הצעה ו

הצעה ו ../images/Emo32.gif

מציע למי שמעונין - לעדכן את החתימה לחתימה בסגנון כמו שלי למה ? 1. כולנו כותבים במספר פורומים. הזדמנות לחשוף את השם "הזכות להורות" למה שיותר אנשים 2. נגישות מהירה למספר הטלפון של המוקד. פותחים כל הודעה שהיא בפורום ויש את המספר מול העיניים 3. ישנם צוותים ואנשים מצוותים לתפקידים בצוותים. בצורה זו ניתן יהיה להכיר מי שייך למה (עד שנוכל להציג את המבנה המסודר שהולך ומתגבש)

../images/Emo41.gif דרושים אנשי קשר לבתי החולים

נא להתפקד לכאן כל מי שיכול להיות בקשר כולל נגישות הגעה לבתי החולים - יחידות ההפרייה החוץ גופית לכל בית חולים נצוות אדם אחד שזה יהיה תפקידו חשוב לציין - מנהלי היחידות תומכים במאבקנו, ותפקיד איש הקשר יהיה להעביר או לקבל חומר מאותם מנהלים דוגמא - יכולת בזמן קצר לקבל חומר חתום אישית על ידי מנהל בית החולים מדובר בכל המחלקות בארץ מה"עמק" בצפון (ואם יש יותר צפון אז קל וחומר) ועד יוספטל בדרום

מתפקדת ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif אסף הרופא

נמצאת שם כל יום (חוץ מהיום
) כי אני עובדת שם , אז מה יותר נוח מזה . אגב כבר חלקתי שם את המודעה על המאבק לפני מס' ימים לכל המחלקות הרלוונטיות (כולל במרפאות חוץ -נשים , חקר הפריון , פריון הגבר ועוד) וגם תליתי בלוח המודעות בכניסה לבנין חטיבת האמהות שכולל את כל המחלקות הרלוונטיות -יולדות , הריון בסיגון , פגייה , טיפול נמרץ היילוד וכו'. ביום ראשון אתלה שוב את המודעה המעודכנת. היום אני הולכת למרכז בריאות האישה במודיעין כיוון שכל מטופלות IVF של הדסה מקופ"ח כללית במודיעין עושות שם את בדיקות הדם והUS של הבוקר.

dev

New member
מוכנה להיות אחראית על שערי צדק

ואם אין מתנדבות אני מוכנה גם לשאר בתי החולים בירושלים למרות שעדיף מישהי שמטופלת שם. אז אני מקפיצה ומוסיפה קריאה לעוד מתנדבות משאר בתי החולים!

לי מ ו ר

New member
"העמק" - רק תגידו לי מה בדיוק

ואני אבצע. בכל מקרה המודעות תלויות שם בכניסה, במחלקת נשים וב-ivf כבר מתחילת השבוע. שולחת לך את הפרטים שלי במסר

יעליק27

New member
../images/Emo26.gifהדסה הר הצופים../images/Emo36.gif

אני בכל אופן אהיה שם המון אז כמובן

רוצה עזרה ביוספטל?

אם כן, תצטרך לפנות אלי באיי סי קיו או באי מייל, שם אני נמצאת קבוע כמה פעמים ביום.

שירותי בריאות כללית - יכולים לעזור?

חותמת בלנקו!!!! מנהלת פורום אחים ואחיות בשירותי הבריאות (833)

../images/Emo24.gif שולח בזה זריקת עידוד לכולם

תביטו לרגע לאחור הגזרות נחתו עלינו לפני שבוע וחצי יומיים שלושה חרקנו שיניים ומיד החלה ההתגייסות הגדולה אלפים התפקדו מאות הושיטו כתף ויד ולקחו על עצמם בהתנדבות חלק מהעשייה והיקפי העשייה גדולים אני שולח בזאת
ו
מכל ה
לכל מי שטורח ותאמינו לי שכמות העשייה מאחורי הקלעים של כולם היא במספר סדרי גודל רבה מאשר מה שנגלה לעין לא סתם , כל גוף שפונים אליו כיום טוען ששמע על "הזכות להורות" לא סתם חדרנו לעיתונות ולמהדורה המרכזית של הערוץ הראשון הכל בזכות התרומות של כולנו אז אולי זה קצת נבלע עקב הקצב שהדברים זזים אולי זה נראה כאילו מאז ומתמיד היינו מאורגנים כקולקטיב ענק אבל אני בטוח שאלפי (כן, זו לא הגזמה) של גולשים בפורום ושלא לדבר על עשרות אלפי המשפחות שמשתייכות למשפחת מטולי הפוריות בארץ מודים לכל אחד ואחד כאן על העבודה הנהדרת מי שקצת מתעייף , שיעצור שנייה ויקח אוויר מי צריך עזרה וחלוקת נטל -> שירים יד בפורום או במסר או בכל דרך אחרת ויבקש סיוע - אני בטוח שתוך דקה נמצא עשרה מתנדבים לסייע במשימה חיפשתם את האנשים היפים בארץ ? מצאתם אותם כאן זה מעומק ה
הדרך עוד ארוכה אבל המטרה נשגבת מעין כמוה

גנדלפ1

New member
כל אות זהב - ובקשה קטנה ....

אכן תפיחה קלה על השכם מגיעה לכולנו ... (בהחלט לא נאמר בצניות) אבל ראשי הצוותים קורסים כמעט כולם - דרושים סגנים פעילים מאוד וזמינים מאוד. אני אישית לקראת פיטורים אם אמשיך בקצב הזה עוד מספר ימים. אני אישית צריך מישהי/ו שתמצא בנק , עדיף באיזור בקעת אונו (גבעת שמואל/קרית אונו) שיהיה מוכן לפתוח ולנהל לנו חשבון בעלות מינימלית (עדיף אפס) - האם אין לנו אף מנהל/ת סניף במשפחה, בכיר בבנק ?? רצוי עוד היום תודה לכולם גיא

סליחה על השאלה

סליחה על השאלה הטיפשית, אבל איך מוסיפים חתימה קבועה? דובה קטנה שהולכת להתבייש בפינה...

neta2

New member
דובונית חמודה../images/Emo13.gif

כנסי לעדכון פרטייך האישיים, זה מופיע בצדו השמאלי של המסך למעלה. ושם למטה יש אופצייה להכניס חתימה. בהצלחה

neta2

New member
התכוונתי כנסי קודם לכרטיס האישי שלך

ואז למעלה משמאל יש עדכון פרטים אישיים.

דבר ה ../images/Emo150.gif

תם עידן פורום קטן וצנוע בצד הפורום כאן חשוף לעיני כל העולם ואשתו ככזה - נכנסים לכאן אלפי גולשים אסור לנו ליצור דלגיטימציה בפני ציבור כזה או אחר אסור לנו ליצור חלוקה לקבוצות בינינו אני בנושא הזה (ואני מדבר בשמי ולהערכתי גם בשם נועם@בת) לא אוותר אני אאלץ להתחיל להוריד הודעות שמכילות בתוכן דלגיטימציות של קבוצות באוכלוסיה הכללית מחד ובקרב משפחת מטופלי הפוריות מאידך אני מבקש בכל לשון של בקשה מרגע זה אנחנו חוזרים לקו של קבוצה אחת קבוצה שחוצה את כל רובדי החברה על כל גווניה ב
ה

למעלה