הכרה עצמית ואת הסביבה,תמשיכו אותי

סיונול

New member
תקראו..

1.השם שלי: סיון 2.כינויים:סיונול/סילבי.. 3.ארץ לידה: ישראל 4.בצפר/מסלול: עירוני א' מודיעין מגמת אומנות 5.איך הייתי רוצה להיקרא: זואי( ואולי זה יקרה..) 6.תבלין מועדף:פלפל 7:שתייה מועדפת:קולה 8.דאודורנט/בושם:נועה.. אבל ריח גוף טבעי עדיף.. :) 9.שמפו:דוקטור פישר 10.האם שחית פעם בערום:נופ 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים:כן...ברור 12.צבע מועדף:אדום כחול סגול שחור 13.האם נמצאת באיזשהו פשע:אממ. לא שאני זוכרת ואלי זו בעצם הבעיה... 14.חברים/חברות הכי טובות:אנפה שירי ג'ני וצופים.. 15. כרית אחת או שתיים:2 16.חיות מחמד:הג'וקים שמתחת למיטה 17.סרט מועדף:ריקוד צמוד 18.מוזיקה בכללית:שחורה 19.מכונית אידיאלית:ג'יפ (?) 20 משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:"אני מפגרת" "לא אני לא" "אנלא רומנייה!" 21.אוכל מועדף/שנוא:אהוב-פיצה שנוא-כבד! 22.חבר/ה לעתיד:מוקי.. ?.... 23.נאם אתה מחשיב את עצמך כסקסי:טחחחחחח 24.יחסים עם ההורים:סבבה 25.עיר ארץ שהיית רוצה לגור בה:תל אביב 26.ממתק מועדף:שוקולד 27.נעליים מועדפות:מגנום ואולסטר 28.שיר מועדף:ה"רק תגידי לי" 29.אתר מועדף:אין... 30.ספורט מעדף לצפייה:לא ממש... 31.ספורט מועדף למשחק:ממש לא... 32.הרגע הכי משפיל בחייך:יואו יש הרבה... פירוט בהמשך. 33.חג אהוב:החופ בגדול ( בשבילי זה חג) 34.אם ההית לסבית למי הייתי עושה טובה:נו באדי 35.אוספים:צ'ופרים 36.מה הפחד הכי גדול שלך:ג'וקים 37.תגיד מילה טובה:מילה טובה 38.ספר מועדף:לא קוראת... חוץ מבוקריפורט 39.עיתון מועדף:עדיין לא קוראת 40.סדרות טלויזיה:חברים,קטנטנות,שבתות וחגים 41.כמה טיפים לחיים:אממ... לדעת 42.מועמד פוליטי:אני 43.מפלגה: 44.חום או קור:חום ... או קור 45.מכתב או מייל:מכתב 46.זמר אהוב:מוקי 47.זמרת אהובה:שרית חדד.. פחחחח 48.להקות:שבקס 49.סרט מצוייר אהוב:מלך האריות ובת הים הקטנה 50.תארי את עצמך ב4 מילים:אנלא אוהבת לתאר את עצמי 51.את שונאת אנשים ש...:משקרים 52: את שונאת מקומות ש...:יש בהם שקרנים 53.אני אוהבת מוזיקה:שיש לה קצב ( נישמע הגיוני למישו?) 54.האנשים שאתה הכי שונא:יואו יש הרבה... 55.מה הכי מגעיל אותך:נזלת! 56.מה את הכי אוהבת:אנשים בלי נזלת 57.משפטים שלך לסיכום:אנלא מאמינה שעניתי על כל זה... !!! 58.שורה או משפט לש מוקי שאת הכי מתחברת אליו:כל השירים שלו.. מדהימים אחד אחד

MiToOsH

New member
פעם מיליון שאני עונה על זה ../images/Emo104.gif

אבל חפי"צ
יהיה טוב.. 1.השם שלי: עמית. 2.כינויים:מיתוש, ממוש, מיתי, ילדה, זרובבלה, זרובי (אממממ.... המצאתי לחברה שלי שם שהיא שונאת אז היא "מתנקמת") 3.ארץ לידה:ישראל 4 .בית ספר/מסלול: אורט קרית ביאליק, מגמה - ביוטכנולוגיה 5.איך הייתי רוצה להיקרא: אממממממ... עדי
6.תבלין מועדף: אורגנו.. 7.שתייה מועדפת: פפסי מקס 8.דאודורנט/בושם:דאב, פלז'רס, אולטרה ואיולט 9.שמפו מועדף: פינוק, הוואי, חוויה. 10.האם שחית פעם בעירום:כשהייתי תינוקת... 11.האם אתה נהנה לצחוק על אנשים: לפעמים.. 12.צבע מועדף:כתום
13.האם נמצאת באיזהשהו פשע: אני ילדה טובה ותמימה
14.חברים/ות הכי טובים/ות: זאת שקוראת לי זרובבלה ועוד אחת.. 15.כרית אחת או שתיים:כמה שיותר, עם שמיכות פוך, ובובות.. חחחחחח שונאת לישון לבד
16.חיות מחמד:הכלבה - סימבה, או כמו שאני קוראת לה - שולה. 17.סרט מועדף:סיכון כפול, סיכון מחושב, מלך האריות. 18.מוזיקה בכללית:ה-כ-ל!!(חוץ מפופ!!!!) 19.מכונית אידיאלית:החיפושית הישנה
20.משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:חפי"צ, איזה יופייייי, אני אוהבת אותךךךךךך (גם לבת גם לבן), ***** אני רוצה יוניייייייייי
12.אוכל מועדף/שנוא: אהוב- פיצה, פונדו שוקולד, קורנפלס כזה של דליפקן, במבה הקיצר שטויות. שנוא- חצילים פטריות ושאר גועל.. 22.חבר/ה לעתיד: יש לי חבר בהווה, מקווה שהוא יישאר גם בעתיד הרחוק 23.האם אתה מחשיב את עצמך כסקסי: תשאלו את אור, הוא רואה אותו (כמעט) כל יום.. 24.היחסים עם ההורים:סבבה.. 25.העיר/הארץ שהיית רוצה לגור בה: ל-ו-נ-ד-ו-ן 26.ממתק מועדף:ע"ע אוכל מועדף 27.נעליים מועדפות: נעלי ספורט, וגם נעלי כדורגל מאוד שימושיות אצלי, הם פשוט לא נוחות בגרוש
28.שיר מועדף: הרבההההההה יותר מדי 29.אתר מועדף:לוידעת.. 30.ספורט מועדף לצפייה:כדורגל
31.הספורט המועדף למשחק:כ-ד-ו-ר-ג-ל
32.הרגע הכי משפיל בחייך:לא מושפלת, מובכת, אבל לא מושפלת
33.איזה חג אתה הכי אוהב:פורים וסוכות, כי יש לי יומולדת באזור שם.. 34.אם היית לסבית/הומו למי היית עושה טובה:חחחח אוווו לאחת מהשיכבה שלי, שאתם גם ככה לא מכירים
35.אוספים: אמממממ.... נרות
מחזיקי מפתחות
36.מה הפחד הכי גדול שלך:החיים 37.תגיד מילה טובה:תשובות נחמדות, אבל למה לעשן כל הזמן
38.ספר מועדף:הרבה 39.עיתון מועדף: עיתון ספורט וכל מיני כאלה 40.סדרות טלויזיה מועדפות:חברים,המורדים
,סקס והעיר הגדולה 41.כמה טיפים מהחיים:אני כולה בת 15 כמה טיפים כבר יכולים להיות לי
42.מועמד פוליטי:אמממ.... מצנע 43.מפלגה:עבודה (עם פזילה למרצ) 44.חום או קור:פושר 45.מכתב או מייל:מכתב 46.זמר אהוב:מוקי, סאבלימינל, ועוד הרבה
47.זמרת אהובה:הרבה יותר מדי 48.להקות:רהצ"פ, נירוונה, שוטי הנבואה ויש עוד הרבה 49.סרט מצוייר אהוב:מלך האריות 50.תארי את עצמך ב-4 מילים: משוגעת אבל עם סטייל.. 51.אתה שונא אנשים ש...:צבועים ושקרנים 52.אתה שונאת מקומות ש...:יש בהם יותר מדי אנשים 53.אני אוהבת:להיות עם חבר שלי (לצערי זה לא קורה הרבה כי הוא חייל
) ומווווווזיקה 54.האנשים שאתה הכי שונא:לא שונאת אף אחד...(גם אם כן הם מועטים) 55.מה הכי מגעיל אותך:כל הדברים הזוחלים וג'וקים וכאלה
56.מה את/ה הכי אוהב/ת:את החדר שלי ואת כל מה שהוא כולל בתוכו 57.משפטים שלך לסיכום:כמממהההההה אפשר לטחון ת'שאלון הזה
58.שורה משיר או ציטוט של מוקי שאת/ה מתחבר/ת אליו: אושר אי אפשר לקנות (o_O אל תשאלו
)

למעלה