שבוע נעים

Digi Lista

New member
שבוע נעים../images/Emo152.gif

התגעגעתי
אחרי החפירות שהרצנו פה לפני שבועיים מצאתי את עצמי בקושי מוצאת זמן למחשב,התחיל לי החופש אז כמובן שצריך לדחוס לתוכו כול מה שאפשר ולא הספקתי.... בדיוק עכשיו חזרתי משלושה ימים באיזור המרכז באיזו סדנה רוחנית(לא בטוחה אם נהניתי או לא) וגם אצל העורך דין(זהו,חתמתי!לכבוד ראש השנה "המורה" תקבל עם שליח הזמנה למשפט...) וזה אחרי שבשבוע שעבר יצאתי למחנה עם הקבוצה הישנה שלי ב'בית הגלגלים' באיזור ירושלים-המחנה התחיל רשמית ביום רביעי ה12.8 אבל אני עבדתי עד ה13.8 ובכלל לא הייתי בטוחה עד הדקה האחרונה שאצטרף,בסוף הגעתי ל3 ימים מתוך החמישה.... אם זה לא מספיק יש לי בייביסיטר(ילדים בחופשה...),הרבה ריאיונות עבודה ובדיקת מקומות עבודה שהוצעו לי(למען האמת אני בעיקר צריכה להגיד כן להצעות ולכול מי שמחכה לתשובה אבל שום דבר לא מרגיש לי נכון ואני לא מדברת מבחינת שכר כרגע,אני לא רוצה להגיד כן ואז לגלות שצדקתי והמצפון שלי לא יתן לי לעזוב באמצע ולדפוק את מקום העבודה) או בדיקות לגביי לימודים(מחר אני נוסעת ליפו לריאיון לימודים למרות שהלימודים 5 דקות ממני,אבסורד אבל ככה הם רוצים בגלל שזה הסניף הראשי...) שבאופן ישיר נוגעות גם לעבודה(אם אין לי עדיין שעות מוגדרות ולא ברור כמה ארוויח קשה להתחייב) ויש לי עוד כמה פרוייקטים שצצו... אני רוצה לעשות פר"ח אבל אחרי שמילאתי את הטפסים גיליתי שאני צריכה לזרז את המשטרה כי אני חייבת תעודת יושר לצורך פר"ח ובגלל שבמילא התיק נסגר תוך פחות מחודש והייתי כבר במאמצים לשנות את עילת הסגירה(מ'חוסר עניין לציבור' ל'חוסר אשמה') נשאר לי לזרז את העניין ולהזכיר להם להעלים כול עדות לחקירה המגוחכת הזאת שבגללה עלול להידפק לי הפר"ח. הבעיה האמיתית שלי היא שאני עדיין הרוסה מהפרידה מהילדים ומצוות שאהבתי,אני מעסיקה את עצמי בהרבה דברים ואין חשש שאתאבד(תגידו,איך זה שדודו טופז ניסה כבר להתאבד פעם אחת,הוכיחו שיש לו הפרעה נפשית,נתנו לו להתראיין ואז כעסו עליו ואף אחד לא ניסה למנוע ממנו להתאבד?...אני לרגע קטן לא מצדיקה את המעשים שלו ובכול זאת לדעתי היה ברור מראש וחבל שתמיד מחפשים גיבורים טראגיים במקום למנוע אותם ולהתייחס לצד האנושי בסיפור ויש הרבה) אבל הגעגועים והמחשבות מציפים אותי כול פעם(זאת הסיבה העיקרית שפניתי לסדנה הרוחנית,אלא שחזרתי ברגשות מאוד מעורבים ואתמול כמעט פרשתי בסביבות הצהריים,כבר הקפצתי חברות מהמרכז שיארגנו רכב ויחלצו אותי...) ואני מרגישה שהלב שלי מאוד חסום...חוץ מיזה שביום אחרון לקייטנה בבית ספר קרה משהו שנפגעתי ממנו ברמות אדירות,אני לא צריכה להיפגע וזאת לא פעם ראשונה אבל זה עדיין ממשיך לאכזב(לכו תשקיעו בילד את הנשמה שלוש שנים ואז האימא תבוא וכהרגלה תיתן מתנות ויחס למי שלא מטפל בילד הזה בכלל וגם ל"מורה" הזאת שכבר קרוב ל5 שנים לא עובדת איתו!!!),מעבר לזה היה בלאגן מטורף מבחינת צוותים כשגילו על שנה הבאה(הסייעת הזאת לא מוכנה לעבוד עם הסייעת ההיא,אם הסייעות מסתדרות ביניהן אז יש בלאגן בינן לבין מחנכת הכיתה בה שובצו ואם הצוות בסדר אז לא רוצים לעבוד עם ילדים מסויימים) וכולם היו עצבניים בשבוע האחרון-לשם שינוי הייתי מאושרת שאני לא חלק מהבלאגן הזה הפעם ובכול זאת יצא שהתגובות השפיעו גם עליי כי אנשים יקרים לי כעסו וגם הילדים לא היו רגועים... בקיצור שיהיה שבוע נעים
,אספר לעומק על הסדנה ועל בכלל בהמשך...חייבת להתקלח ולנוח. גילעד-קראתי את המסר-רעיון מעולה! נדבר ונראה איך מתקדמים... מחכה לשמוע מכם על הכול

OOOO0

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

מצטערת לשמוע על ההרגשה שלך,מקווה שזה יעבור עם הזמן למרות שברור לי לחלוטין שזה לא פשוט כי היית מאוד קשורה לילדים האלה וקשה להתנתק מהם ככה פתאום.
עם הכל! נשמעת מעניינת הסדנה הזו.אני מחכה לשמוע חוויות ממנה. בקשר לדודו טופז,השב"ס אומרים שהם עשו הכל כדי לשמור עליו ובכל זאת הוא הצליח להתאבד להם.אולי הם עשו לו הנחות (כי הוא מפורסם,או סתם בלי קשר לזה) ולא שמרו עליו כמו שצריך,אי אפשר לדעת.והם לא נתנו לו להתראיין,הוא התראיין בלי רשות ובגלל זה הם הענישו אותו. אצלי אין חדש,אני ממשיכה ללמוד את שני הקורסים:יש את הקורס באנגלית,שבגלל שיש בו חובת נוכחות רק של שלושה שיעורים לכל תלמיד וכל שאר השיעורים הם רשות, נוצר מצב מצחיק שרוב התלמידים בדרך כלל נעלמים אחרי השיעור השלישי שלהם...אני החלטתי להגיע לכל השיעורים כי אין לי משהו אחר לעשות באותו זמן וגם כי אני מרגישה שהם די עוזרים לי.אז כל שיעור אנחנו 4-6 תלמידים כשאולי רק שניים מהם קבועים והשאר כל הזמן מתחלפים....מצב די משעשע שגם מונע יכולת ליצור קשר חברי עם מישהו.... ויש את הסדנה,שבה יש לי פוטנציאל יותר גדול לקשר.במיוחד אחרי שגיליתי שלומדות איתי עוד שתי בנות שאני מכירה כבר מקורסים אחרים.שתיהן מאוד נחמדות,והן בערך בגילי.(הן היו בשוק לגלות שאני רק בת 22,זה לא הסתדר להן בראש כי הן יודעות שאני לומדת כבר הרבה שנים,ולי אישית זה נורא החמיא כי יש לי מראה של ילדה בת 16 אז אני לא רגילה שאנשים חושבים שאני מבוגרת לגילי) השבוע המנחה חילק אותנו לשתי קבוצות ונתן לנו משימה:להיות רכזות כתבים.כלומר להיות אחראיות על איזה ידיעות נכנסות לעיתון,באיזה עמוד כל ידיעה תהיה ואיזה כתב יסקר כל ידיעה. הוא נתן לנו דף עם כל מיני ידיעות,חלקן פיקטיביות וחלקן לא,והיינו צריכות לדון בזה ביחד ולקבוע עד כמה הידיעות חשובות כדי להכניס אותן לעיתון ובאיזה עמוד להכניס אותן.זו הייתה משימה ממש נחמדה,והיה שיתוף פעולה ממש מקסים בינינו.(והבנות שאני מכירה ממקודם היו בקבוצה השנייה,כך שזו הייתה אינטראקציה ראשונה שלי איתן) הייתה ידיעה אחת על כוכב נולד,פיקטיבית,שבה נכתב שבטלוויזיה שודרה תוכנית על רוב זוכי כוכב נולד לדורותיו שחיים כיום במצב של עוני מחפיר.גם אנחנו וגם הקבוצה השנייה החלטנו שזו לא ידיעה מספיק חשובה בשביל להשקיע בה הרבה,כי זה כבר שודר בטלוויזיה ורוב הצופים של כוכב נולד הם בני נוער שפחות קוראים עיתונים וגם כי יש ידיעות חשובות יותר.אז החלטנו רק על ביקורת טלוויזיה.מסתבר שזו הייתה טעות חמורה,כי אחרי זה המנחה ניסה במשך חצי שעה להסביר לשתי הקבוצות שכוכב נולד זו התוכנית הכי פופולרית בארץ,עם המון צופים,ושמגיע לידיעה כזו הרבה יותר מביקורת טלוויזיה.זה היה משעשע משהו,נסיונות השכנוע שלו.אז בסוף הוא הצליח לשכנע אותנו(טוב,הוא המנחה של הסדנא וגם עיתונאי בעצמו אז הוא יודע על מה הוא מדבר) והחלטנו שמגיעה לידיעה הזו כפולה. חוץ מזה גם היו ידיעות על ליברמן,האם המרעיבה,הגיוס של יאיר נתניהו,גבר שהרג את אשתו ובתו והתאבד,גניבה של דגי נוי ממעגן מיכאל,ידיעה פיקטיבית על דליה איציק שטוענת שראש הממשלה מסוכן לישראל.(הייתה הצעה בקבוצה שלי לעשות קריקטורה מפחידה של נתניהו בתגובה
),מדונה שבאה לארץ(המנחה:"תשלחו כתב למסיבת העיתונאים,שיביא את כל רשימת הדרישות המוזרות של מדונה"),ההפגנה למען ערוץ 10(המנחה:"תשלחו כתב להפגנה,ושיסקר את הכוכבים של הערוץ,מיקי ויעקב,לא את העובדים הפשוטים") הוא גם הסביר לנו איךבדיוק עובדת מערכת עיתון ומה התפקיד של כל האנשים בה.אז זה בתוספת המשימה לימד אותנו הרבה על איך עובד עיתון ומה השיקולים של האנשים לפרסם ידיעה מסוימת. הנה,חפרתי לכם המון על הסדנא,כמו שביקשתם.מקווה שזה עניין אתכם.
חוץ מהשיעורים עצמם יש לי גם כמה מטלות להגיש בשני הקורסים ומבחן ביניים לגשת אליו באנגלית.(באנגלית לא מסתפקים רק במבחן גמר,צריך גם לעשות מבחן באמצע הסמסטר)אז לא משעמם לי בכלל....זה קשה לעשות שני קורסים כלכך תובעניים בקיץ אבל בסמסטר הקודם לקחתי רק קורס אחד,ועוד הייתה שביתה באמצע,כך שזה נחמד להרגיש עסוקה סוף סוף,למרות הקושי.

Digi Lista

New member
...

על התמיכה
העניין עם הילדים שאני מרגישה שיש לי עוד הרבה מה לתרום להם וחלק מהם(3 ליתר דיוק,הם לא מדברים במילים במציאות אבל תמיד היה לנו קשר נדיר) צצים לי במחשבות כול הזמן כי באיזשהו אופן הבטחתי המון פעמים לשמור עליהם וגם הם שמרו עליי במובן מאוד מיוחד ואומנם אני אמורה להמשיך איכשהו לראות אותם אבל משהו לא מרפה ממני...מה גם שרוב ההצעות עבודה קשורות לילדים אחרים מבחינת לקויות(ההצעה הבולטת היא גן תקשורת לילדים על הספקטרום האוטיסטי) ואני מעדיפה ילדים דומים(נכויות פיזיות בעיקר) כי מכול האוכלוסיות הם הכי כובשים אותי...נראה מה יהיה... העניין הוא שלדעתי(בלבד) זה לא באמת היה בלי רשות...זה מה שמציגים לנו אבל ההרגשה שלי כבר אז שלא ממש שמרו עליו כדי שלא יתראיין,זה היה נוח לכולם להשאיר לו פירצה שינצל ויתראיין(ויש הרבה סיבות לכולם להוציא אינטרסים מהריאיון הזה),תחשבי שריאיון לוקח זמן גם אם הוא טלפוני וגם פנים אל פנים וזה לא היה ריאיון קצר אלא סיפור ארוך במוסף ארצי של יום שישי,איך בכול אותו זמן בו נערך הריאיון לא עצרו אותו?איך לא הוציאו צו מניעה לפירסום כי הרי היו פירסומים לפחות 4 ימים קודם?...זה דיי זהה להתאבדות בסוף,משהו לא מסתדר לי בין מה שאומרים למה שמראים הנתונים היבשים,אולי אני סתם מפתחת קונספירציות כלפיו אפילו שאני לא מצדיקה אותו ואף פעם לא ממש התחברתי לתוכניות שלו(אם כי אני יכולה להבין את הרגשת הנפילה אחרי הצלחה גדולה ואת הבדידות כשאנשים מתגלים כחברים רק בזמנים טובים)... הסדנה שהייתי בה מחמישי ועד אתמול בלילה(ואמורים להיות המשכים 3 פעמים בימי רביעי) הייתה קשורה לתיקשור עם מלאכים וישויות כולשהן,חשבתי שמתעסקים הרבה בגלגולי נשמות וריפוי באמצעותם(התעסקו קצת ולא כמו שרציתי) ואז גיליתי שיש המון המון מדיטציות בסגנון המסויים של אותה מעבירת הסדנה שגם המציאה את השיטות הספציפיות האלה,בקושי הצלחתי לעשות מדיטציות וחשבתי שאני משתגעת מהכמויות של המדיטציות,שלא נדבר על זה שרוב הזמן בכלל לא הצלחתי לראות כול מה שהייתי אמורה לראות וכשראיתי משהו זה היה רוב הזמן מוזר ובכלל לא מתאים לשום פירוש,הייתי(נו,זה כבר הרגל...) הכי צעירה שם והפעם גם הכי חסרת ניסיון,כולם היו מרותקים ונלהבים ורק אני לא ממש הבנתי מה קורה רוב הזמן,לא עברתי שום דבר יותר מידיי בעל השפעה וגם כשביקשתי שאנשים יתקשרו לי קיבלתי הרבה תשובות סותרות(מלבד אחת שחזרה על עצמה כמה פעמים ועם כמה אנשים שונים<כולל קריאה בספר תהילים>-אני מנצחת במשפט.האנשים שם לא ידעו על מה ולמה המשפט אבל זו התשובה שהם קיבלו כול הזמן+זה שבאמת מדובר באחת שמצצה לי את הדם והאנרגיות לאורך זמן<תיאור שלהם>...),לא הצלחתי להתרכז הרבה ולהתנתק מהסביבה(מה שכמובן הראה שלא הצלחתי במדיטציה),אבל כן היו חלקים מעניינים והיה ממש מצחיק עם האנשים בלילות ובהפסקות וגם במיני סדנת צחוק שעשתה אחות של המדריכה ככה שלא חזרתי לגמרי מאוכזבת,סך הכול הייתה הרגשה טובה אם כי אני בספק שאגיע למפגשים ברביעי(זה דיי בגלל שהאוטובוס האחרון שלי יוצא כשעוד יש סדנה ואז אני צריכה במילא לחתוך באמצע.אמרו שיש מישהי מחיפה ואז הסתבר שהיא עברה לחדרה אז הרעיון לטרמפ נדפק),אולי רק פגישה אישית עם המדריכה-אם כבר שילמתי מראש על הכול ול3 מפגשים של ארבע שעות אני כנראה לא באה אז לפחות שהכסף לא ילך סתם... הסדנה שלך בעיתונות נשמעת הרבה יותר מעניינת משלי ושמחה בשבילך על ההצלחה החברתית,תמשיכי לפרט כי במילא אני אמורה בעתיד לעשות אותה ואת רק מחזקת אותי
לי יש מבחן ב3.9 בקורס "סוגיות בחינוך המיוחד",זה דיי מעצבן להיכנס שוב לחומר כשהקורס נגמר כבר ורק בגלל השביתה לא יכולתי להירשם למועד מקדים יותר(לא סיימנו ללמוד אז למה להירשם?בתקשורת לקחתי את הסיכון אבל בקורס הזה עדיף שלא...). כתבתי ולא שמתי
שאני חייבת תיכף לצאת אחרת אני מאחרת לאוטובוס בשביל הריאיון היום...אכנס בערב,ראיתי גם שגד פירסם משהו ושיש קישור לאתר חדש-אקרא הכול בערב...

OOOO0

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo24.gif

זה דווקא כן היה ראיון קצר.קראתי אותו.הראיון עצמו היה חלק קטן מאוד מהכתבה.רוב הכתבה דיברה בכלליות על המצב של דודו בכלא ועל מה חברים שלו ובני משפחה שלו מבחוץ אומרים עליו.סתם ניפחו את זה בשביל התקשורת,זה ממש לא היה ראיון ארוך.הוא פשוט התקשר כמה פעמים לסמדר שיר,אני לא רואה איך השב"ס יכול היה למנוע את זה.הרי להתקשר הם נתנו לו והם לא יכלו לפקח על מי הוא מתקשר.תראי,אני לא באה להגן על השב"ס כי אין לי מושג מה באמת הלך שם אבל אני באמת לא רואה איפה האינטרס שלהם בענישה של דודו וברצון במותו. הו,זה נשמע מעניין....אז סה"כ היה לך שם בסדר.וגם קיבלת תשובה שתנצחי במשפט,שזה נהדר!הגיוני שלא תצליחי להתרכז עם כל הבעיות שיש לך על הראש.פגישה אישית עם המרדריכה נשמע לי אחלה פיתרון.באמת חבל על הכסף. אממממ זה עדיין לא הצלחה חברתית...רק פוטנציאל לקשר חברי.אני עוד צריכה לממש אותו,כן? אני יודעת,בגלל זה העדפתי להירשם ביולי ולקחת את הסיכון שלא נספיק את כל החומר עד אז.יש לי ניסיון עם מועדים מאוחרים,זה תמיד מעצבן להיכנס לחומר חודשים אחרי שסיימתי את הקורס, אז אני תמיד משתדלת לגמור עם זה כמה שיותר מהר,ומרגיעה את עצמי שמקסימום יש מועד ב'.
לי יש שני מבחנים באנגלית בדיוק שבוע לפנייך ושבוע אחרייך.

StellarWind

New member
יאללה יאללה, דודו טופז גם כן...

הוא התאבד רק כדי שהוא יוכל לחזור לכותרות איכשהו. הרעיון של לחיות מחוץ לכותרות הפחיד אותו יותר מדי כדי לנסות להתמודד עם החיים. לי אישית זה היה ברור מראש שזה יקרה - הוא היה מספיק נרקומן ציבור בשביל זה.

0Pandemonium0

New member
איזה קשקוש להגיד דבר כזה. רואים שלא חשבת.

אם הוא היה נשאר בחיים, נשפט, יושב בכלא, משתחרר מהכלא, הוא היה בכותרות עוד הרבה הרבה זמן וגם היה נהנה מזה. לעומת זאת, בהתאבדות הוא יהיה בכותרות לזמן מה ויישכח, והוא לא יזכה לקרוא את אותן כותרות שמדברות עליו עכשיו. שיקול פשוט. דודו טופז בהתאבדותו, כמו תמיד, והפעם גם כמו שצריך, חשב רק על עצמו.

StellarWind

New member
אני חשבתי טוב טוב.

וזה עומד בסתירה? אנשים שמתאבדים כמעט <תמיד> חושבים רק על עצמם, וכמה רע להם, וכמה קשה להם, וכמה שאף אחד לא יתגעגע אליהם, אפילו אם זה בולשיט ואנשים כן יפגעו. יש הבדל בין לחשוב רק על עצמך ולחשוב על העתיד. מה שאתה אומר יכול להיות נכון אם היינו מדברים על בנאדם רציונאלי ש-מסוגל- לחשוב על משהו מעבר לתהילה של אותו הרגע וזהו. אבל אל תשכח על מי אתה מדבר - על דודו טופז. זה בנאדם שהזמין התקפות על בכירים בתקשורת בתור נקמה על שהם לא נתנו לו מספיק זמן מסך, או שהם הצליחו יותר ממנו, או השד יודע. לא עניין אותו שום דבר מעבר לזה, אחרת למה הוא היה עושה מה שעשה? והנה, נגמר המשפט, נגמרה ההתעסקות הבלתי פוסקת בו, והוא מצא את עצמו שוב לבד, נרקב בכלא, הרחק מאור הזרקורים. בנאדם אפילו חצי-רציונלי היה מבין מה שאתה אומר, היה נשאר בכלא, פרופיל נמוך כמה זמן, ואז חוזר ובגדול. אבל הוא, הוא הרי דודו פאקינג טופז! הראשון בבידור! לא יתכן שהתקשורת לא תתעסק בו בכלל בגלל שהוא יושב בכלא! בשביל הבנאדם הזה, לפחות באותו רגע, החיים שלו נגמרו, ואם כבר ללכת, למה לא ללכת עם פיצוץ רציני? אחרי הכל, התאבדות של סלבריטי זה משהו מאוד מתוקשר! הוא אולי לא יהנה מזה אבל -כל העולם- יזכור מי זה דודו טופז ואיך הוא התאבד בכלא! מסר לדורות הבאים! הכבוד האולטימטיבי! לא עלה בדעתו, כמובן, שהתאבדות לא תקנה לו תהילת עולם, ושהתקשורת תעבור לתפוח הרקוב הבא. הוא פשוט לא היה מסוגל - פיזית ונפשית - לחשוב על משהו מעבר לתהילה האישית שלו באותו הרגע. בא לו למות. אז הוא התאבד. ואם קיים משהו לאחר המוות הוא בטח רוקד שם מרוב אושר. דודו טופז היה מסובב על כל המוח. הוא בעצמו היה אומר שהוא משוגע. אנשים חשבו שזו בדיחה XP הערות בנוסח "רואים שלא חשבת" רק מראות שאתה קופץ למסקנות לגבי אנשים שאתה בכלל לא מכיר, וזה רק מראה איזה סוג של בן אדם אתה. וזה לא אומר עליך טובות.

0Pandemonium0

New member
כי אתה מביע את אותה דיעה שמביעים, לצערי, רוב

אנשי ארצנו ברי הדעת והמשכילים, ולפיה "דודו טופז משוגע", "דודו טופז לא שפוי", "מגיע לו" וכל מיני כאלה. אז לא. דודו טופז לא משוגע, ולא מגיע לו. דודו טופז הוא אדם, כמוך, עם בעיה מסוימת שהלכה והחמירה עד שיצאה משליטתו. דודו טופז, מסיבות שאני לא מכיר, מרגיש בודד בעולם. זאת הרגשה לא נעימה. הוא צריך שאנשים יראו לו שהם שם, שהוא שם, שיודעים מי הוא ומכירים אותו. שדואגים לו. שאוהבים אותו. והוא מוכן לעשות הכל בשביל זה. דודו טופז לא פגע באיש בעצמו. נכון, הוא שלח את האנשים שכן פגעו, אבל לא בטוח שהוא הבין מה זה. הוא רק אמר למישהו "לך ותרביץ", הוא לא ראה את הפנים של הקורבנות מכוסים בדם. הוא לא הרגיש את האגרוף שלו או את הרגל פוגעים בגופו של אחר. וזה בערך כמו לשבת בבית ולהסתלבט על יוסי בובליל, שבסך-הכל יושב באיזו דירה וכל המדינה צוחקת עליו. האם היינו צוחקים גם אם הוא היה מולנו, בגופו הפיזי? באמריקה נער הודיע על התאבדותו בצ'אט, ועשה זאת לעיני מצלמת האינטרנט שלו. נערים אחרים ישבו בבתיהם מן הצד השני של המסך ועודדו אותו, או לכל הפחות, לא קראו למשטרה. האם הם היו עושים זאת לו היה עומד ממש לידם ולוקח את הכדורים? אשליית התקשורת, הניכור האורבני. אפרופו עולם דיגיטלי... דודו טופז לא חשב. הוא טעה, כמו שטעה עשרות פעמים בעבר. הוא רצה אהבה, כמו כולנו, ונקט בצעדים שלא כמו כולנו. הוא לא פושע, ולא אמן. הוא גם לא ראוי לרחמים. אבל הוא בן-אדם, כנראה רגיש ופגיע יותר מכולנו, ויכול להיות שגם אחד החברים שלך הוא כזה.

OOOO0

New member
הוא דווקא כן ראה.

בתקיפה של שירה מרגלית הוא צפה מהאוטו שהיה בקרבת מקום וראה הכל,לפני שנמלט מהמקום.המצלמה באיזור קלטה אותו,וזו הייתה אחת מההוכחות שהוביאו בסופו של דבר ללכידתו. אני מסכימה איתך שדודו טופז לא משוגע,אבל זה לא סותר את זה שאפשר לכעוס עליו ולחשוב שמה שהוא עשה לא בסדר.להיפך,אם הוא באמת היה לא שפוי,אז היינו יכולים להגיד שהוא לא היה אחראי למעשיו.הרי בגלל זה עורכי דין תמיד טוענים לאי שפיות,לא? כן,הוא היה בנאדם כמו כולנו,וכן,הוא רק רצה שיאהבו אותו והוא כנראה היה רגיש מאוד והרגיש בודד בעולם ולא יכול היה לשאת את המחשבה שהוא לא מעניין יותר אף אחד.תאמין לי שאני מסוגלת להזדהות עם זה ולהבין בדיוק את ההרגשה הזו והייתי מלאת אמפטיה אליו בגלל זה.אבל אני,בניגוד אליו,לא הייתי שולחת בריונים לפגוע באנשים חפים מפשע וכמעט להרוג אותם.וזה בדיוק ההבדל. ואני לא חושבת שהגיע לו למות.צר לי עליו ועל שחייו נגמרו כך.גם צר לי על ילדיו שהיוו חלק מאוד משמעותי מחייו ועכשיו ייאלצו לחיות בלי אבא כל חייהם. אבל אני עדיין מגנה את מעשיו וחושבת שהגיעו לו עליהם כמה שנים טובות בכלא.

0Pandemonium0

New member
בדיוק מה שאני חושב, אם כי אני חושב שהיה עדיף

לו להתאבד. וכן, הוא בדיוק כמוך ובדיוק כמוני ובדיוק כמו עוד הרבה אנשים שלא שולחים בריונים לפגוע באחרים. זאת הייתה הבעיה שלו, אבל לא כל מיני המצאות ומחלות נפש שמייחסים לו.

0Pandemonium0

New member
באיזו סדנה השתתפת?

אני בחופש מיום חמישי, ועד יום חמישי. וזה טוב, כי אני צריך לסיים סיפור לתחרות עד סוף החודש וככה יש לי זמן. וגם כי יש סדנה לכתיבת שירה בחיפה ביום רביעי בלילה, אז אני אוכל להשתתף! תבואו גם.

StellarWind

New member
כרגיל, לי אין יותר מדי חפירות על החיים.

בשביל חפירות על החיים צריך שיהיה דבר כזה, ולי אין ואף פעם לא היה. אז אני אחפור על המקבילה הרשתית שלי במקום. XD כרגיל אני חי על הסקאלה ההפוכה של החיים - ישן בימים, ער בלילות. נכנסתי לאטרף כתיבתי בזמן האחרון, בעיקר של RPים (חוששני שהפיק המרכזי שאני עובד עליו קצת תקוע עד שאני אבין משהו לגבי אחת מהדמויות שם) - משהו שמקזז את העובדה שאני לא ממש מצליח לצייר שום דבר בזמן האחרון (למרות שיש לי רעיונות מפה עד הודעה חדשה @_@) בזמן האחרון בעיקר חרשתי כמה סדרות אנימה לא קשורות, שעל כולם שמעתי מידידה ממש טובה שלי בסקוטלנד. הראשונה היא סדרת Mecha (בערך) בשם The King of Braves GaoGaiGar - שהסיבה המרכזית שאהבתי אותה (חוץ מהדמויות שהיו מעולות וההומור - אין כמו סדרה שלא לוקחת את עצמה ברצינות יתרה!) הייתה האויבים - ישויות ביומכאניות שמטרתם הייתה להפוך את כל צורות החיים ביקום ליצורים כמוהם (ויש לזה סיבה, אבל זה כבר ספויילר אטומי). הסיבה שהם היו מעניינים היו שהצורה ודפוסי ההתנהגות שאנשים היו לובשים כשהם היו הופכים ליצורים כאלה הייתה מבוססת על פחדים או מחשבות שליליות (בדרך כלל) תת-הכרתיות שלהם, וכשהם היו מטוהרים אחר כך והופכים חזרה לבני אדם, הם היו, כביכול, מתגברים על הפחדים האלה... וזה היה רעיון מעניין בהתחשב בסיבה שזה היה קורה. אבל נו שוין, לא רוצה להרוס לכם יותר מדי. השניה הייתה סדרה בשם Stellvia of the Universe. לא משהו מהסוג שאני רואה בדרך כלל - סדרת התבגרות טיפוסית. רק מה, -בחלל-. הרעיון הכללי. איזה כוכב הלך סופרנובה במרחק מכובד יחסית מכדור הארץ, אבל כדור הארץ עדיין חטף את הגל-הלם, וזה הרס הרבה מאוד ממנו. מאה ומשהו שנים לאחר מכן האנושות הספיקה להשתקם - והם בנו מספר תחנות חלל ענקיות (שמכונות Foundations) כדי להילחם באיום הבא מהחלל (גל ההלם השני, שאמור לכלול גם חומר, לא רק קרינה אלקטרומגנטי). רוב תחנות החלל האלה מכילות גם אקדמיות לצי החלל של מערכת השמש - והסיפור מתמקד בבחורה בשם שימה קאטאסה, שהצליחה לעבור את מבחני הכניסה וטסה לאחת מתחנות החלל האלה (Foundation II, הידועה בשם Stellvia, שנמצאת במסלול סביב כדור הארץ) כדי להתחיל את הלימודים שלה שם, ובחוויות שעברו עליה ועל החברים שלה. כמו שאמרתי, לא הז'אנר החביב עלי אבל משום מה נהניתי בצורה מטופשת מהסדרה הזו. XD השלישית, שאני עדיין בתהליכים של לראות, נקראת Sengoku Basara - והיא מבוססת על משחק פלייסטיישן 2 של Capcom (שנקרא Devil Kings מחוץ ליפן, ועבר כל מיני אדפטציות כדי להוריד ממנו את ההיסטוריה <<;), והיא מבוססת, במעורפל, על ההיסטוריה של יפן ועידן הסנגוקו, או "עידן המדינות הלוחמות". לורדים פאודליים וכל השטויות האלה, אלא שבניגוד לסדרות אחרות שמבוססות על עידן הסנגוקו, אין שם מוטציות עם שער לבן ואוזניים של חתול שאמורים להיות בעצם אוזני כלב. <<;; (כן, כן, כרגע הסתלבטתי על אינויאשה. תתמודדו!). למרות שחלק מהדמויות לא קשורות אפילו יותר. יותר מדי דיוק היסטורי אין שם, אבל הסדרה עצמה מעולה. ואני אישית מאוד נהניתי גם מהמשחק למרות שהוא לא בדיוק הז'אנר של משחקים שאני מתחבר אליו בדרך כלל. מה אני אגיד, יש משהו מאוד מספק בלהרוג מאות אנשים עם דמות שנלחמת עם שש חרבות בו זמנית. דאטה מאסאמונה FTW << אז זהו. בין האנימה ל Devil Kings על הפלייסטיישן 2, אני חי איכשהו. יש לי עדיין כמה סידורים לעשות לגבי האוניברסיטה שנה הבאה, אבל לא יותר מדי. יהיה בסדר.

Yuske

New member
המון זמן לא כתבתי

סטטה - בקשר למסר זה לא כזה רלוונטי לקורס כי הוא נגמר.. נגמר לי הקורס תסריטאות ימי שני בערב חזרו לחיים שלי יאאאאאי^______________________^ אבל כן ארצה לעבד את כל מה שעבר עליך לאחרונה למשהו בהצלחה לכולם עם הכל^^ דיי הגבתם לאחרים על מה שאני רציתי להגיב. אצלי - נגמר הפרוייקט בעבודה לפני איזה שבוע ומשהו, אז נהניתי מחופש שכזה, ואז הבוקר (10 ועשרה העירו אותי>.>...) התקשרו אליי שוב מהעבודה והיא כזה "אני צריכה אותך לעוד פרוייקט קטן של יומיים שלושה דחוף דחוף להיום!" אז בגלל שאני בנאדם טוב מידי (כי בתכלס תכננתי היום ללמוד לפסיכומטרי והרבה, ואז ללמוד לאורגן ובערב לילה כזה לשחק קצת בפלייסטשן או ב PSP) הסכמתי, הגעתי באיזה 12 לרמת החייל התעדכנו קצת במה שעבר עלינו בשבוע האחרון ואז היא הסבירה לי את הפרוייקט הנוכחי. זה בעיקר עוד סריקות (יאי....) הפעם אני דווקא רוצה לסיים עם זה כמה שיותר מהר (עד הפעם שעברה זה היה כמה שיותר למשוך כדיי לקבל כמה שיותר כסף) כדיי לחזור לחיי הבטלה כי נרשמתי לקורס פסיכומטרי הקורס מתחיל בספטמבר 24, והבחינה עצמה תהיה בדצמבר. אני מתחיל דווקא מעכשיו (לפני חודש ומשהו ככה) ללמוד את המילים כדיי שיהיה לי יותר קל בקורס עצמו (פחות ללמוד שמה וככה הלמידה המוקדמת תעזור לי לחסוך זמן וגם תפחית ממני את הלחץ), זה דיי קשה- כי יש כל מיני מילים כאלה שלעולם לא היינו משתמשים... ועוד לא הגעתי למילים באנגלית! שעל זה אני גם חייב לעבוד כבר! מלבד זאת, היה כנס אנימה בחמישי האחרון והופעתי לשניי שירים (^____^) היה מעולה! בכנס הזה עלו 6 אנשים (כולל אני) וכולם מוכשרים וזמרים מעולים! ולצערי הפעם הוידאו לא יצא משהו כי אחי מסתבר היה צריך את המצלמה שלו כי הבת שלו ואישתו בחופש אז הם רצו לצלם אותה ולצלם קליפים:\ והמצלמה שלי (מלפני איזה 4 שנים ככה) הדיגיטאלית מסתבר (הסתבר לי אחריי שצילמו אותי ואמרו לי) שמפסיקה את הצילום וידאו אחריי כל 3 דקות><! אז יש הרבה קטעים מפוספסים:\, אבל אני יודע שטלי צילמה שיר אחד אז אני מחכה לה^^ (שוב תודה טלי!^^) כמובן שברגע שאני אסיים לאחד את הקליפים לקליפ אחד איכשהוא אני אעלה ליוטיוב ואפרסם פה^^ ממממ מה עוד....דיי זהו, אין לי כלכך זמן כי אני רוב הזמן לומד לפסיכומטרי, ועכשיו בכלל בקושי יהיה לי זמן להגיב פה בגלל העבודה. אני סופסופ בחמישי הקרוב מסיים את הטיפולי שיניים שיש לי! כבר איזה חודשיים ומשהו הלכתי לשם, עשיתי כבר שניי טיפולי שורש (בשני צדדים) וסתימה אחת, בחמישי הקרוב אני מסיים את הסתימה האחרונה וזהו!!!! (מה שנותן לי עוד זמן ללמוד!) אני באמת מקווה שאסיים בעבודה עד יום רביעי כי אני באמת רוצה ללמוד הרבה ואז בערב להנות עם איזה משחק או סרט בשביל הכיף לפני השינה. (רעיון שמישהו מהקורס תסריטאות נתן לי שהוא עשה בפסיכו שלו) שיהיה לכולם המשך שבוע נהדר! וצפו לקאבר בהודעה נפרדת

star_female

New member
טוב, אני אשים את זה גם פה...

http://www.megaupload.com/?d=BG9HTKG4 זה בערך 50 מגה. אני לא ממש יודעת לכווץ וידאו, אז זה יחסית גדול, אבל עדיין סביר להורדה. זה השיר True Light (שיר הפתיחה של DNAngel) וגלעד שר אותו ממש יפה~

Digi Lista

New member
../images/Emo51.gif אבל לצערי לא מצליחה להוריד ולשמוע.

באף אחד מהקישורים.

star_female

New member
יש עוד קישור...

גם גלעד לא הצליח, אז העליתי את זה לעוד אתר. http://www.sendspace.com/file/y6pumf מוזר שאתם לא מצליחים, ניסיתי וזה עבד לי בשני הקישורים :X אם את עדיין לא מצליחה... אני מניחה שגלעד יעלה את זה ליוטיוב מתישהו. ^^;

remundo

New member
לי זה עבד בקישור הראשון

אבל עוד לא צפיתי בזה, אז אני לא יכולה להגיב... ^^" עמכם הסליחה.

Yuske

New member
אני אעלה ליוטיוב^^

ברגע אבל שישלחו לי את הצילום של השיר הראשון גם (שוב תודה טלי!^_^) מקווה שתאהו:X

למעלה