הלו?

Kelevra

New member
רק

צופים סמויים ואורחים מרחוק. אפילו צל אני לא עושה. סופשבוע...

Kelevra

New member
אל תטעי

זה לא מה שזה נראה לך. באמת שלא. הבנתי את הטעות מאוחר מדי. אלא אם כן זו הצעה מגונה.

קפת

New member
זה לא נראה לי בכלל

ומי שטועה זה אתה, כי הפוסט התייחס למושחתת (מוש-מוש, כאילו, שם חיבה, כזה?). הצעות מגוות אפשר להציע לי רק בשעות הייעוץ וקבלת קהל. בימי חול בין 15:00 ל15:30. וכמובן, לפני כן אתה חייב לעבור בדיקות. למרבה הצער, איגור, כזכור, התפטר וטרם נמצא לו ממלא מקום. אז קח מספר וחכה יפה-יפה בתור. בטור. מושחתת? אליך...

Kelevra

New member
אמנות השרשור

אבל לא נהיה קטנוניים. אני לא מציע. אני לא מציאה. תקראי את זה איך שתבחרי. מי שלא תהיה שתחשוב אפילו על משחקי אילוף בטווח של כמה מטרים - תחטוף ביס. עם זאת אני באמת נחמד כשמגרדים לי מאחורי האוזן.

קפת

New member
הפורום זה אני

וככה אני משרשרת. עכשיו תכנס בשקט מתחת לשולחן, תעשה קולות של שטיח, ואל תשאיר יותר מדי שערות.

Kelevra

New member
משעשע

שערות אני משאיר רק במקלחת. ובכיור. מתחת לאיזה שולחן את רוצה שאכנס? אני רגיל להתחבא מתחת למיטה או בארון. מתחת לשולחן זה בתוספת תשלום כי זה גורר מחזות לא נעימים. לא נעימים בשבילי.

..............

אני מבינה שהמוש-מוש היה מופנה אלי. מזמן לא קראו לי ככה. ףאני לא נהנית מאילוף, ולא אוהבת להיות מאולפת. לכן אני אוהבת את החתול שלי. הוא מסכים שאני אשן איתו במיטה, אני מסכימה לסחוב בשבילו שקיות של פריסקיס.

Kelevra

New member
החתול שלי

הוא תרמית של הטבע. עם כאלו שיניים אין סיכוי בכלל שזה חתול. יותר סביר קרוקודיל. אני לא מתכוון להתעקש עם קרוקודיל על שום פרינציפ ומשחקי אילוף, יש לי מספיק צרות.

קפת

New member
עזבי חתול. יש פה כלב. לא סתם, כלב רע

זו הזדמנות שאסור לפספס. נו, מילא. לא אתווכח אתך. אבל אם בחתולים עסקינן, הרשו לי לענג אתכם במשפט מתוך הספר הענק "הזדמנות אחרונה לראות" של הענק דאגלס אדמס (כן, ההוא ממדריך הטרמפיסט לגלקסיה. ולא זה לא ספר מד"ב. זה ספר אנתרופו-זאולוגיה מרתק). "... לדעתי, כל החתולים הם חתולי בר פראיים. הם רק מתנהגים כאילו הם מאולפים כשנדמה להם שיוכלו להוציא מזה צלוחית חלב..." מיאו.

Kelevra

New member
שוין

אז נפלתי עם הניק הזה, אבל יש לי סנטימנטים אליו אז קצת קשה לי להפרד ממנו. אני באופן גס רחוק מאוד מלהיות כזה גמיש, כך שאני מוציא עבודות כלביות לאאוטסורסינג. את יכולה להפסיק לנפנף מולי בפריסבי, אני עצל מדי. נחמד פה. יש מקום לאורחים בשכירות סבירה?

קפת

New member
אתה מתכוון לזה

ש(גם)אתה לא מצליח ללקק לעצמך את הביצים, נכון?

Kelevra

New member
יופי

עד שאני מתאמץ לכתוב את זה במרומז, בעדינות, את חושפת את זה בפומבי. כן. בדיוק זה. יש עוד כמה פעולות חשובות שלא דיסקסנו אבל בואי נשאיר אותם לקב"מ.

למעלה