שאלון קצר....

dalida3

New member
ראשית,אני לא עובדת על עצמי ובטח שלא

עליך... שנית,ברור שמשהו חסר, הריגושים חסרים,הפרפרים בבטן חסרים. תראי לי זוג נשוי אחד בעולם שאחרי 20 שנות נישואים עוד יש לו את הריגושים והפרפרים שהיו לו בתחילת דרכם. ואם תמצאי זוג כזה דעי לך שהוא משקר. לגבי "לא חוקי", מה לעשות, הוא לא בן זוגי החוקי, הוא המאהב והחברה קבעה שזה לא בסדר. ברור שאני עושה משהו שנחשב בעיני החברה כלא בסדר, כאסור. וזה כל הכייף. מה שגורם לריגוש זה לאו דווקא הסקס עצמו (למרות שהוא נפלא), זה יותר העניין של לעשות משהו אסור. אין לי מושג מה קורה אצל אחרים,אבל המפגשים שלי עם ה"לא חוקי" הם לא על בסיס קבוע,אין ימים קבועים, אני יכולה להגיד לך שבשנה שלמה נפגשנו פעמים ספורות שאפילו על יד אחת אפשר למנות אותם. אז נכון שגם פעם אחת היא אסורה ונחשבת לבגידה ואני לא מתנצלת פה או מנסה ליפות את מעשיי. אבל כל זמן שאני שלמה עם עצמי, ויודעת לשים את הגבולות, טוב לי.

השאלה היא אחרת..

איך תגיבי אם בעלך יגלה? או אם הוא יגלה ויחליט שהוא מעדיף בלעדייך? כנראה שאת לא חושבת שהסיכון הוא גדול מידי... אחרת היית חושבת פעמיים אחרת היית שומרת אמונים. אבל אני לא שופטת חס וחלילה. אני רק נותנת לך קו למחשבה:)

אתם שוכחים דבר חשוב...

שכל רומן מתחיל מסטוץ..... נ.ב. היום בערב שאלון חדש תודה לכל השירשור מהיום זה יהיה המנהג שלנו כל לילה שאלון..

למעלה