הצעה ו

רוצה להיות אופטימית אבל....

היום שוחחתי עם רופא נשים, העובד בתחום הפוריות וזה אמר לי שמכל הגזרות הכלכליות לגזירה בנושא הפוריות אין סיכוי להתבטל, מפני שאין לנו לובי ואין ועדה שתייצג אותנו והיא בעצם גזירה שכבר התקבלה.

babywishing

New member
היי ליאור שאלה חשובה

ליאור עכשיו כתבתי הודעה בפורום מתכונים עם החתימה החדשה שלי. ומנהלת הפורום שלחה לי הודעה שאסור לפרסם בפורום ודרשה ממני למחוק את החתימה עם טלפון. האם אני חייבת לעשות זאת. אם אני ארצה שוב לשאול משהו בפורום שם, היא יכולה למחוק את ההודעה שלי בגלל החתימה? אוף זה ממש מרגיז

dev

New member
מי אחראי על קשר עם אנשי ציבור?

פנה אלינו ח"כ שמוכן להיפגש עם נציגים שלנו. אל מי אפשר לפנות? מי מתאם עינינים כאלו? ואגב, איפה דף הקשר שהובטח במפגש?

תשובות לשתי השאלות

1. לפנות במסר ל "hagk" 2. דף הקשר אינו פומבי והוא עדיין בגיבוש ורק בשביל ההרגשה הטובה - "פנה אלינו ח"כ שמעוניין להפגש.. וגו'"

../images/Emo32.gif רעיון

סליחה מראש אם אני מתפרצת לדלת פתוחה, אבל לא ראיתי בשום מקום התיחסות לחברות התרופות. יש להן אינטרס ברור בנושא, קשרים (מרופאים ועד אישי ציבור) וניסיונות קודמים במאבקים מול המערכת. אולי ניתן לגיס גם אותן באופן ישיר או עקיף. אם רלוונטי - אוכל לשלוח רשימה של התרופות לפי חברות (כולל פרטי החברות).

גנדלפ1

New member
תודה - והערה קטנה

ניצור קשר בדקות הקרובות בכל מקרה - ברגע לא לבקש עדין תרומות - כי אנו בודקים סוגיות מס. תודה גיא

שלחתי לשניכם במייל, בהצלחה!

בכל מקרה, בנוסף לתרומות, נראה לי חשוב לנסות להפעיל את חברות התרופות גם בלובינג לטובתנו.

גם אני גם אני גם אני

מתפקד ליחידה. ולא. אשתי לא חד הורית (למי שחשב כך
). אז למי שעדיין אינו יודע, כמו ליאור למשל
, אני הבעל של חגית, שבשל עומס בעבודה, מתעדכן בעיקר בטלפון. חגי

מציעה להוסיף בחתימה גם ...

את הכתובת המקוצרת של האתר הנוכחי: http://forums.tapuz.co.il/2b_parent

למעלה