האם ערפדות חייבות להיות רזות?

האם ערפדות חייבות להיות רזות?

האם לדעתכם אחרי שאשה הפכה לערפד היא חייבת להפוך לשלד? מנקודת מבטי, זה מאד פוגם בפוטנציאל הפיתוי שלה. אם אני מקבל ביס אז כדאי שיהייה איפה לתת ביס בחזרה לא? ואתם?

E v i e

New member
וואלה O.O

רק עכשיו כשאת אומרת אני קולטת שבאמת כל הערפדות אנורקסיות XD מעניין למה באמת

בפעם האחרונה שהסתכלתי הייתי בחור

וזה היה רק היום בבוקר. אני מקווה שלא השתנה משהו בלי אזהרה מוקדמת...

E v i e

New member
אופס ^^'''

מצטערת, לא ממש שמתי לב לכינוי

DemianBlack

New member
ממש לא...

ברוב הספרים הן מתוארות כ"בריאות"...כלומר לא בדיוק המילה הזאת.. אבל מתוארים הקימורים של הגוף שלהן....אני לא זוכר שהיה כתוב על מישהי שהיא רזה.. (תקנו אותי אם אני טועה) זה שברוב הסרטים הן נראות כמו שלדים..זה כבר קשור לאופנה של ימינו שתומכת ברעיון... אני חושב שזה דוחה...ואישה רזה נראית לי חולה... (ובהתחשב בזה שאני לא ממש מעדיף נשים....>_> אבל תמיד אומרים שהמעצבים ההומואים הם אלו שאשמים) אני מעדיף לראות אישה "דשנה", בריאה, עם בשר עליה...

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

הנה דברי חוכמה! מסכימה איתך בכל מילה..=]

לא.

זה רק הדפוס השטותי של "רזה זה יפה". בולשיט. פעם הנשים היפות היו שמנמנות

Sensorium

New member
בעיניי ערפדית די 'חייבת' להיות רזה,

זה סקסי בעיניי
(כמובן שלא יותר מדיי :$ ממוצעת כזו.)

תלוי לפי איזו גירסה../images/Emo3.gif

בפיפס יש הסבר מאוד מעמיק ללמה כל הערפדים הם רזים, כחלק מכל הסיפור שם שערפדות היא מחלה, טפיל, שניזון מכל מה שהם אוכלים ולכן הם נמצאים במצב של רעב מתמיד. (הסבר קצת לא מדויק אבל אני מתעצלת לחפש בספר והסניליות משתלטת
) לפי אן רייס כשהופכים לערפדים אז נעשים רזים יותר, תוי הפנים מתחדדים והופכים ליפים יותר. לאו דווקא רזות אנורקסיות, אבל כן לפי הגירסה שלה הן יהיו רזות ובהתאם לאידיאל היופי, כי רק בני אדם יפים הופכים לערפדים בעולם שלה. בגרסאות אחרות אני לא ממש זוכרת התייחסות לנושא, לפי המיתוסים הישנים כל מי שננשך/כל מי שנשך 3 פעמים/וכל שאר הדרכים המוזרות למיניהן נהפכים לערפד, ואז גם רזות וגם שמנות, גם יפות וגם מכוערת יהפכו לערפד אם זה מה שקרה להן.

איי פונצית פונצית...

הניחי לערפדי האור של אן רייס באפי שמאפי...... בואי אל הצ ד האפל שמעבר להררי טרנסילבניה אימפריה שלמה של האל-מתים ממתינה לרגע שבו תשובי אל כס אבותייך.... איזה כיף להגיד את זה...

כשתחליטי לקרוא את

לה פאנו, פבאל, פולידורי, ווילסון, סטוקר, ניומן והווארד נדבר אז.... בקשר להווארד חשבתי לבדוק אם תסכימי להשתתף בניסוי אם זה מתאים תכתבי לי לתיבה.

את סטוקר קראתי, וגם אחד מהספרים של קים ניומן

בקשר לאחרים אני לא בטוחה כי אני לא מזהה את השמות, אבל אני נוטה לזכור שמות של ספרים ולא סופרים
איזה ניסוי בדיוק?

על השמות תדעו כולכם יותר בהמשך

וזה במידה ולא כניסו אותי למוזיאון כמאובן של עטלף פרהיסטורי. הניסוי הוא: את מקבלת ממני לינק לסיפור קצר באנגלית (שלא אני כתבתי) ובזמנך החופשי עונה על שאלות שקשורות אליו. אם מתאים אשמח.

DemianBlack

New member
אן רייס לא כתבה שהם הופכים לרזים יותר../images/Emo31.gif

רוב הדמויות שעליהן היא כותבת רזים מטבעם, בספרים שלה לא מופיע מהפך בו הם הופכים לרזים יותר.... כתוב שתווי הפנים מתחדדים, אבל לזה אין קשר לרזון...גן אדם שמן יכול להיות בעל תווי פנים חדים... תווים חדים יכולים להיות מאף ארוך וחד ועד לעיניים מחודדות....אין קשר בין שמן לרזה... ובמקרים שבעור יש קמטים (כמו אצל מריוס) היא כותבת שה"ערפדות" גורמת למילוי של הקמטים ולכן הם פחות בולטים...במיוחד התיאור של הפנים שלו אחרי שהוא ניזון ממישהו, הוא שתווי הפנים שלו הופכות לחלקות יותר.... ואם תסתכלי על אנשים ביום יום, אנשים רזים מאוד-הקמטים שלהם בולטים יותר ואנשים קצת יותר מלאים - הקמטים בולטים פחות...

DemianBlack

New member
../images/Emo11.gifולא כל הדמויות שלה יפות...

חלק מהערפדים נבחרו בקפידה לפני זה בגלל היופי שלהם, ארמאנד ,לסטאט... אבל לא כולם מתוארים כיפים... קיימן לא מתואר כיפה בתור ערפד (בגלל המצב שהוא נמצא בו) וגם לפני כן, בתיאורים של התאומות הוא לא מתואר כיפה.... מהאל (mael) אפילו מתואר כגמלוני ומוזר למראה.... כשהם מתוארים על ידי הערפדים האחרים, הם מתוארים כיפים ומושלמים... וזה קשור לעובדה שהראייה שלהם שונה משלנו...הם לא רואים כיעור בהמון דברים, הדמויות שמתוארות כקורבנות שלהם הרבה פעמים מתוארות כ"נהדרות" "זוהרות" "יפות" ואז הדמות כותבת שהאנשים הרגילים חושבים ההיפך... "בגנב הגופות" לסטאט מתאר אחד מהקורבנות שלו בתור דבר מופלא ואז הוא כותב שהוא בכלל רוצח סדרתי, מיוזע ומטונף... ועוד משהו בנגוע לרזון, יש אפילו דמות ב"מלכת הארורים" שמתארים כמה שהיא "בריאה" יש את אזים, שהתיאור שלו הוא בעל בטן נפוחה, ידיים שמנות... (זה כמובן קשור לעובדה שהוא ניזון מכמה עשרות אנשים לפני כן ) אבל הוא עדיין מתואר כ"גדול" לעומת לסטאט...

אבל נאמר שם במפורש שערפדים חייבים להיות יפים.

"ערפדים חייבים להיות שני דברים, פראים ויפים, זה הכול". המשפט לא מדויק אבל אני זוכרת במאה אחוז שהוא נאמר בידי הארמן. בקשר לשמנים/רזים אולי התבלבלתי עם ספר אחר.

למעלה