שאלון קצר....

CyberWitch

New member
הכי טוב...

סטוץ... לנהל רומן זה הרבה כאב ראש, מריבות קנאות, מתחילים לקחת אחד את השני כמובן מאליו, כאב שלא מתראים הרבה, במיוחד אם הצד השני בא פעם בשבועיים רק לזיון. אז עדיף סטוץ חד פעמי להנות להעלם בלי כאב ובלי כלום!

רק שאין רומן אצלך אם...

את מרגישה שזה רומן והוא מגיע רק לזין פעם בשבועיים זה סטוץ בשבילי אז תחשבי שוב..... חוץ מזה ...מספיק לו פעם בשבועיים..ממך.??

מה עדיף?..

ברור שעדיף רומן. ברגע שאדם נשוי מחפש משהו בחוץ- סימן שחסר לו משהו בבית. ובדר"כ יחסי המין זה ל א מה שחסר- אלא חום, קירבה, מגע, שייכות.. ואת כל זה סתם סטוץ רגעי לא נותן. זה נכון שרומן הרבה יותר מסובך, כי מתחילים להיות מעורבים רגשות, ועל רגשות קשה יותר לשלוט- אבל אדם נשוי שנכנס לכזה קשר צריך להכנס לזה בעיניים פקוחות ולדעת טוב טוב מה הוא רוצה מקשר מסוג זה, ואיך הוא רואה את חיי הנשואין שלו נמשכים. ברגע שיודע להעמיד גבולות- יכול להנות מכל העולמות..עד ליסוריי המצפון..אבל זה כבר נושא אחר לגמרי...

dalida3

New member
אז אני בדיוק שם...בדיוק מה שתיארת

נכנסתי בעיניים פקוחות לקשר עם אדם נשוי,טוב לנו יחד וטוב לנו כל אחד עם בן זוגו החוקי. שנינו אוהבים את בני הזוג שלנו,ולשנינו התא המשפחתי נמצא בחשיבות עליונה. לא נעשה דבר שעלול לפגוע בהם ואנו בהחלט מצליחים להנות משני העולמות.

sababi54

New member
איתך בכל מילה

ראי הערתי מהערב בשעה מאוחרת יותר. הבעתי בה את מה שהבעת כאן מבלי שקראתי אותך. כמונו כמוך. ואני בטוח שאת מאושרת ואוהבת. כמוני כמוך.

dannyshadow

New member
אמממ סטוץ נראה לי

חעע האמת היה לי רק סטוץ אחד בחיים אז אין לי מה להשוות

מה שהיה עדיף

היה לא זה ולא זה אם אנחנו פה סימן שיש לנו בעייה או שרע לנו או שאנחנו חושבים עם הזין..... סטוץ לעיתים עדיף כי זה זבנג וגמרנו - מעידה חד פעמית (או רב פעמית) אבל אין כמעט סכנה של מעורבות רגשית וגילוי פרטים. רומן עדיף כי אתה לא עובר מסטוץ לסטוץ ומאישה לאישה.... אתה קבוע עם ה"זיון" המשני הקבוע.....רק ש... אתה חי כפול....

netalii

New member
אבל...

הבעיה - לפחות הבעיה שלי - היא למצוא מישהו לרומן. לסטוצים אין שום בעיה. רומן? זה כבר סיפור אחר.. נכון, הרבה קשיים, אבל כיף גדול. למרות החיים הכפולים... דווקא אז זוכים החיים הישנים לזריקת מרץ...

אל תשכחי שרומן הרבה יותר קל

לתעד, לעקוב ולגלות סטוץ ממש לא..... למרות שהקמצנים בינינו יעדיפו רומן, קשר ארוך ומתמשך ללא מתנות שאפשר להכניס הבייתה - חחחחחח אני אישית מעדיף קשר שמתחיל ונגמר כשצריך (סטוץ או רומן) אבל שיהיה ברור עוד לא עשיתי דבר - אני רק מדבר.....

mna

New member
עדיף רומן

למה? הרי בסופו של דבר אנו מסכנים את עצמנו, אז עדיף לעשות את זה עם מישהי מוכרת שאפשר לסמוך עליה.

סטוץ זה משעמם!!!!

ועם כבר ובאמת מוכנים להסתכןן לדבר הבאמת שווה בגדול... אז עדיף שזה יהיה לא חד פעמי ולא משהו ארוך מאד כי ברומן כבר אפשר יותר מידי לפתח רגשות

לא זה ולא זה

לא רומן ולא סטוץ מי שגבר לבגוד שיהיה גבר גם לעמוד מאחרי זה כשהעניינים מתגלים כולם גמדים מתחננים על נפשם אז לפי דעתי למי שיש בעיות עדיף לנסות לפתור אותם בדרך המקובלת

dalida3

New member
למה אתה חושב שיש בעיות לפתור

לה אתה חושב שבעיות מביאות לבגידה?? חיי הנישואים שלי מצויינים,חיי המין שלי עם בן זוגי מספקים וטובים ובכל זאת אני מוצאת ריגושים פעם בכמה חודשים עם הלא חוקי.

זה לא הגיוני מה שאת אומרת

את אולי מנסה לעבוד על עצמך אבל עלי את לא עובדת בכל מקרה. משהו חסר לך ועובדה ש"הלא חוקי" כפי שאת קוראת לו (- את מודה שזה לא בסדר.) כן גורם לך לריגוש מסויים. ושכן חסר לך משהו אחרת לא היית מחפשת את זה במקום אחרץ. ומי שלא מחפש גם לא מוצא . תהיי בריאה.

למעלה