לימודי מחשבים

מה שרציתי לדעת זה...

האם כדאי ללכת על טכניון ולא לת"א כי הטכניון נחשב למספר אחד בארץ. ואני לא יודע אם בת"א יש הנדסת תוכנה.. אני יודע שיש מדעי מחשב, מדעי מחשב מורחב, מדעי מחשב ביאונפורמטיקה או איך שאומרים את זה... השאלה היא האם המכינה שאתה נמצא בה כרגע קשה מאוד ? מה זה דורש בדיוק ? כמה צריך להשקיע.. אני מעוניין לדעת הכל... רק אנשים שעוברים את זה יכולים לספר הכל.

iiddoo

New member
כמו שכתבתי...

השאלה היא איפה אתה רוצה ללמוד... מבחינת הנדסה אין ספק כי הטכניון מוביל... וכי לבוגריו יש יתרון מסויים במציאת עבודה... ההמלצה שלי היא שתנסה ללמוד בטכניון... המכינה קשה... אבל אחריה תדע אם אתה מתאים ללמוד בטכניון או לא... {הכוונה היא בעיקר מבחינת רמת ההשקעה הנדרשת ופחות מבחינת חומר הלימוד שגם הוא ברמה גבוהה ביותר אך עדיין לא טכניון...} בכל הנוגע למדעי המחשב אני יודע שאין הבדל משמעותי בין המוסדות... ואני לא מכיר את המכינה של אונ' ת"א... לגבי המכינה בטכניון - היא אכן מאוד קשה כמו שכתבתי ודורשת קצת מעבר לרמת ההבנה הנדרשת בבגרות... כמו כן אתה נחשף ללא מעט חומר ברמה טכניוינית {טורי טיילור, פתירת משוואה ממעלה שלישית ועוד}... רמת ההשקעה היא אבסולוטית... כלומר אתה חייב להשקיע 100% ולרוב אין זמן לעבוד תוך כדי... אני אשמח לענות על עוד שאלות אבל תהיה יותר ספציפי...

למעלה