היהפוך המוקי עורו?

slim_girl

New member
מישהו יכול להסביר לי את הבעיה

עם מסחור? ואני לא שואלת בציניות - אני באמת רוצה להבין... כאילו - כן, זה נורא מעצבן אותי שפקצות מטומטמות בבית ספר שלי מפזמות להן את השירים הללו (את השירים של סאבלימינל שהם מזמזמות ממש לא אכפת לי, אני לא ממש אוהבת אותו - בגלל שרוב הדיסק שלו אגו - משהו שלא ממש מדבר אליי...), ולא בהכרח שמות לב למשמעות של המילים. אבל מצד שני- למה שלא יתפרסם? למה שלא יותר ישמעו עליו ואולי השירים שלו יפתחו להם זווית ראיה שונה (מקרה קיצוני לקחתי בכוונה)? ובאמת שמגיע לו. שירים שיכתוב רק בשביל שיקנו - לא נראה לי כל כך מתאים לסגנון שלו... ששאלתי אותו אם הוא עובד על דיסק חדש, הוא חייך ונתן לי תשובה מתחמקת: אנחנו תמיד עובדים על מוזיקה. הוא לא מיהר לפרסם שהוא עובד על דיסק חדש, לא מיסחר ולא כלום... בקיצור, לדעתי, אין בעיה במיסחור, כל עוד היא לא פוגעת במוזיקה, שבמקרה של מוקי אני לא מאמינה שזה יקרה, ולדעתי במקרה של סאבלימינל זה קרה כבר מההתחלה (אגב אני מודה ומתוודה שאהבתי את הדיסק הראשון שלו אבל עכשיו גם כבר לא, שוב עניין האגו מפריע לי, והשירים הסקסיסטיים כגון "תני לי"...). Slim, מוסרת הרבה הצלחה בפורום, שוב...!

double M

New member
כמובן...

כל עוד המסחור לא בא על חשבון המוזיקה אין בזה שום דבר שלילי, מצידי שיימכור את אמא שלו. אם זה לא פוגם במוזיקה שלו זה בסדר....

נמרוד.. תסביר לי למה לעזאזל

בוסגץ

OMG ../images/Emo3.gif

לי נראה שלנמרוד יש נטיות.. כל דבר הוא מקשר לתחת.. חת'כת סוטה!

למעלה