שאלה על ציור שמן

moti80

New member
או קיי...התחבר לי עם הדבק עצמות הזה

ששולי הזכיר...אמ....מה זה בעצם ה-"דבק עצמות" הזה????? שמש מוטי

SC

New member
יש חומר שנקרא דבק עצמות

וניתן להשיג אותו כיום בחלק מחנויות לחומרי אמנות בארץ. מקום ודאי שאני קניתי משם דבק כזה הוא פינת הציר ברח´ גאולה פינת הירקון בתל אביב אצל חיים. אני אנסה להביא את המרשם וללמד אתכם איך להשתמש בחומר. שולי

SC

New member
דבק עצמות זהו חומר שמורחים

על הבד לפני שמתחילים לעבוד, זו שכבת מגן לבד.

Y A E LY

New member
מוטי

עצמות דווקא לא התקשר לדבק עצמות אם עוד לא הבנת הוא התכוון לעצות ששולי תמיד נותן לנו באדיבות (סליחה על שגיאות ההקלדה הרבות- זה מה שקורה כשיד ימין מקובעת...)

ועכשיו כולם לצעוק חזק!! שולי הכלי!!

איזה משל שיש לנו שולי? קראתי את השרשור חשבתי על תגובה, שולי לא השאיר מקום כמעט לכלום
עכשיו הוא יעשה לנו מאמר ויהיה לנו כיף! נשיקות אפרת

SC

New member
יהיה מאמר ועוד איך זו רק שאלה

של זמן. שולי

שאלה על ציור שמן

בעניין ציורי שמן יש לציין שאני בתול לחלוטין. חסר כל נסיון וכמעט חסר ידע... בעקבות פרסום שלבי יצירתו של בן, נוצר בי חשק רב להתנסות גם בציורי שמן (תודה בן ותודה אפרת!!!). אז הלכתי לחנות וקנית "ערכה" לציורי שמן. ויש שם את שתי הצינצנות האלו. מה זה כל אחת מהן ולמה היא משמשת? ואיך משתמשים בזה בטכניקה? שמש מוטי
יש דפוס תמונטיב שמתמחה בסריקה והדפסה של ציורי שמן לאמנים אם תצטרך, וגם מוכר תמונות ומסגרות, תמונות אמנות, ציורי שמן ממיטב האמנים על קנבס, זכוכית, אלומיניום, ופרספקט ממש יוקרתי ויש להם מבחר ענק של ציורים www.tmunativ.co.il

שאלה על ציור שמן

בעניין ציורי שמן יש לציין שאני בתול לחלוטין. חסר כל נסיון וכמעט חסר ידע... בעקבות פרסום שלבי יצירתו של בן, נוצר בי חשק רב להתנסות גם בציורי שמן (תודה בן ותודה אפרת!!!). אז הלכתי לחנות וקנית "ערכה" לציורי שמן. ויש שם את שתי הצינצנות האלו. מה זה כל אחת מהן ולמה היא משמשת? ואיך משתמשים בזה בטכניקה? שמש מוטי
יש דפוס תמונטיב שמתמחה בסריקה והדפסה של ציורי שמן לאמנים אם תצטרך, וגם מוכר תמונות ומסגרות, תמונות אמנות, ציורי שמן ממיטב האמנים על קנבס, זכוכית, אלומיניום, ופרספקט ממש יוקרתי ויש להם מבחר ענק של ציורים www.tmunativ.co.il

קבצים מצורפים

• מקט-100016-1-1024x1024.jpg
    מקט-100016-1-1024x1024.jpg
    KB 236.5 · צפיות: 0
למעלה