הכרה עצמית ואת הסביבה,תמשיכו אותי

הכרה עצמית ואת הסביבה,תמשיכו אותי

1.השם שלי:רותם 2.כינויים:אוזן(זאתי ששומעים איתה) 3.ארץ לידה:ישראל 4.בית ספר/מסלול:ב"ס אשל הנשיא,מסלול אתגר. 5.איך הייתי רוצה להיקרא:מוניקה 6.תבלין מועדף:מלח 7.שתייה מועדפת:דיאט קולה 8.דאודורנט/בושם:fa,אולטרה ואיולט 9.שמפו מועדף:fines 10.האם שחית פעם בעירום:כן 11.האם אתה נהנה לצחוק על אנשים:תלוי על מי... 12.צבע מועדף:שחור/כחול 13.האם נמצאת באיזהשהו פשע: עישון סמים 14.חברים/ות הכי טובים/ות: אחותי התאומה(נפש) עדי 15.כרית אחת או שתיים:שתיים! 16.חיות מחמד:כלב,והכלב של השכנים 17.סרט מועדף:מת לצעוק/שחור 18.מוזיקה בכללית:ה-כ-ל!!(חוץ מפופ!!!!) 19.מכונית אידיאלית:פיג'ו 207 cc קופה 20.משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:סבחלה,פאנן,קיצר 21.אוכל מועדף/שנוא:מועדף-פיצה של אמא/קוסקוס של אמא,שנוא-פיטריות 22.חבר/ה לעתיד: עובדת על זה 23.האם אתה מחשיב את עצמך כסקסי:אמממ...קצת 24.היחסים עם ההורים:סבחלה 25.העיר/הארץ שהיית רוצה לגור בה:תל אביב/ניו יורק 26.ממתק מועדף:ריזן/במבה/או.קיי 27.נעליים מועדפות:אול סטאר 28.שיר מועדף:זמנך עבר(אהוד בנאי) 29.אתר מועדף:www.joint.co.il 30.ספורט מועדף לצפייה:כדורגל 31.הספורט המועדף למשחק:הליכה מהכיתה למחששה 32.הרגע הכי משפיל בחייך:החלקתי במדרגות לפני חצי ב"ס בשיא הגשם 33.איזה חג אתה הכי אוהב:פורים 34.אם היית לסבית/הומו למי היית עושה טובה:למורה שלי לאנגלית 35.אוספים:לשוניות של פחיות 36.מה הפחד הכי גדול שלך:מוות 37.תגיד מילה טובה:מילה טובה 38.ספר מועדף:בת יפתח 39.עיתון מועדף:לא קוראת עיתונים 40.סדרות טלויזיה מועדפות:חברים,כולם אוהבים את ריימונד,סקס והעיר הגדולה 41.כמה טיפים מהחיים:ירוק זה טוב! 42.מועמד פוליטי:בועז(שכחתי ת'שם משפחה שלו) 43.מפלגה:עלה ירוק 44.חום או קור:פושר 45.מכתב או מייל:מייל 46.זמר אהוב:אהוד בנאי,מוש בן ארי 47.זמרת אהובה:אלאניס מוריסט,קורין אלאל 48.להקות:פינק פלויד,דה דורס,שוטי הנבואה ויש עוד הרבה 49.סרט מצוייר אהוב:היפה והחיה 50.תארי את עצמך ב-4 מילים:זרוקה עם סיגרייה וצעקנית 51.אתה שונא אנשים ש...:צבועים ושקרנים 52.אתה שונאת מקומות ש...:קר בהם מדיי וחם בהם מדיי,ואין בהם מוזיקה! 53.אני אוהבת:מוזיקה כל מה שקשור למוזיקה וטאקי 54.האנשים שאתה הכי שונא:לא שונאת אף אחד...(גם אם כן הם מועטים) 55.מה הכי מגעיל אותך:צפרדעים ותנינים 56.מה את/ה הכי אוהב/ת:לשמוע ולנגן מוזיקה,וללכת להופעות 57.משפטים שלך לסיכום:גיליתי על עצמי דברים חדשים 58.שורה משיר או ציטוט של מוקי שאת/ה מתחבר/ת אליו:אין משהו ספציפי...

בהביבו

New member
חחחחח..

לא קראתי עד הסוף..חשבתי שזה לא נגמר כבר אבל.. אני
למלא גם אחד כזה
=
!|

בהביבו

New member
הלוו הלוו להירגע...

לא צריך להיסחף ולהיתייחס אליי עכשיו כ..לא יודע מה.. פשוט, אם עדיין לא הבנתם, להחיות את הפורום, זה שתיהיה פעילות. עכשיו למעשה, יש דיי פעילות בפורום..מה שלפעמיים ממש לא קוררה.. יש הבנה..?

בהביבו

New member
רגע, רגע, רגע...

מה את רוצה להגיד לי
, שאם אני אומר לך ת'נעליים שאני מעדיף דאו' שאני משתמש ומכונית עדיפה, תכירי אותי טוב יותר
((((((((((בעעעעעעעעעעעע---מוזר..
))))))))))))))))

נראה לי שכן....

איזה רושם תפסת עליי אחרי שקראת את הפרטים שלי? אתה בטח רואה אותי עכשיו בצורה אחרת...תקן אותי אם אני טועה...

בהביבו

New member
אאאמממממממממ..

לא זוכר איפה אבל הפסקתי לקרוא..אני אמשיך..אבל.. חחחחחחחחחחחח..עלק, עכשיו יש לי רושם אחר
כלומר רגע, אהההההההההההה..עכשיו אני יודע..בהתחלה חשבתי שתשמשי בדאו' של קליאו וחשבתי שאת נחמדה אבל אחריי שגיליתי שאת לא, אני כועס..
עכשיו הרושם שלי כלפייך שונה
איזה שטויות את את מדברת..

ממש לא...זה לא שטויות!!!../images/Emo46.gif

אם זה היה שטויות לא הייתי כותבת אותם...ותודה על הזיזול באינטיליגנציה שלי...
קיצר....למשל עכשיו שבקניק שעשה את זה...לא שמתי עליו...בשבילי הוא עוד חבר בפורום...ועכשיו אני יודעת שהוא מצחיק נורא....בטח שזה משנה!

בהביבו

New member
חחחח..אוזן...

לא זילזלתי בך אף-פעם.. וצודקת..אין בעייה. אני אעשה אחד משלי גם.. בישביל שתכירי אותי יותר טוב..

בהביבו

New member
אני יודע..

.. ........ .................. אפילו שזה ממש לא קשור לפורום, יש ברח' הציקלונים 15.

אוקיי

נראה לי שכבר עשיתי את השאלון הזה בפורום מוזיקה שחורה אבל הנה: 1.השם שלי:נמרוד בינדר 2.כינויים:נמרודי, נמרודוש, נמקל'ה קז'וז'ולו (ככה אמא שלי קוראת לי), בזניר, ההוא שלא מוכן להסתפר 3.ארץ לידה:ישראל 4.בית ספר/מסלול:אוקיי התחלתי בבית ספר יודי אהבת ציון ת"א, אחר כך העיפו אותי לאוסישקין, אחר כך בכיתה ז' הייתי בגימנסיה הרצליה והעיפו אותי לעירוני ה' וכיום אני בעירוני ה'
5.איך הייתי רוצה להיקרא:החתיך ההוא שהבחורות לא מפסיקות לרדוף אחריו (הייתי רוצה...) 6.תבלין מועדף:סחוג 7.שתייה מועדפת:מיץ תפוחים 8.דאודורנט/בושם:tanium 9.שמפו מועדף:האד אנד שולדרס (בגלל הקשקשים) 10.האם שחית פעם בעירום:אמבטיה זה נחשב? 11.האם אתה נהנה לצחוק על אנשים:מאוד 12.צבע מועדף:ירוק 13.האם נמצאת באיזהשהו פשע:כן 14.חברים/ות הכי טובים/ות:יש 15.כרית אחת או שתיים:2 16.חיות מחמד:הוירוס שלי- בובי 17.סרט מועדף:אייס ונטורה 18.מוזיקה בכללית:היפ הופ 19.מכונית אידיאלית:סוסיתא 20.משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:היי, מה המצב?, הכל סבבה, איזה טמבל אני 21.אוכל מועדף/שנוא:מועדף- סטייק פילה, נקניקיות ובערך כל סוגי הבשר, שנוא- ירקות 22.חבר/ה לעתיד:מסתפק במה שיש לי כרגע 23.האם אתה מחשיב את עצמך כסקסי:ברור, יותר מיהורם גאון 24.היחסים עם ההורים:יכולים להיות יותר טובים 25.העיר/הארץ שהיית רוצה לגור בה:הוואי, ג'מייקה, ארצות הברית 26.ממתק מועדף:במבה, ביסלי גריל, המקלות המלוחים האלה שהשם יודע איך קוראים להם 27.נעליים מועדפות:נייק 28.שיר מועדף:who let the dogs out 29.אתר מועדף:www.halutsim.co.il 30.ספורט מועדף לצפייה:כדורסל, כדורגל, כדורעף 31.הספורט המועדף למשחק:כדורסל 32.הרגע הכי משפיל בחייך:נולדתי 33.איזה חג אתה הכי אוהב:צום גדליה 34.אם היית לסבית/הומו למי היית עושה טובה:למה שאלות של אם ואיך? אני לא הומו- זהו. 35.אוספים:מציתים 36.מה הפחד הכי גדול שלך:שיקרה לי משהו מפחיד 37.תגיד מילה טובה:בולבול 38.ספר מועדף:הבכור לבית אב"י 39.עיתון מועדף:פלייבוי 40.סדרות טלויזיה מועדפות:סיינפלד, חברים... 41.כמה טיפים מהחיים:אל תנסו להתעטש בעיניים פקוחות 42.מועמד פוליטי:טומי לפיד (ממש אקטואלי) 43.מפלגה:שינוי 44.חום או קור:קור 45.מכתב או מייל:מכתב (יותר מרגש) 46.זמר אהוב:מוקי, יהורם גאון 47.זמרת אהובה:אין 48.להקות:שבק ס' 49.סרט מצוייר אהוב:הדרדסים העקבות השאזאלקזו, המומינים- הסרט 50.תארי את עצמך ב-4 מילים:אין לי כסף בכיסים 51.אתה שונא אנשים ש...:עובדים בבית ספר כמלמדים (מורים בעעע) 52.אתה שונאת מקומות ש...:לומדים בהם אנגלית 53.אני אוהבת:אוהבת? 54.האנשים שאתה הכי שונא:כל המורים שלי וקצת את אמא שלי (אבל היא משיגה לי דיסקים חינם אז אני שותק) 55.מה הכי מגעיל אותך:חרא שפג תוקפו 56.מה את/ה הכי אוהב/ת:לשחק כדורסל, לנסוע עם סקייטבורד על ראמפות (אבל הפלטפוס לא כל כך מאפשר לי כעת) 57.משפטים שלך לסיכום: בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה! 58.שורה משיר או ציטוט של מוקי שאת/ה מתחבר/ת אליו:"כי אני נכנס בלי הזמנה אני הבן זונה" פשוט מלאכי

בהביבו

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

התשובות שלי...

1.השם שלי:הדר 2.כינויים:כלבה , נזק ואדמונה 3.ארץ לידה:ישראל 4.בית ספר/מסלול:עירוני א' מודיעין ,הגברתי את קולנוע 5.איך הייתי רוצה להיקרא:צביקה פיק 6.תבלין מועדף:מלח 7.שתייה מעודפת : פאנטה 8.דאודורנט/בושם:אולטרה ואיולט ,212,נועה 9.שמפו מועדף:הוואי 10.האם שחית פעם בעירום:לא 11.האם אתה נהנה לצחוק על אנשים:בדרך כלל על חברים שלי , אחי הקטן ואחותי התאומה מצחיקה מטבעה... 12.צבע מועדף:כתום וסגול 13.האם נמצאת באיזהשהו פשע: ואנדליזים 14.חברים/ות הכי טובים/ות: דנית ,תום ואחותי התאומה ( קרן ) 15.כרית אחת או שתיים:שתיים 16.חיות מחמד:אחי הקטן 17.סרט מועדף:שושלת אנטוניה 18.מוזיקה בכללית:רוק ישן /כבד 19. מכונית אידיאלית : אחת שנוסעת 20.משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:בעעע , סבבה ,זונה 21.אוכל מועדף/שנוא:מועדף-סלט יוני /פסטה , שנוא :בשר ,דגים , עוף 22.חבר/ה לעתיד:מתאוששת מהקודם... 23.האם אתה מחשיב את עצמך כסקסי:לא ! בעעע ! 24.היחסים עם ההורים:מצחיקים... 25.העיר/הארץ שהיית רוצה לגור בה:תל אביב 26.ממתק מועדף:פוקפורן מתוק 27.נעליים מועדפות:אדידס 28.שיר מועדף:stairway to heven -led zepplin 29.אתר מועדף:www.bip.co.il 30.ספורט מועדף לצפייה:לא אוהבת ספורט 31.הספורט המועדף למשחק:בעעע 32.הרגע הכי משפיל בחייך:חברים שלי צורחים את השם שלי ברחבי ביצפר... 33.איזה חג אתה הכי אוהב:פסח 34.אם היית לסבית/הומו למי היית עושה טובה:למפקדת שהייתה לי בגדנ"ע 35.אוספים:הקדשות על הקיר שלי 36.מה הפחד הכי גדול שלך:מוות 37.תגיד מילה טובה:מונסטון 38.ספר מועדף:רומח הדרקון 39.עיתון מועדף:הזמן הורוד 40.סדרות טלויזיה מועדפות:הבית הלבן ,חברים ,באפי 41.כמה טיפים לחיים : הכל עיניין של השקפה ! 42.מועמד פוליטי:אחותי 43.מפלגה:עלה ירוק 44.חום או קור:קור 45.מכתב או מייל:מייל 46.זמר אהוב:מוקי, מוש בן ארי ,ברי סחרוף 47.זמרת אהובה:אין... 48. להקות אהובות: שב"קס' , לד זפלין , פינק פלויד ,שוטי הנבואה ,מרלין מנסון ,סיסטם... 49.סרט מצוייר אהוב:בת הים הקטנה 50.תארי את עצמך ב-4 מילים:גדולה ,מדברת המון ומאובזרת.. 51.אתה שונא אנשים ש...:פוגעים באנשים אחרים.. 52.אתה שונאת מקומות ש...:משעמם בהם 53.אני אוהבת:מוזיקה ,קולנוע ופלומפי 54.האנשים שאתה הכי שונא:לא שונאת 55.מה הכי מגעיל אותך:נחשים 56. מה את/ה הכי אוהב/ת:לצייר /לקשקש ולנשוך אנשים 57.משפטים שלך לסיכום:העולם יפה 58.שורה משיר או ציטוט של מוקי שאת/ה מתחבר/ת אליו:השיר "החיים " ויש ציטוט מנופל וקם שתמיד אני אקח איתי " העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שימחה "... יום כתום !!

hypnotic poison

New member
מי אמר אני ולא קיבל??? ../images/Emo122.gif

1.השם שלי:מיכל 2.כינויים: מיכלי , מיכלו'ש, מיכי, מיקי. 3.ארץ לידה:ישראל 4.בית ספר/מסלול:ביצפר תיכון חדרה מסלול עיוני. 5.איך הייתי רוצה להיקרא:מאיה 6.תבלין מועדף:מלח 7.שתייה מועדפת:תות-בננה, מנגו <--- רק טבעי. 8.דאודורנט/בושם:יש לי הרבה בעיקר ז'אן פול גוטייה, והיפנוטיק פויזן. 9.שמפו מועדף:פאנטן ירוק 10.האם שחית פעם בעירום:לא בלעעעט 11.האם אתה נהנה לצחוק על אנשים:רק על כרם חברה שלי. 12.צבע מועדף:שחור או כחול. 13.האם נמצאת באיזהשהו פשע: לא, אני ילדה טובה. 14.חברים/ות הכי טובים/ות: עדי,שרית,נטע,אלמוג,כרם,יעל,לילך. 15.כרית אחת או שתיים:שתיים! 16.חיות מחמד:כלבה בשם ראסטה ותוכי מדבר P: 17.סרט מועדף:עגבניות ירוקות מטוגנות/מלך האריות 18.מוזיקה בכללית:מוזיקה שחורה, ראפ בעיקר! 19.מכונית אידיאלית:המכונית שלי קליאו בי 2001 20.משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:בלעעעעט,חרא לי. 21.אוכל מועדף/שנוא:מועדף:ספגטי,מרק תירס , אורז:) שנוא: קוקוס 22.חבר/ה לעתיד: נושא רגיש. 23.האם אתה מחשיב את עצמך כסקסי:בלעטטטטטטטט מזה השאלות האלה??? 24.היחסים עם ההורים:אוי ואבוי.... סתם... אחלה 25.העיר/הארץ שהיית רוצה לגור בה:תל אביב 26.ממתק מועדף:וואלה גם שלי ריזן ובמבה ביסלי גריל ובצל 27.נעליים מועדפות:נעליים צבאיות P: סתם... רק באפלו 28.שיר מועדף:יש הרבה אין אחד ספציפי. 29.אתר מועדף: כל אתרי ראפ. 30.ספורט מועדף לצפייה:כדורגל 31.הספורט המועדף למשחק: כדורעף 32.הרגע הכי משפיל בחייך: חבר של אחי נכנס לי למקלחת. 33.איזה חג אתה הכי אוהב:חג האהבה 34.אם היית לסבית/הומו למי היית עושה טובה: לעצמי P: 35.אוספים:כרטיסיות של רכבת 36.מה הפחד הכי גדול שלך:מלחמה 37.תגיד מילה טובה:בלעטטטטטטטטטטטטט 38.ספר מועדף: אממממממממ....... יש כל מיני. 39.עיתון מועדף:ידיעות 40.סדרות טלויזיה מועדפות: לא יודעת... 41.כמה טיפים מהחיים:אל תהיו פקידים בצבא. 42.מועמד פוליטי:אסור לי לדבר על פוליטיקה. 43.מפלגה:אמרתי לכם אסור לי ... :O) 44.חום או קור:באמצע. 45.מכתב או מייל:מכתב 46.זמר אהוב: יש הרבה כן כן גם מוקי. 47.זמרת אהובה:יש הרבה... 48.להקות:יש הרבה דיייייייי כבר 49.סרט מצוייר אהוב:מלך האריות 50.תארי את עצמך ב-4 מילים:חיילת/פקידה עצבנית וממורמרת. 51.אתה שונא אנשים ש...:משקרים ואדישים. 52.אתה שונאת מקומות ש...:גבוהים וקטנים 53.אני אוהבת:אנשים מוזיקה צחוקים. 54.האנשים שאתה הכי שונא:לא שונאת אף אחד. 55.מה הכי מגעיל אותך:נחשים. 56.מה את/ה הכי אוהב/ת:אותכם. 57.משפטים שלך לסיכום:יש אחת כמוני בארץ שתיים בחול'. 58.שורה משיר או ציטוט של מוקי שאת/ה מתחבר/ת אליו:יש הרבה.

למעלה