...ומה אתם מבשלים הכי מהר בבית ?

מאמא.. את מדליקה....

אהבתי וצחקתי כמו מטורפת... יש לך עוד כאלו מתכונים מאוד מוצלחים???? לא, כי זה באמת שוס... נשיקות לך, אריאלה.

יש לי מתכון ממש ממש פשוט לפיצה

כל מה שצריך זה כרטיס אשראי וטלפון

polegra

New member
פתיתים אדומים ולזניה מהירה ושעועוית ברוטב

3 המתכונים הכי הכי מהירים ...והכי חשוב לטעמי ולשאר בני הבית...גם טעימים! פתיתים אדומים: מטגנת קלות בצל חתוך כשזה שקוף שמה מעט אבקת מרק הרבה פפריקה בשמן של פרג מוסיפה את הפתיתים מוסיפה רוטב צילי מתוק מעט מים רותחים להבה קטנה עד שמוכן ת-ע-נ-ו-ג אפשר להוסיף גם עדשים כתומים כאלה קטנים זה אותו זמן בישול ולא דורש השרייה מתכון שני - לזניה מהירה: מטגנת בצל מוסיפה חצי קילו בשר טחון 3/4 קופסא עגבניות קלופות חתוכות לקוביות תיבול לפי הטעם מבשלים עד שנהיה רוטב סמיך שמים עלי לזניה ללא צורך באפיה בתבנית ובונים שכבות ויאללה לתנור מתכון שלישי שעועית ירוקה ברוטב עגבניות : כרגיל...:) מטגנת בצל קופסה של עגבניות קלופות חתוכות לקוביות מעט אבקת מרק 2 שקיות סוכרזית כשנהיה רוטב שמה שעועוית ירוקה קפואה מבשלת עד למידת הרכות הרצויה גם דיאטטי גם טעים! טלי - שבאמת מתעצלת בזמן האחרון במטבח :)

ShirShir

New member
אחלה מתכונים!! אבל יש לי שאלה......

בלזניה המהירה את לא שמה גבינ"צ? רק בשר ועבניות?

ברוכה הבאה שיר../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

אולי מטעמי כשרות היא לא מוסיפה... בכל מקרה, אפשר להוסיף, מי שאוהב וזה מתאפשר לו, אני מניחה, לא? ♥

polegra

New member
הכי לא שומרת על כשרות....אבל לא יודעת זה לא

הולך לי יחד... אין לי בעיה עם רוטב שמנת לבשר....חלב בקציצות (עושה אותן רכות) חמאה על כבד) אבל בלזניה ובולונוז לא מסתדר לי מאוד אוהבת את הטעם של זה ככה עושה עם גבינות בניפרד טלי

חחחחחחחחחחחח...אתה פשוט חמוד אמיתי../images/Emo24.gif

בנות... אימצנו אותו? הרבה זמן שלא צחקתי כך. תישאר פה ונלמד אותך טיפין-טיפין.

אלו החיים של הסטודנט המצוי:(

אצלי אין אפילו אפשרות לטוסט :( (בינתיים..) אתם תושיעו אותי... ~מחכה לישועה~

למעלה