ניו מון!

אבל,../images/Emo58.gif

ג'ייקוב והחבורה הופכים לזאבים כשהם עצבניים, לא?
בלה הזכירה משהו עם ירח והוא אמר שסרטי הוליווד מעוותים את הדברים, אאל"ט. כשכתבת שזה מרמז על התוכן חשבתי על הקטע של האנשי זאב. אבל בגלל מה שהסברתי לך לא הלכתי עם זה עד הסוף.

קרניjack

New member
../images/Emo58.gif לנו מון

הם הופכים לזאבים כשיש ערפדים בסביבה (בכלליות), אבל אני לא מתכוונת שהם נהפכים לזאבים *בגלל* הירח והמחזור שלו, אלא שהירח הוא מטאפורה למה שמתרחש בסיפור...אני משערת ששמות הספרים הן מטאפורות, וכשם שיש לידה של ירח חדש, ככה גם יש "יצירה חדשה" של אנשי זאב, בני מון גם יש ידידות חדשה בחייה של בלה...יש "ירח" (ג'ייקוב) חדש בחיה. קשור לאנשי הזאב.. אני בזמנו קראתי ספוילר שאכן ג'ייקוב הוא איש זאב, והציק לי שלא ניחשתי את זה מהכותרת של הספר

חחח וול, זה הגיוני. אבל זה ממש לא רמז לתוכן

של הספר.
כאילו, אולי חלק כן יחשבו בכיוון שלך. אני לא חשבתי ככה.

../images/Emo58.gif NM

אני דווקא הבנתי את זה מיד כשהוא סיפר לה על הזאבים. אם כבר הזכירו אותם, אפילו אם לא ברצינות, הם פשוט היו חייבים להופיע בהמשך. גם לא מפתיע שג'ייקוב כזה בעצמו, כי הוא זה שסיפר לה, אחרי הכל.

קרניjack

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

אני לא זכרתי בכלל מה הוא סיפר לה, אבל למי ששם לב צריך לעלות על זה

sweet shir

New member
../images/Emo58.gif לניו מון.

נופ, את טועה. ^^ סטפני כתבה בFAQ באתר שלה:
Q. What does the title refer to? Is it a werewolf reference? A. Nope. The term "new moon" refers to the phase of the moon opposite a full moon. It is when the sun is on the opposite side of the moon from us and thus the bright side of the moon is not visible from earth. This is the darkest kind of night. New Moon is the darkest period of Bella's life.​
אגב, חדשה כאן וזה:)

קרניjack

New member
יפה../images/Emo58.gif

אבל אני לא חושבת שאפשר לגמרי לחתוך את הקשר של זה לזאבים, בין אם היא רצתה או לא הוא נוצר

קרניjack

New member
מאיפה הסקת את זה?../images/Emo6.gif

אהבתי הרבה יותר מטווילייט...שבינתיים הכי גרוע לדעתי (החצי הראשון של הספר לא סתם לא טוב, אלא גרוע מבחינתי...)

אני לא מצליחה להחליט אם אהבתי יותר את../images/Emo58.gif

טוויילייט או את ניו מון. ניו מון התחיל בצורה דיי מרתקת - היום הולדת של בלה ומה שהיה בבית של אדוארד, העזיבה של אדוארד. ואז נמרח איזה 100 עמודים - הדכאונות של בלה בגלל שאדוארד עזב, ההתיידדות הקרובה יותר לג'ייקוב, דרכים שבהן היא מנסה להיות חסרת אחראיות וככה להפר את החלק שלה בהבטחה שהיא נתנה לאדוארד, בדיוק כמו שהוא הפר את הצד שלו מבחינתה. ומעמוד 240 בערך הוא שוב נהיה מעניין - הקפיצה של בלה מהצוק, זה שבלה מגלה שג'ייקוב הוא איש זאב, החזרה של אליס, זה שאדוארד החליט לעצבן את וולטרי כדי למות, החזרה של אדוארד, שיחות של בלה ואדוארד שהיו פשוט חלומיות וכמובן הסוף שדיי שיעשע אותי עם צ'רלי.
לעומת זאת, טוויילייט יותר זרם. לא היו עליות וירידות. הכל היה מעניין שם בעיניי. בגלל זה קשה לי להחליט. אבל אמ, אני מניחה שניו מון מתח אותי קצת יותר. סליחה על החפירה.
וקרן [!!!!!!1], למה את לא מגיבה בMCR?

קרניjack

New member
../images/Emo58.gif

כי אין ל על מה להגיב בMCR, וכמו ששאלו אותי...אני מקווה שהסדר יבוא על כנו בקרוב. ולי דיי רווחה ההפסקה בסיפור מכל הקיטש של בלה ואדוארד! אני אישית מעדיפה את ג'ייקוב על פניו בינתיים (ואני קוראת עכשיו את BD). אדוארד יפה נפש מדי לטעמי, ובלה בכיינית בין כה וכה ככה שהיא תמיד תבכה או תתלונן ותמיד סטפני תחפור עשרות דפים בשמה..אז מבחינתי זה לא משנה
חוץ מזה שאני מתה על השילוב של אנשי זאב וערפדים, שזה רק מה שעשה לי את הספר

../images/Emo45.gifהייתי משתעממת בלי זה.../images/Emo58.gif

ולגבי ג'ייקוב אני לא בטוחה. אני מאוד אוהבת אותו וחושבת שהוא יותר מעניין מאדוארד, אבל לבלה, הבכיינית הראשית, לא מגיע אף אחד מהם.
ואם חייבים לבחור, אז אני באמת לא יודעת. אני נייטרלית.

קרניjack

New member
../images/Emo58.gif תכלס

עם היופי של אדוארד ו...היופי(?) של ג'ייקוב או שאר תכונותיהם האחרות הלא נצרכות כדי שבנות ישימו עין עליהן...הן יכולו להשיג כל בת

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif לאדעת, סתם שאלתי. ../images/Emo9.gif

וגם אני כמו שיר לא יודעת להחליט מה יותר אהבתי. לטוויילייט יש המון ירידות ועליות בכללי. ולניו מון יש רק חלקים שבהם הוא טוב ולא טוב. (כמו ששיר הסבירה עם העמודים וכו'.) אבל את 2 הספרים סטפני יכלה לקצץ ב-100, היא ממש חפרה עם כל המחשבות והתיאורים של בלה האובדנית הזאת.

svetlight

New member
../images/Emo58.gif ספוילר על אקליפס..

מה שעיצבן אותי בניו מון זה החפירות על הדיכאון של בלה.. באמת אפשר היה לקצר =\ וברור שבלה בכיינית כזאת ותמיד חייבת לקבל את מה שהיא רוצה, והיא סוג של חסרת חיים.. אבל התחברתי אליה איכשהו ואני אישית שונאת את גייקוב.. כי הוא כזה הורס! אחרי שקוראים את אקליפס, והקטעים שהוא כל הזמן מנסה "לזכות בבלה" זה מעצבן! כאילו כל משולש האהבה הזה שם עיצבן אותי.. אני פשוט מעדיפה לקרוא יותר קטעים של בלה ואדוארד ביחד והשיחות שלהם כי זה הכי מעניין.. זה מה שבעצם עושה לי את הסיפור מעניין... וגייקוב במקום להוסיף לעלילה לי אישית הוא הורס אותה =\ עכשיו אני קוראת את BD אבל אהבתי את המלחמה באקליפס והשיתוף הפעולה שבין אנשי הזאב לערפדים.. זה דיי מגניב =] סורי על החפירה.. 0.0

למעלה