה XP, שהוא נמצא איתה רק כדי למצוא את האבן), כמעט זאב-בודד שכזה. חמוד אמרתי? בישי אמרתי? ^^

ליסאן

New member
לפחות אני יוצאת שונה קצת ../images/Emo41.gif

אז ככה יש שתי דמויות שאני ממש אוהבת באינויאשה . הראשונה היא כמובן סשומארו המקסים
והשנייה היא (הפתעה....) קיקאו . אין מה לעשות אני פשוט מתה על הדמות שלה (כל הטראגיות הזאת פשוט אוהבת את זה)

למעלה